PDA

View Full Version : Как се прави тази прическа ?



covergirl23
03-02-2011, 10:08
Здравейте, искам да попитам някой знае ли как се прави тази прическа :
http://ladiesgallery.info/main.php?g2_itemId=13236

много ще съм ви благодарна :))

roys1
03-02-2011, 10:12
човек вземи си 20 кинта и отиди на фризиор и без това ако ще я прави6 за 1 път няма да стане 8)

covergirl23
03-02-2011, 10:21
не ми се дават 50 лева, аз за моя си бал ще отида, ама на другия ден съм дама на приятеля ми и няма да ходя пак, искам да си я направя сама :)

snekity94
03-02-2011, 10:23
И какво Ти Харесва в тази прическа .. демоде е мисля отдавна :razz:

covergirl23
03-02-2011, 10:30
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

snekity94
03-02-2011, 10:35
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

SHEsaREBELxxx
03-02-2011, 10:39
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

Млъкни пък ти вафличке. На нея така й харесва, що трябва да е като другите с права коса и вафлички в корените аууу.. просто не се сдържах.
иначе авторката имаш ли някви роднини или приятелки дето могат да ти я направят? или да провериш в някакъв сайт, аз незнам как става, не си правя прически много 8-)

covergirl23
03-02-2011, 10:44
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P


В училище?? И какъв е смисъла??? Това е бал за Бога :razz: Ии да, целта ми е да съм различна от другите. Всъщност това целят повечето хора ;) Всеки човек е индивидуален все пак ...

covergirl23
03-02-2011, 10:46
SHEsaREBELxxx, поразпитах тук-там и може и да намеря една позната на позната.. бла бла, но реших да се поразровя и в нета, може някой да знае : ))

snekity94
03-02-2011, 10:52
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

Млъкни пък ти вафличке. На нея така й харесва, що трябва да е като другите с права коса и вафлички в корените аууу.. просто не се сдържах.


Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P

covergirl23
03-02-2011, 10:56
След като няма какво да кажеш по темата, спри да пишеш.

3oPuTy
03-02-2011, 11:04
Лапето,набор 94 май не е наясно с модата при по-големите :? Т.н. от теб прически "демоде" са на мода от около 2 месеца и са много подходящи за събития като балове,банкети и т.н.!!!
А и защо не се научиш да пишеш грамотно,а не да използваш главни букви където трябва и не трябва :? Смешна си!!!

ValLoveYa
03-02-2011, 11:07
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

Млъкни пък ти вафличке. На нея така й харесва, що трябва да е като другите с права коса и вафлички в корените аууу.. просто не се сдържах.


Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P

И от кого си харесвана? От 13 годишните нямащи представа за света лапета?! Смешна си мила. :razz:

Виж какво надуФке, на нея и харесва и колкото да се дрищиш и да я разобеждаваш тя няма да си промени мнението, а и прическата не е демоде доколкото виждаш (ако въобще си успяла да видиш прическата), тя не е зализана а е топирана и това не мисля че е демоде.

П.Т. Не можем да разберем как се прави от тази снимка ако може да видим как стои и отзад.

covergirl23
03-02-2011, 11:17
П.Т. Не можем да разберем как се прави от тази снимка ако може да видим как стои и отзад.

Ами аз търся сега насам-натам, ако намеря нещо ще постна ..

Goddess
03-02-2011, 11:24
Щом балът ти и този на приятеля ти са един след друг, защо не отидеш на фризьор за твоя и на другия ден ако не се е развалила много, само ще я пооправиш или поне докато ти я правят, ще гледаш да се научиш как става.

covergirl23
03-02-2011, 11:31
Щом балът ти и този на приятеля ти са един след друг, защо не отидеш на фризьор за твоя и на другия ден ако не се е развалила много, само ще я пооправиш или поне докато ти я правят, ще гледаш да се научиш как става.

ами аз мисля да съм с различни прически 2те вечери, но ако не се е развалила много от моя бал и не успея да намеря друг вариант може и да отида със същата..

babyliss0
03-02-2011, 11:33
Мила авторке тази прическа е повече от страхотна.Дори да си призная я имам свалена на пс-то,защото адски ме грабна.Изглежда толкова проста,а същевременно е толкова изискана.И аз се чудя как стои отзад и,ако намериш моля те покажи. На мен ми трябва прическа с вдигната коса,защото роклята ми е с гол гръб и,ако е пусната ще се загуби ефекта,но не ми грабва окото нищо.

snekity94
03-02-2011, 11:36
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

Млъкни пък ти вафличке. На нея така й харесва, що трябва да е като другите с права коса и вафлички в корените аууу.. просто не се сдържах.


Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P

И от кого си харесвана? От 13 годишните нямащи представа за света лапета?! Смешна си мила. :razz:

Виж какво надуФке, на нея и харесва и колкото да се дрищиш и да я разобеждаваш тя няма да си промени мнението, а и прическата не е демоде доколкото виждаш (ако въобще си успяла да видиш прическата), тя не е зализана а е топирана и това не мисля че е демоде.

П.Т. Не можем да разберем как се прави от тази снимка ако може да видим как стои и отзад.

Не Съм Тръгнала да я Убеждавам :? Опитах се да и кажа че Никой не хода така ...но вие нее..трябва да сте "различни' - ДА - различни сте и смешни :D

Cucko0
03-02-2011, 11:36
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


в всяка тема изказваш дразнещото си комплексарско мнение,не се ли усещам колко си смешна...нито си оригинална с изказванията си ,нито казваш нещо умно ..предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

3oPuTy
03-02-2011, 11:39
Авторке ето,какво намерих :) ЦЪК!!! (http://www.youtube.com/watch?v=r2M3NlnUysQ&feature=relmfu) Крайният резултат е малко по-различен,но с повече лак и тупиране ще се получи като на твоята снимка :)

snekity94
03-02-2011, 11:40
След като няма какво да кажеш по темата, спри да пишеш.

Значииии Първо няма да ми нареждаш, защото ще пиша в темата колкото си искам :-) и второ..опитах се да ти обясня че в днешно време НИКОЙ не х0ди С такава Прическа ...Има мн0го по хубави...може например да си изправиш Косата, или да я топираш или пък накъдриш ..и т.н

snekity94
03-02-2011, 11:44
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


.предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

Cucko0
03-02-2011, 11:44
Авторке ето,какво намерих :) ЦЪК!!! (http://www.youtube.com/watch?v=r2M3NlnUysQ&feature=relmfu) Крайният резултат е малко по-различен,но с повече лак и тупиране ще се получи като на твоята снимка :)

това изглежда много лесно и е симпатично




Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

дообре кифло ...

covergirl23
03-02-2011, 11:53
Авторке ето,какво намерих :) ЦЪК!!! (http://www.youtube.com/watch?v=r2M3NlnUysQ&feature=relmfu) Крайният резултат е малко по-различен,но с повече лак и тупиране ще се получи като на твоята снимка :)

Мнооого ти благодаря!!! Това определено е идея, може и нещо по-интересно отзад, но на мен и този вариант ми харесва!!

3oPuTy
03-02-2011, 12:00
Ами разгледай клипчетата,които е качила авторката на това :)

Това (http://www.youtube.com/watch?v=i2ENrYQZ4oc&feature=relmfu) също може да ти свърши работа :)
А и без проблем може да съчетаеш няколко идеи в една :)

FuckingFreak
03-02-2011, 12:01
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

Млъкни пък ти вафличке. На нея така й харесва, що трябва да е като другите с права коса и вафлички в корените аууу.. просто не се сдържах.


Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P :lol: ти си кифлата, кажи ми че си кифлата :lol: :lol:
Това е 1543135 пъти по-стилно и оригинално от Чалга стайла и правите коси, не че аз понякога не се изправям нито пък че не си правя обем, но не мисля (въпреки че до бала ми остава още цяяяяяла гимназия) както съм всеки ден на даскало така да съм и на абитуриентската.. и всички скочубри облечени в 5 сантиметра плат да са същите като мен, тъпа си и май такава ще си останеш..

А иначе, както казаха преди мен - щом ще ходиш на фризьор ще видиш горе/долу как се прави и на следващия ден ще мижеш и сама да се справиш..

