PDA

View Full Version : Спам разговорник



Страници : 1 2 [3] 4 5 6

Joc
03-23-2011, 14:01
ти и на родителите си не си удобен сигурно ама...

пък и кво В.М.Д.Ф.Н. тебе всеки те реди в тоя форум.

Rorschach
03-23-2011, 14:19
Въоръжен обир със заложници в сливенска банка

Бандитите простреляха сотаджия, твърдят очевидци
Въоръжен обир се извършва в момента в банка в Сливен. От полицията съобщиха, че престъплението е започнало в 16.00 часа. Нападателите все още са в централния клон на "Инвестбанк" за Сливен, където държат заложници. Повечето от пленените са служители на финансовата институция.


Очевидци разказаха пред БЛИЦ, че един от общо двама или тримата маскирани бандити е прострелял сотаджия. Екип на "Бърза помощ" го е откарал в тежко състояние в МБАЛ "Д-р Иван Селимински". Самият клон е със загасени светлини и полицаите нямат никаква видимост.

Офисът на банката се намира точно срещу сградата на Областна администрация в центъра на града на 20 метра от пешеходната зона. Целият централен район на Сливен е отцепен от полиция.


Май днес ще излизат момчетата от маскения бал...

CanisDirus
03-23-2011, 14:21
Май днес ще излизат момчетата от маскения бал...

Само дето този път няма да е предварително режисирана акция с готино име.

Интересно, дали Бойко и Цецо Апартамента са на път вече...

DisturbiaV
03-23-2011, 14:26
http://www.top-obqvi.com/подарявам-три-малки-кученца-мопс-222721adv.html за чистокръвни няма да са,но се чудя дали не е някой тъп майтап...

SuspectS
03-23-2011, 14:27
подкрепа за момчетата които действат в банката в Сливен :D

baceto
03-23-2011, 14:36
ямбой,спри да пишеш някакви свободни съчинения за неща,които никога не са се случвали и дори не си чувал,виждал,помислял как биха могли да бъдат. :)

бах та във фантазьора. ти си от неква паралелна галактика.

Абе ти верно си мислиш, че незнам кой си и че не съм те виждал на живо и незнам какво лайно си. Пак те питам - сериозно ли си мислиш, че си единствения, който ходи на мачове... :cool:
със сигурност не, но ти си единствения, който ходи по купони с лаптопа...

CanisDirus
03-23-2011, 14:50
Ситуацията в Сливен става все по-"филмова". Има ранен и откаран с линейка.
Да се надяваме да няма жертви.

shadow4e
03-23-2011, 14:58
Ненормалници, какво са си мислили, че става за секунди и ще се измъкнат бързо-бързо.

CanisDirus
03-23-2011, 15:02
Ненормалници, какво са си мислили, че става за секунди и ще се измъкнат бързо-бързо.

Не знаеш, какво са си мислели. Вероятно са планирали да предотвратят натискането на паник-бутона. Със сигурност са искали да се мине без стрелба. Така че плана се е объркал вече това е ясно.

Факт е, че са имали и вътрешна информация за банката (знаели са, че идват много пари), та вероятно са знаели и за разположнието на паник-бутоните и тн.

shadow4e
03-23-2011, 15:09
Е, те паник бутоните трябва да са на достатъчно достъпни места, така че да успеят бързо да се натиснат, нали това им е целта.

CanisDirus
03-23-2011, 15:11
Е, те паник бутоните трябва да са на достатъчно достъпни места, така че да успеят бързо да се натиснат, нали това им е целта.
Така е, обаче ако ти насочат пистолет в главата и ти кажат "натиснеш ли бутона - мъртва си", ще го направиш ли?

Може да го е натиснала още щом са влезли - ако са били с маски примерно...

shadow4e
03-23-2011, 15:14
Поне в днес.бг, пише, че при нахлуването са простреляли, но не съм сигурна дали имат предвид буквално с влизането си.

