PDA

View Full Version : Най - перверзния съм , който сте сънували



DiDy1
03-02-2011, 08:39
Бихте ли споделили най - перверзния сън , който сте сънували :oops: :-D

dakata123
03-02-2011, 09:17
Ами сънувам, че си разглеждам причтелите в фейса. Цъкам на профила на едно момиче и гледам няква гола снимка на профила и. Веднага и звънвам и там си приказваме мръсотий. След малко тя ме вика у тях. Аз си хващам такси и отивам. Нататък можете да се сетите :D

Jus7DreamBoy
03-02-2011, 09:37
хахахаха тоя facebook :razz: :razz:

tekulla
03-02-2011, 09:50
Работех като акробат в цирка и имах много секси костюмчета и като се връщах в караваната имах слуга окован във вериги, и го хранех с малини, които си ги пухах в дупето и ги изтисквах му давах да ги излизва от дупето ми. :-) 8)

nikitka_
03-02-2011, 10:44
..

kiki1991
03-02-2011, 11:50
няколко пъти съм санувала че друга жена ми прави някой работи... :D

kn1ght
03-02-2011, 11:51
Работех като акробат в цирка и имах много секси костюмчета и като се връщах в караваната имах слуга окован във вериги, и го хранех с малини, които си ги пухах в дупето и ги изтисквах му давах да ги излизва от дупето ми. :-) 8)

:) всичко ок , ама защо точно в акробат в цирка ;d иначе онази част с маслините ми харесва :oops:

Моят е доста дълъг така че нека кажем , че изнасилих една моя приятелка , но само в началото се съпротивляваше после ми се отдаде 8-) :oops:

Biskfitka
03-02-2011, 16:42
няколко пъти съм санувала че друга жена ми прави някой работи... :DСамо че само 1 път ;д
Преди около месец сънувах мнооого готин сън ;д - на долния ни етаж (той е празен,ние живеем само на 2рия) е отседнал приятел на един наш...засега още не ни е роднина..познат да кажем ;д .Тоя приятел е най-много на 30,висок,с мускули,черна коса,с костюм облечен :oops: и явно работеше нещоо важно,властно 8-) което го правеше още по-възбуждащ 8-) :lol: Та аз нали съм на 16-17 и слизам долу,като не очаквам нищо,но там се започва едно натискане на масата и накрая се влюбваме ;д Жалко само,че тъкмо щяхме да правим секс и ме събудиха :o

CSKAMen1
03-02-2011, 17:06
Аз сънувах едно момиче,което дълго време зарибявах-но тя все ме отрязваше и направо се подиграваше с мен,даже съм плакал за нея:(
Та в моя сън сънувах че тя идва при мен и ме моли за помощ,да и дам пари-а в съня ми очевидно имах пари и власт-тя ми се молеше и аз и напомних,че преди време аз се молех за усмивка,целувка....а не получих нищо-и я изнудих за секс,правихме супер див секс,аз само я обиждах с мрусни приказки,най-накрая като свършихме....не и свърших работата...и се чувствах прекрасно:Д

Dimchobg
03-02-2011, 17:59
няколко пъти съм санувала че друга жена ми прави някой работи... :DСамо че само 1 път ;д
Преди около месец сънувах мнооого готин сън ;д - на долния ни етаж (той е празен,ние живеем само на 2рия) е отседнал приятел на един наш...засега още не ни е роднина..познат да кажем ;д .Тоя приятел е най-много на 30,висок,с мускули,черна коса,с костюм облечен :oops: и явно работеше нещоо важно,властно 8-) което го правеше още по-възбуждащ 8-) :lol: Та аз нали съм на 16-17 и слизам долу,като не очаквам нищо,но там се започва едно натискане на масата и накрая се влюбваме ;д Жалко само,че тъкмо щяхме да правим секс и ме събудиха :o
е да го е*а тъкмо ставаше интересно :-D моя е че една по-голяма от даскало до нас звъни ми на звънеца нали каня я вътре тя ме гледа някак яко и нали аз само вървя назад към моята стая и тя ме блъска върху леглото ми след тва ми разкопчава панталано прави ми свирка бавно и възбуждащо след тва бавно се събличаме докато се целуваме и след тва я яздя като вол и тя вика като вълк и накрая се сещате какво става :razz:

legoo
03-02-2011, 18:50
Еми сънувах как най- добрите ми приятелки ме напиват, после ме врузват и изнасилват :oops: :oops:

NomNomNom
03-02-2011, 18:58
Сънувала съм как правя секс с братовчедка си , с майка си и как имам пенис, и чукам бившия.