MeLikesPie
03-02-2011, 12:48
^ Според мен защото за своя може да си направи много пищна прическа, а ако ще бъде дама не трябва да бъде твърде натруфена...

call_me
03-02-2011, 13:07
Дано това ти помогне -> http://www.vbox7.com/play:175100ac
Прическата много ми харесва. Ще се пробвам и аз да я направя :)

britzy
03-02-2011, 14:50
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПТ-ами клипчетата ,които са ти дадени може би ще ти свършат работа.Прическата е много добра,даже мисля и аз да съм с нещо подобно.А и не мисля,че ще се развали твърде много от твоя бал до неговия ,но ако все пак стане така-имаш клипчетата пък и както казаха по-горе на неговия си само дама и не е нужно да е нещо пищно ;)

bebzgirl
03-02-2011, 16:08
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


.предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

ЕЕ тва ако не е кифлата ... ;ддд ... Миличка сс всяко мнение повече и повече комплекси избиваш ... не знам дали целта ти е да си смешна ама определно го постигаш ... ;дд ... живей сс илюзията че си харесвана ии спри да пишеш тъпи мнения ;) ... като гледам никой не ти ги и иска ...

ПТ: ... Аз бях гледава някъде как 1 мацка я правеше с гъба ама то тва ее ей така да си излезнеш навънка с гъбата ии дори да ти падне да не ти пука ... представи си че на бала ти падне ... според мен ще е епик фейл ... Според мен за твоя бал задължително отиди на фризиор защото тва се случва 1 път в живота и по-добре да знаеш че всичко е било изрядно отколкото нещо да те яде отвътре ;)) ... Гледай фризиорката докато ти я прави и на следващия ден се опитаи сама или накарай приятелка ;)) (за на приятеля ти бала) ... Това е моето предложение ,защото както и сама да я направиш ще е много по-зле от фризиор ... но все пак решението е твое ;))

ValLoveYa
03-02-2011, 16:19
След като няма какво да кажеш по темата, спри да пишеш.



+

Чак не мога да разбера как някой може да се самозаблуждава толкова силно. И за теб топираната коса е супер модерна?! Модерна е за 13-14 годишните и то не приятно топирана, а направена като разплетена дамаджана 1 метър над главата...това е смешно. И спри да се правиш на много отворена. И да наистина спри да пишеш неща, които са изван темата.

Към авторката - ако не успееш да разбереш как се прави тази прическа има много други варианти с вдигната коса. Много ми харесва коса вдигната на кок. Можеш да разчупиш кока, да сложиш красива диадема или цвете...в YouTube има много ворианти

covergirl23
03-02-2011, 19:05
Аз за моя бал искам да е друга прическа, просто не искам да ходя 2ри път на фризьор и за неговия, за това реших да си я направя сама. Благодаря много за клипчетата - наистина ми влязоха в употреба!!

А иначе, ще пробвам и ако не се получи - ще измисля някаква друга : ) )

Djenka
03-02-2011, 19:29
Въпрос на личен избор, зависи от човека. За мен не е важно да съм като някоя чалга звезда или като еди-си-коя от някой турски сериал само защото 'така е модерно' . Важното е НА МЕН да ми харесва :-$

Бих Ти Препоръчала п0 модерна да си Направиш и не Вярвам да Искаш да си единствена ти в града с тази приеческа :? Разгледай какви Прически Си Прават Повечето Момичета например в училище И си Направи И Ти подобна :P

Точно да взема пример от другите не трябва. :? И какво й има на прическата, нали на нея си й харесва? Ти като искаш си прави каквито искаш прически, на момичето тази й харесва - с тази ще отиде.

Не е нужно целия град да е с една и съща прическа - не мислиш ли, че е добре човек да вкара малко индивидуалност във начина си на обличане и т.н.? Напоследък из цяла България има момичета, имащи един и същ "стил".. :? 8-)

Мен лично прическата ме кефи 8)

snekity94
03-02-2011, 22:09
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


.предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

ЕЕ тва ако не е кифлата ... ;ддд ... Миличка сс всяко мнение повече и повече комплекси избиваш ... не знам дали целта ти е да си смешна ама определно го постигаш ... ;дд ... живей сс илюзията че си харесвана ии спри да пишеш тъпи мнения ;) ... като гледам никой не ти ги и иска ...

Абее кфа е тая кифла за к0ято всички пишете някой ще ми обясни ли.. :-o
И да ти кажа Не Живея С Илюзия че съм харесвана защото момчетата биха харесали добре изглеждащи момичета като мен..вместо злобни като вас :D

Preska
03-02-2011, 22:11
Мисля, че трябва да се топира правиш на кок и отпред една диадема!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

bebzgirl
03-03-2011, 09:59
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


.предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

ЕЕ тва ако не е кифлата ... ;ддд ... Миличка сс всяко мнение повече и повече комплекси избиваш ... не знам дали целта ти е да си смешна ама определно го постигаш ... ;дд ... живей сс илюзията че си харесвана ии спри да пишеш тъпи мнения ;) ... като гледам никой не ти ги и иска ...