HoldFast
03-23-2011, 15:44
Паник бутоните в по-малките банки обикновено са в охраната, под формата на дистанционно, което държат под ръка.
А по радиото си промениха сведенията отностно състоянието на простреляния буквално 3 пъти.

Bokonon
03-23-2011, 17:19
след като нещата се завъртят на 360 градуса, краставицата има 99,999999% вода, да не си забравите хавлиите ?!?

SemperArdens
03-23-2011, 17:25
Нека им беее. Инвестбанк и Сибанк са най-големите перални за пари на днешното правителство. Инвестбанк и Сибанк са банките в които се превеждат всички бюджетни плащания.
Петя Славова и Цветелина Бориславова (жената с която живее на семейни начала Бойко Борисов) са най-богатите жени в България с недоказани парични средства.

CanisDirus
03-23-2011, 17:31
Нека им беее. Инвестбанк и Сибанк са най-големите перални за пари на днешното правителство. Инвестбанк и Сибанк са банките в които се превеждат всички бюджетни плащания.
Петя Славова и Цветелина Бориславова (жената с която живее на семейни начала Бойко Борисов) са най-богатите жени в България с недоказани парични средства.

Точно в случая Славова го отнесе шъ знайш... :?

SemperArdens
03-23-2011, 18:27
Похитителят е предявил следните искания:
1. Цената на бензина да се свали до 1.60 за литър
2. Франция да прекрати бомбардировките над Либия
3. Да върнат Мелодия На Годината и Къци на екран

CanisDirus
03-23-2011, 18:40
Похитителят е предявил следните искания:
1. Цената на бензина да се свали до 1.60 за литър
2. Франция да прекрати бомбардировките над Либия
3. Да върнат Мелодия На Годината и Къци на екран

Тоя е някакъв психично-болен...

dJUrBAN
03-23-2011, 18:42
3лв. литър гориво,загробени хора от кредити с огромни лихви,растящи цени,данъци и сметки,увеличаващи се малцинства,намаляващ се брой на местните жители... народа съвсем изтрещя!

НА ВИ КАПИТАЛИЗЪМ,НА ВИ ДЕМОКРАЦИЯ! http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif


ше плачете за чичо Долфи и за национал-социализма... ама ше е късно 8)
ахахахха, мислех да спра да пиша ама това ше ми е последният пост
Фюрера би те заплюл ако беше жив, да не говорим че ти въобще ама въобще си нямаш представа от национал-социализъм, дори си срам за НС-тите. Как въобще можеш да споменаваш името на Хитлер при положение, че ако ти кажа да изброиш основните принципи на нац.-социализма ше отвориш гугъл веднага... що за малоумен смешник си, събрали се група от 20 малоумника, влезли в метрото с маски и си блъскат главите в стените и ше ми говори за НС :razz: Повечето от постовете ти са в пълен разрез с НС идеология бе, поза... Нема по-голем неадекватник в целия форум, честно
Боже, прибери си вересиите. Най-доброто което можеш да направиш е да си заровиш главата в пясъка като щраусите и да не се показваш докато си жив.
Не ми отговаряй, изобщо няма да следя темата вече, изложи се достатъчно

SemperArdens
03-23-2011, 19:03
Похитителят е предявил следните искания:
1. Цената на бензина да се свали до 1.60 за литър
2. Франция да прекрати бомбардировките над Либия
3. Да върнат Мелодия На Годината и Къци на екран

Тоя е някакъв психично-болен...

8-) това не е потвърдена информация!


Сега четох, че сливенския похитител бил наркоман. Верно, трябва да си ебахти наркомана да отидеш сам да обираш банка ахахахах... :cool:

нищо не знаят май и те. всякакви информации кой какъв бил, кво било... ма нищо чудно да е такъв, некъв задлъжнял тука на местните мутри с 8949864946 борча, без 2-3 лева за доза херц ..