Убийте ме, не го контролирам, но поне си го спомням и не се срамувам да го призная. Била съм по-малка.

krissy7
03-02-2011, 19:30
^ аз пък веднъж сънувах еротичен сън с баща ми и с братовчедка ми :D :D :D и бяха най-ужасните сънища евър :D

NomNomNom
03-02-2011, 19:51
^ аз пък веднъж сънувах еротичен сън с баща ми и с братовчедка ми :D :D :D и бяха най-ужасните сънища евър :D
Спасяваш сънищата ми тази вечер, бях свикнала някакви типове да се изумяват и 0.о - някакъв нормален човец се появи да подкрепи положението :D

fakesmiles
03-03-2011, 09:08
Любимия ми сън: с един страшен пич,за който знаех че живее на хотел. Сънувах,че правим страхотен секс на някакви вътрешни стълби в хотела 8-)

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 09:25
Миме,твоят сън къртина право :shock:
Ужас... :lol:
Аз съм сънувала,че правя свирка :P
Много обичам.

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 09:40
Като в оная тема,в раздел ''ЛЮБОВ'',където онова момиче е влюбенa,в 20-години по-стар он нея :D и само като си помисли,че тоз може да и е татко,и все едно прави свирки на баща си..незнам как не и се повръща,само при мисълта.. :?

fUcKsMiLe
03-03-2011, 11:05
Най-перверзния.. хмм.
Сънувам всякакви простотии.. каквото можете да се сетите.
/само да вметна, че не съм сънувала, никога, никой от семейството си по тоя начин :Д/
Та, сънувала съм, чее го правя с женско, групов, тройки (2m,1f / 2f,1m),
с братовчеди/ки, приятели и с бф-то.. някви супер извратени такива сънища.. :lol:
Но смятам да запазя подробностите само за себе си. :D

anonymous768631
03-03-2011, 11:19
Сънувах, че съм пасивен гей. :smt088 :smt078
Май е по-гадно и от на модераторката съня...

kn1ght
03-03-2011, 12:45
Модераторката поне не се вживява.Сънят си е сън,лошо е ако наяве ти се искат такива неща :wink:
нали знаеш, че сънищата са вид послания на подсъзнанието :Р така че няма как да не го искаш това нещо 8)

petkoshturiq
03-03-2011, 12:59
сънят ми бешее многоо интересен ... разхождах се в гората ии незнайноо как сее появии момичетоо коетоо харесвах от много време ... тогава все едно ми паднаха задъжките отидох при нея смелоо ии започнах да я целувам ... мислех сии чее ще ме отблъснее .. самочее не беше такаа , искашее ме толкова колкото и аз няя .. за продължениетоо сами се сещатее :oops:

bayar
03-03-2011, 16:07
!!! Не знам дали съня ми беше перверзен ама беше много як !!!
!!! Бях на концерт на някаква рок група,беше кък 2 сутрината и бях зверски пиян !!!
!!! След това видях едно момиче и го направихме зад сцената !!!

:D :smt002

DarkTemplar
03-03-2011, 17:24
!!! Не знам дали съня ми беше перверзен ама беше много як !!!
!!! Бях на концерт на някаква рок група,беше кък 2 сутрината и бях зверски пиян !!!
!!! След това видях едно момиче и го направихме зад сцената !!!