Абее кфа е тая кифла за к0ято всички пишете някой ще ми обясни ли.. :-o
И да ти кажа Не Живея С Илюзия че съм харесвана защото момчетата биха харесали добре изглеждащи момичета като мен..вместо злобни като вас :D

И ти как разбра че ние не сме ,че ми е адски интересно ;дд. ... :Д Aбе кво изобщо се занимавам ;дд

ПТ: намерих нещо подобно ;дд http://www.youtube.com/watch?v=PCopp3wHTww

MeLikesPie
03-03-2011, 14:21
Ако за своя бал ще бъдеш къдрава, можеш после да си направиш тази прическа:

http://www.youtube.com/watch?v=SvqeYgxoWTc&feature=channel_video_title
Не е същата, каквато искаше, но е много семпла и хубава!

anonymous708973
03-03-2011, 14:34
Ако за своя бал ще бъдеш къдрава, можеш после да си направиш тази прическа:

http://www.youtube.com/watch?v=SvqeYgxoWTc&feature=channel_video_title
Не е същата, каквато искаше, но е много семпла и хубава!

И да не си измие косата след своя бал?! :shock:
Авторке, за своя бал си иди на фризьор, пък за неговия ... накъдри си косата, направи малко обем и с някакво интересно украшение за коса - я блестяща диадема, я цвете...

snekity94
03-03-2011, 14:34
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


.предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

ЕЕ тва ако не е кифлата ... ;ддд ... Миличка сс всяко мнение повече и повече комплекси избиваш ... не знам дали целта ти е да си смешна ама определно го постигаш ... ;дд ... живей сс илюзията че си харесвана ии спри да пишеш тъпи мнения ;) ... като гледам никой не ти ги и иска ...

Абее кфа е тая кифла за к0ято всички пишете някой ще ми обясни ли.. :-o
И да ти кажа Не Живея С Илюзия че съм харесвана защото момчетата биха харесали добре изглеждащи момичета като мен..вместо злобни като вас :D

И ти как разбра че ние не сме ,че ми е адски интересно ;дд. ... :Д Aбе кво изобщо се занимавам ;дд

Някои от вас м0же и да са хубави :P Но хубавките мълчат по принцип и не се карат с мен ..А тези който Не са..Се дразнят :D :razz: :booooomb:

MeLikesPie
03-03-2011, 14:52
Ама Тъпо Я не Ми Пиши Така!!! : :mad: вафлички и обем в корените е 100000 пъти по хубаво от прическа стил на баба ми бала . Как Може Да Има Хора Като Вас Които са ВИНАГИ обратно със всичко

:?
Аз съм харесвана за разлика от вас и това е важното :P


.предполагам,че си малка пикла избиваща комплекси в форума по простата причина,че никой не ти обръща внимание ..познах ,нали ?! Кажи ми кога ще настъпи деня в които ще освободиш форума от присъствието си ?!

Мога Да Кажа Че От Внимание не Страдам и съм харесвана !
А за моето присъстнвие в форума...ще Напусна Когато Аз поискъЪм :P :-)

ЕЕ тва ако не е кифлата ... ;ддд ... Миличка сс всяко мнение повече и повече комплекси избиваш ... не знам дали целта ти е да си смешна ама определно го постигаш ... ;дд ... живей сс илюзията че си харесвана ии спри да пишеш тъпи мнения ;) ... като гледам никой не ти ги и иска ...

Абее кфа е тая кифла за к0ято всички пишете някой ще ми обясни ли.. :-o
И да ти кажа Не Живея С Илюзия че съм харесвана защото момчетата биха харесали добре изглеждащи момичета като мен..вместо злобни като вас :D

И ти как разбра че ние не сме ,че ми е адски интересно ;дд. ... :Д Aбе кво изобщо се занимавам ;дд

Някои от вас м0же и да са хубави :P Но хубавките мълчат по принцип и не се карат с мен ..А тези който Не са..Се дразнят :D :razz: :booooomb:

Моля те, недей да съдиш по външния вид. Пък и ние няма как да знаем как изглеждаш, така че и да си хубава, няма как да ти завидим.