да не говорим, че вече 6 часа сигурно 200-300+ човека стоят и си дъвчат дъвката и не се предприема нищо, не знаят кво да правят ли .. ? не са ли тренирани, обучавани? ами ако тоя беше почнал да избива заложници на всеки кръгъл час, примерно?
накрая ще го изкарат за пред хората точно надрусан/пиян и ще му пуснат 1 в главата с някой от снайперите и ще си вдигнат рейтинга. тва е дежурното оправдание при подобни ситуации.

DisturbiaV
03-23-2011, 19:07
Някой скоро да е пращал смс за код за гоп обяви? :)

DisturbiaV
03-23-2011, 19:22
Ае стига сте се джавакали...на клавиатурата и аз мога да дигам 120 от лежанка и да тежа 135 кг ...смисъл нулев...

SemperArdens
03-23-2011, 19:32
като истински фен на Стъклен дом съм дълбоко потресен от тази снимка.. тези персонажи никога няма да бъдат същите за мен

http://img199.imageshack.us/img199/8992/sianaa.jpg


:( :( :( :( :(

baceto
03-23-2011, 19:35
и двамата ли играят у филмо???

DisturbiaV
03-23-2011, 19:37
^да

Абе големия шок.Сякаш вие не сте прайли подобни лудории,но понеже станаха по-известни и някой копелдак е снесъл снимките на тъп сайт.

SemperArdens
03-23-2011, 19:38
^да

Абе големия шок.Сякаш вие не сте прайли подобни лудории,но понеже станаха по-известни и някой копелдак е снесъл снимките на тъп сайт.

шок си е. нищо няма да бъде същото :booooomb:

jghgh
03-23-2011, 19:38
Артисти бе, майна, разкрепостени хора.

Бтв не виждам какво тряя се възмущаваме, това са хора като хора.
Доста хора се напиват и правят свирки и т.н., някои се и снимат, ама като не са известни и не вдигат чак такива скандали.

Аз не разбирам защо е трябвало да се снимат, но алкохолът и ебаньето не са нещо ново........ Тва са нормални младежи, просто са фотографирани и са известни и ето ти скандала ;]

jghgh
03-23-2011, 19:50
Блатечки ми е на везна с Врачански.
Блатечки на моменти леко грознее и ми е еднотипен, но като цялостна картинка си е секс, да, по един класически начин.
А Врачански е като кукла, страшно красив... И с тая рицарска роля, мммм.... 8-)

От жените Боряната най- ме кефи като красота. И младите са сладки де.

А един съученик е влюбен в Яна Маринова (русата), която за годините си е секс ..

SolemnityOfDeath
03-23-2011, 19:57
басииии дните идат, ей. ше ми писне тиквеника.

а гледам некви общи чатове, световни конспирации, папата и не знам си кой си... <<< megalomaniaX, молим

CanisDirus
03-23-2011, 20:07
кви общи чатове?
Отживелици.
Скрит подфорум, група във фейсбука, туйтове с хаштаг #teenproblem и свързани xing профили 8)

@Canis: #teenproblem supports #lybia. Down with #Gadaffi

SolemnityOfDeath
03-23-2011, 20:07
точно на арт се правя.

я по-кротко с мислите, че си центъра на света, бил той тийнпроблем свят, или не. ;) егоцентризма за мен е окей нещо до нЕква степен, ама мегаломанията е друга работа.

- никой не го реално интересува какво си правил през деня, за да го пишеш в десет теми
- никой реално не прави конспирации срещу теб с некви 'общи чатове' и 'дружинки'
- никой реално не се впечатлява от 'анти-системата' лайфстайла ти, който се изразява в постване на снимки на потрошени пощенски кутии, които са на хора като ТЕБ и МЕН, които може и да са си издрали гъза, за да си подредят входа, който ти 'анти-системно' трошиш

оттам нататък прави квот си щеш

SemperArdens
03-23-2011, 20:14
jghgh, за та$ака я пуснах, нищо възмутително няма естествено, дивеят си хората ;>

LadyDi
03-23-2011, 20:16
^^ айде по-кротко със скандалите...

jghgh
03-23-2011, 20:16
Semper, я не се отмятай : р


sofia1914 трябва да приемаш конструктивни забележки според мен.