:D :smt002
Стани рок-музикант и тоя сън ще ти се случва... редовно. :D

0y7ofCon7roL
03-03-2011, 20:17
Сънувах че един мой приятел ме моли да ми направи свирка :x ама успях да избягам де :grin:

anonymous768631
03-03-2011, 21:08
нали знаеш, че сънищата са вид послания на подсъзнанието :Р така че няма как да не го искаш това нещо 8)
Предста'и си... :shock:

kn1ght
03-03-2011, 21:50
нали знаеш, че сънищата са вид послания на подсъзнанието :Р така че няма как да не го искаш това нещо 8)
Предста'и си... :shock:

:D :D :D

anonymous768631
03-04-2011, 08:17
Е, хубУЛ' де, то не може ли да обсъдим сънищата на хората. Те така и така са изложени тука...

anonymous768631
03-04-2011, 09:30
То май и двамата трябва да ни мине баща ти по тази логика...

Тази нощ сънувах, че съм някакъв пазач в някакъв замък, тип харем... Незнайно защо си имах полов член... И всяка вечер, когато заспи онзи ми ти султан, и до него, на 2 метра, му оправях жените... :grin:

ELecTro95
03-04-2011, 19:52
Приятел ми е споделял, че е сънувал как прави гейска тройка в старчески дом ... 8-)

WaterLilly
03-04-2011, 20:04
Пък и нищо ново няма да измислите- сънят е плод на подсъзнанието, следователно изгарям от желание да спя с баща си.Колко интересно. :)
Всъщност бих го тълкувала като най-големия ти страх и нещо невероятно отблъскващо, което само като ти хрумне по случайност го отхвърляш веднага от съзнанието ти от погнуса... и после ти изплува в сънищата.

По темата: Рядко имам сънища свързани със секс. 3-4 пъти съм сънувала максимум, и то някакви нормални, не особено перверзни неща. XD Т.е. най-нормален си секс. А и в повечето време е само чувство, не образи.

Razor93
03-04-2011, 20:09
Бях сънувал, че го правя с напълно непозната в средата на центъра, посред бял ден. :D

Eclipsercho
03-04-2011, 20:12
Сънувах, че го правя с 3 момичета, които са ми познати и по принцип даже не са мой тип :lol:

Извън темата: WaterLilly, pussy-то ти ми бърка в здравето ебаси 8-)

kpu3u4ka
03-04-2011, 20:15
Сънувах 2 голееееееееееееееми Ц*ци които мачках усърдно и като чели ги усещах на допир...
когато се събудих се държах за коленете 8-)

Eclipsercho
03-04-2011, 20:19
Сънувах 2 голееееееееееееееми Ц*ци които мачках усърдно и като чели ги усещах на допир...
когато се събудих се държах за коленете 8-)

Хахахаха :razz: Е на т'ва му се вика меки коленца, брат :lol: :lol:

Amateur
03-05-2011, 02:01
Бате имал съм мн прерверзни ама тука наскоро една фр каза че сестра и която още не е правиал секс е правила орална любов на гаджето и с което е от 1 месец и казала че било много готино и вечерта сънувах че и на мен ми прави и после секс секс секс ииии направоооо ми беше адки готино ама като се събудих......

Autistic
03-05-2011, 10:28
Според мен повечето описани сънища не спадат към крайно перверзните. Крайно перверзен е ... примерно да сануваш как майка ти ти стои в скута и ти ближе ушите, докато сте на родителска среща :razz: :razz: :razz:

KarlDionic
03-05-2011, 11:25
начи тоз моя някъв супер реалистичен си спомням, че беше още го помня в детайли... значи ебах Николета Лозанова в устата ама мн мощно и некав там друг я пореше отзаде и после се разменихме.. :D

scarlett8
03-05-2011, 14:26
Ами не толкова перверзен,но все пак си беше голямо щастие за мен. :D Миналата нощ сънувах,че спя със Иън Сомърхолдър или както му се превежда фамилията на български и беше УАУУУУУУУУУУУУ...И после нз как се появиха някви негови двойници и аз няква вече на върха на щастието и ... 8)

DevilWish
03-05-2011, 18:28
Не мога да се сетя, ужасно често сънувам секс :lol: Не, защото съм незадоволена ами какво да правя за това си мисля :oops:
Ама сънища с учители съм имала и тннн