И също така, ако може да пишеш по темата, може да предлагаш по-модерни прически, които са подобни на това, което иска авторката. Не, че ти нареждам, просто темата става твърде дълга :)

snekity94
03-03-2011, 15:18
Ами аз бях пускала мой снимки в темата..за снимки без грим и ф0тошоп

iiordanova
03-03-2011, 15:21
Ами аз бях пускала мой снимки в темата..за снимки без грим и ф0тошоп

Имам въпрос - Кога ще престанеш да спамиш и да се правиш на интересна ?

yeeee
03-03-2011, 15:25
Ами аз бях пускала мой снимки в темата..за снимки без грим и ф0тошоп

Тези снимки не са твой и престани да спамиш бе тъпнЯ

MeLikesPie
03-03-2011, 15:36
Ами аз бях пускала мой снимки в темата..за снимки без грим и ф0тошоп

Имам въпрос - Кога ще престанеш да спамиш и да се правиш на интересна ?


Ами аз бях пускала мой снимки в темата..за снимки без грим и ф0тошоп

Тези снимки не са твой и престани да спамиш бе тъпнЯ

Не бъдете груби, вие двете! И вие спамите с тези си мнения!

НО СПАМ
Това (http://www.youtube.com/watch?v=k_f3HQtW-qA&feature=related), но с диадема би било интересно :)

3oPuTy
03-03-2011, 15:37
На нея казвате да спре да спами,но като гледам само на приказки сте силни,защото продължавате да й се връзвате и да пълните темата с ненужни коментари :? Толкова ли е трудно да не й обръщате внимание?!Не схващате ли,че й прави кеф да ви гледа как се ядосвате и как й се връзвате на всяка дума?! :? :? :?
Че е тъпа - тъпа е!Че се избива комплекси тук - то е ясно,но не ми е ясно,защо й се връзвате?!

xxcherry
03-03-2011, 17:16
Там,където е "повдигнато", е пъхнато нещо. Гледала съм клипове, но не знам как се казва нещото.

snekity94
03-03-2011, 22:19
Ами аз бях пускала мой снимки в темата..за снимки без грим и ф0тошоп

Тези снимки не са твой и престани да спамиш бе тъпнЯ

И мога ли да знам ЗАЩО мислиш че не са мои??? Защото очаквахте да съм грозна ли ? :razz: Снимките са си лично мои и тфа че съм п0 хубава от вас Което Е очевидно..Не значи че ще пращам чужди снимки Злобииии такива умирайте От си 0т Яд !!!!!!!!!!! :P:P

smiirnoff
03-04-2011, 07:44
Там,където е "повдигнато", е пъхнато нещо. Гледала съм клипове, но не знам как се казва нещото.

http://prittywomanstyle.blogspot.com/2010/04/bumpits.html
Мисля, че е нещо такова.

annamari
03-04-2011, 10:35
снечка мечка е поредната заблудена фешънка :Д:Д:Д
мисли си че вафлите са хит:д
и на бала ли ше си с вафлии
кифличка :-) :P

stelkastel
03-04-2011, 10:51
Аз се чудя как тази тема има толкова много страници, а то било, защото половината от тях са изпълнени с дразги и обиди между вас. :-D Снекинце, мила, идеята с вафличките е една от най-глупавите, които съм чувала, а и не мисля, че тук е мястото, на което да казваш колко си красива и т.н., но...по-добре да не почвам и аз!
Да се върна на основната тема. На мен много ми допада прическа подобна на твоята: http://prikachi.com/images/219/3053219T.jpg , но не успях да намеря как точно се прави. Намерих само това:
http://www.youtube.com/watch?v=PCopp3wHTww :)

Nansu
03-04-2011, 11:02
какво обръщате внимание .. на snekity94 .. ;х оставете я да си пише .. незнам само от къде го е изкарала това голямо самочувствие .. ако това на аватара е тя .. да си запази коментарите защото модата на тип " емо " прическа отдавна мина .. тръгнала да дава съвети на другите ахахах .. по добре спри да коментираш защото изглеждаш адски смешна .. !! и излез от филма , че си хубава .. литнала си твърде високо .. !! .. Никой не ти иска шибаното мнение .. !!

Колкото до авторката .. прическата е много добра !! :-)

Pamaa
03-04-2011, 11:13
Не съм пробвала на моята коса, защото е на пластове, но мисля, че ако туираш, хванеш на кок и сложиш една диадема ще се получи нещо ПОДОБНО 8-) :-)

iwssuto
03-04-2011, 11:34
секниту94 ?? какъв ти е проблема .. всеки има свой собствен вкус
да хубаво е топирването и изправянето но да идеш на училище или да излезеш с приятели не да отидеш на бал .. ( и м-у другото и вафлите са изтъркани все още ;) )
за бал тази прическа е идеална !!!

snekity94
03-04-2011, 11:59
снечка мечка е поредната заблудена фешънка :Д:Д:Д
мисли си че вафлите са хит:д
и на бала ли ше си с вафлии
кифличка :-) :P

завиИиждъъйй :P

snekity94
03-04-2011, 12:03
Аз се чудя как тази тема има толкова много страници, а то било, защото половината от тях са изпълнени с дразги и обиди между вас. :-D Снекинце, мила, идеята с вафличките е една от най-глупавите, които съм чувала, а и не мисля, че тук е мястото, на което да казваш колко си красива и т.н., но...по-добре да не почвам и аз!
)

Тебе Пък Кой те пит абеее смешка :razz: вафличките са най хубави.. м0дерни и са нещо н0во... :-)
за разлика от коковете от на баба от времето дето Заблудената авторка е решила да си прави :razz: :razz: :booooomb:

LaChupacabra
03-04-2011, 12:06
вафлите били нещо ново? :shock: заблудената си ти...
и тея кокове може баба ми да си ги е правила ама поне са модерни,свежи и са много подходящи за бала...1000 пъти по добре отколкото да си направи косата на вафли...

И СПРИ ДА СПАМИШ ТЕМИТЕ!

snekity94
03-04-2011, 12:08
какво обръщате внимание .. на snekity94 .. ;х оставете я да си пише .. незнам само от къде го е изкарала това голямо самочувствие .. ако това на аватара е тя .. да си запази коментарите защото модата на тип " емо " прическа отдавна мина .. тръгнала да дава съвети на другите ахахах .. по добре спри да коментираш защото изглеждаш адски смешна .. !! и излез от филма , че си хубава .. литнала си твърде високо .. !! .. Никой не ти иска шибаното мнение .. !! :-)

лелелеееее Ако моята прическа е Минала от мода....кв0 остава тогава за прическата на авторката :shock: :shock: :razz: :razz: връща 40години назадд :razz: :booooomb:
Така че Нямъше нужда от неуместния ти излишен к0ментар :razz: :razz: :razz:

Nansu
03-04-2011, 12:10
олее млъкни вече моля те ... !! няма смисъл да коментирвам повече нищо не ти влиза в тъпата глава .. не разбра че си смешнаа .. :?

snekity94
03-04-2011, 12:12
вафлите били нещо ново? :shock: заблудената си ти...
и тея кокове може баба ми да си ги е правила ама поне са модерни,свежи и са много подходящи за бала...1000 пъти по добре отколкото да си направи косата на вафли...

разбиррЪъм явн0 на тебе Не Ти Ходят вафличките и те е Яд и си решила тУка да убеждавъъш никой да не си ги прави :razz:

кока бил модерен???? :razz: :razz: Чуваш ли се бил е модерен през 60те когато всякаа баба Си го Е Правила :razz: :razz: :razz: Сега ДОРИ те не Си Го Правят :razz: :razz:

iwssuto
03-04-2011, 13:40
хахаха .. за мода ми говори :D
хайде щом коковете са тъпи сравни това http://media.snimka.bg/2192/010640028.jpg с твоите глупави старомодни вафли http://hairstyles.free-beauty-tips.com/long/longhairstyle.jpg



Относно вафли : преди 2г. вафлите бяха хит номер 1 . Сега всички се правите и си горите косите .. постоянно. еднообразни сте , вафличките са супер кич , който задоволява само непретенциозни деца като теб !
така че скрий се слагай си езика зад зъбите и чети повече модни списания . Чудя се щом стилът за косата ти е такъв какви ли ще са дрехите :D .. абе ти ако си емо и за най - малкото клъц вените . какво да се очаква от такъв човек ;) :shock: по - умните ще отстъпим !!

iwssuto
03-04-2011, 13:42
я пусни твои снимки :D че се интересувам за косата :-D

snekity94
03-04-2011, 15:46
хахаха .. за мода ми говори :D
хайде щом коковете са тъпи сравни това http://media.snimka.bg/2192/010640028.jpg с твоите глупави старомодни вафли http://hairstyles.free-beauty-tips.com/long/longhairstyle.jpg



Относно вафли : преди 2г. вафлите бяха хит номер 1 . Сега всички се правите и си горите косите .. постоянно. еднообразни сте , вафличките са супер кич , който задоволява само непретенциозни деца като теб !
така че скрий се слагай си езика зад зъбите и чети повече модни списания . Чудя се щом стилът за косата ти е такъв какви ли ще са дрехите :D .. абе ти ако си емо и за най - малкото клъц вените . какво да се очаква от такъв човек ;) :shock: по - умните ще отстъпим !!

Значи и двете снимки който си дала са ужасни :razz: Не става Въпрос За Такива Вафли А такива Към к0рените на косата и горе се топира а надолу не. Както мойте прически :P И не ми казвай ем0 ли сЪм или не Мога да кажа че съм мн0о п0 харесвана за разлика 0т ВаС ОбИкн0вЕннНте :razz: :booooomb:

britzy
03-04-2011, 16:02
Извинявам се за спама,но-чакай чакай-значи другите са обикновени ,а ти не? С какво си по-различна? С Фафлите в корените ли? Или с фейк снимките?Кажи ми с кое ПО-ТОЧНО си НЕобикновена miss fabulous?????????

snekity94
03-04-2011, 16:03
Извинявам се за спама,но-чакай чакай-значи другите са обикновени ,а ти не? С какво си по-различна? С Фафлите в корените ли? Или с фейк снимките?Кажи ми с кое ПО-ТОЧНО си НЕобикновена miss fabulous?????????

СНИМКИТЕ СА СИ МОЙ!!!!! Това че ти Си ужасно грозна ( be6e pusnala snimka) Не означава че аз Не Съществувам и че съм фейк! :-D :razz: :?

iwssuto
03-04-2011, 16:17
аре пусни всички твои снимки мааааа :-x

StolenBliss
03-04-2011, 16:53
Мале и тука цялата тема омазана с налазвацията на тая малката. Абе няма ли кой да я банне? Много си вършат работата модераторите.

Cucko0
03-04-2011, 17:06
^и аз се чудя защо това същество още коментира тук...

iiordanova
03-04-2011, 17:09
Къде са модераторите ?
Темата се нуждае спешно от КЛЮЧ!

iwssuto
03-04-2011, 17:14
където е писала senkity навсякъде трябва ключ :o

yeeee
03-04-2011, 17:18
snekity94 Айй пусни твой снимки за те видиме колко си красива и харесвана.

stelkastel
03-04-2011, 17:24
Ти пу*ко тъпа,snekity94, и с мен ли се заяде?!!? :shock: Ооо, не си намерила правилния човек, с който да го правиш!Не ме карай да изгрубявам и да развалям темата на момичето!Не мога да повярвам как за толкова кратко време си написала 2 страници с глупости и обиди!

Cucko0
03-04-2011, 17:27
Ти пу*ко тъпа,snekity94, и с мен ли се заяде?!!? :shock: Ооо, не си намерила правилния човек, с който да го правиш!Не ме карай да изгрубявам и да развалям темата на момичето!Не мога да повярвам как за толкова кратко време си написала 2 страници с глупости и обиди!

ахаха 2 страници изписани супер грамотно и пълни с самореклама ..колко е харесван кифлока :D :D :D

flower757
03-04-2011, 17:56
И какво Ти Харесва в тАзи прическа .. демоде е мисля отдавна :razz:
Момичето си я харесва , а и за официална е муцка //спри да спамиш и да се заяждаш във всяка тема :) //... А иначе , не съм сигурна , но има едни неща , които обикновено се продават в магазинчетата по левче 8-) , на които , ако им хванеш цаката - леле , суперски прически се правят ;) . Значи то е едно дълго , увито в плат , и се стяга по 2 различни начина , зависи какво ще се вземе , на повечето е даден начина за различни прически. Ето линк на нещо подобно: http://www.kosa-bg.com/product.php?ProductVariantID=2223&UILanguage=BG , <-- може да е това :? , на живо не съм го виждала , но само то ми излезе , а аз имам /но още не е влязло в действие/ едно , каквото обясних по горе , по-късно , към 7 , ще се опитам на прикача снимка. :) . Eто и тези странни .. http://www.kosa-bg.com/product.php?ProductID=746 ; http://www.ballet.bg/ballet16.html ; http://pri4eski.net/Napravete-si-lesen-kok.html ; http://pri4eski.net/Pricheski-nachin-na-pravene.html ..

Всъщност , като погледнах отново каква точно причека искаш .. съжалявам , майче тези горни предложения няма мн да помогнат , въпреки желанието ми .. Или освен това , което не мога да го намеря , а само го споменах .. и най - добрия вариант - 8-) евтин , но хубав фризъор и т'ва е .. ;) Надявам се поне малко да съм помогнала! :)

daru6a1
03-05-2011, 10:59
Няма ли кой да ги банне тия твари ?!?!?!

Голяма драма стана за една тема , че и на "ма" си говорим и нецензурни думи употребяваме ..

Ентелегентна олегофрения :lol:

p.s. българска работа ;d

covergirl23
03-06-2011, 09:25
аз вчера съвсем случайно си намерих ето това http://prittywomanstyle.blogspot.com/2010/04/bumpits.html

и си го купих! те са 5 приставки с различна големина :) могат да се правят най-различни прически, включително и моята!!! :-)

Lorein
03-06-2011, 10:06
Дадоха ти доста клипчета за прическата, която искаш. Мисля, че са били от полза. :) Колкото до тази приставка, и аз я бях видяла преди време точно от този форум, интересно ми е за колко пари си я взе? :-o
Иначе миналата година и аз бях дама на приятеля ми. И тъй като с вдигната коса не се харесвам, ако изключим може би само небрежните кокове, които си правя за училище, и избрах ето този вариант:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/31387_131037670241885_100000069584400_352667_34965 7_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/31387_131037683575217_100000069584400_352669_38870 64_n.jpg

Колкото до снекито... Даже не знам дали си струва да коментирам. Още с първите й мнения, които прочетох, веднага ми дойде на ума, че това е кифлата с поредния рег тук. Не искам да се заяждам, за това само ще кажа - всеки носи това, което му харесва. Не е нужно да тръгваш да обвиняваш този и онзи, кое било бабешко и кое - "модерно". И това, че ти сега си открила вафличките и топирането, не значи, че са нещо "ново". Само за сведение ще дам пример с едни момичета от моето училище. От един клас са, 11 ако не се лъжа, но няма значение. И трите са с еднакво дълги, боядисани в черно коси. Еднакъв буквално кафяв тен от солариума. Еднакви прически ( идеално изправени) всеки ден. Еднакво облечени ( кажи-речи ). И еднакви безизразни физиономии всеки път, когато ги видя. И сега, ако ми кажеш, че те са модерни и "уникални"... :?

До авторката - сподели какво ще направиш в крайна сметка, защото ми стана интересно! :)

shokoladd
03-06-2011, 11:29
според мен ще е най-добре да отидеш в салон да ти я направят ...covergirl23много си зле :X ебати злобaрката :-x :-x като и харесва прическата ще си я направи..тебе кво те бърка :-x

shokoladd
03-06-2011, 11:29
според мен ще е най-добре да отидеш в салон да ти я направят ...covergirl23много си зле :X ебати злобaрката :-x :-x като и харесва прическата ще си я направи..тебе кво те бърка :-x

covergirl23
03-06-2011, 12:39
Lorein, взех си ги от кауфланд за 1,99 ако не се лъжа. Съвсем случайно ги видях. Придържам си се към прическата, благодаря на всички за клипчетата и инфото, много ми помогнаха : ))

shokoladd, нямам идея за каква прическа говориш, явно си се объркала :D

flower757
03-06-2011, 20:44
Радваме се , че се намерила нужното :wink: . Айде приятно изкарване и на двата бала! :)

covergirl23
03-06-2011, 21:26
Радваме се , че се намерила нужното :wink: . Айде приятно изкарване и на двата бала! :)

благодаря :) :)

dream1707
03-06-2011, 22:41
Защо ли не се учудвам, че докато вие се занимавате с някакво кифленце, създателката на темата вече сама си е разрешила проблема.
Тъпи, комплексирани хайтарки има навсякъде.. научете се да ги игнорирате. (тука модератори липсват ли)

Авторке, прическата ти е супер.. въобще не трябва да ти влиаят излишните кифленски коментари в тая тема.
Стискам палци прическата и на двата бала да е идеална :P


snekity94 .. продължавай да си гориш нон стоп косата .. дано до бала ти да са ти останали 2 косъма на които да си "туриш" вафличките. ;)