Blab
03-23-2011, 20:17
мен пък нивото на българския актьор искрено ме притеснява...

SolemnityOfDeath
03-23-2011, 20:18
цитирам те теб и тваЙ:

когато напишем нещо готино се скътавате и не пишете в темата. когато стана няква караница,веднага наизскачат един по един сичките от вашта "бригадка" за да налеят масло в огъня и да напишат "омг","оф боже","(картинката с пуканките)",дето си се събирате заедно. аз съм сигурен,че си имате и някъв 4ат в скайп пак и ни обсъждате колко сме зле и там,ахаха.

LadyDi
03-23-2011, 20:18
Елена Петрова, милата... хич я няма... Актриса, която да ми стои толкова изкуствено отдавна не бях виждала. Бие дори Надето от Забранена любов...

LadyDi
03-23-2011, 20:27
sofia1914, още едно провокативно мнение и ще е последното. Сам си наясно как седят нещата и ако ще влизаш тука само да сипваш огън и жупел по останалите, няма да я бъде.

jghgh
03-23-2011, 20:28
Е, хубаво, ама и ти кво скачаш да ни нареждаш всичките?
Все пак ако не искаш да ти се ежат, не обиждай постоянно.

LadyDi
03-23-2011, 20:30
Напротив, много добре видях предната страница. И стига. Т'ва не значи да продължаваш да ми се оправдаваш. Аз за да ти направя забележка, значи има причина.
Казах ти няколко пъти - никой няма никво лично отношение към тебе и ако си се вкарал в някакви филми, е добре да си излезеш от тях, за да не става принудително.
Заяждаш се наляво и надясно с всички, а тоя паж дето ти върви подире, едно смислено мнение не съм му видяла и ще гризнете дръвцето в тандем.
Спрете се.

LadyDi
03-23-2011, 20:33
Треперя. Айде.

dJUrBAN
03-23-2011, 20:33
ти само внимавай като се прибираш {}
Отровната бригада дебне ли?
Тва да плашиш момиче във некъв форум си е просто за Оскар за комплексарщина :lol:

Joc
03-23-2011, 21:06
пак некой ше реве дето се тика

Joc
03-23-2011, 21:18
ти и за мен така си мислиш нале? ама ше си забравиш егн-то.. има време

dJUrBAN
03-23-2011, 21:22
ти само внимавай като се прибираш {}
Отровната бригада дебне ли?
Тва да плашиш момиче във некъв форум си е просто за Оскар за комплексарщина :lol:

Термото е 15 годишен неадекватник, аз съм сигурен че Лейдито ще го ступа дори... :lol:
мн ясно, филмарче, което копира от "батковците" които са още по-неадекватни от него... тъжна картинка :lol:
ей, ама как на всички онлайн кежОали речника им е почти еднакъв: "глопосте, пакахонтас, има ли бе, отровна бригада, нале, форон, форонна принцеса", абе трагедия

Joc
03-23-2011, 21:26
я сложи една снимка да не те объркам

jghgh
03-23-2011, 21:27
Ae, Joc, интересно, що винаги се активизираш като се появи Софията, защо не коравееш като го няма? 8-)
Коравите пичове са корави пичове all the time, 24/7, а ти ставаш много голям едва като се появи Софията. Задници ли лижеш, интересно е? Поне да се познавахте лично и да си част от неговия живот, ама ти...
И също е интересно как мо'е някой да му прави евалата на termoto, прекалено неадекватен тип е : D Живее във филма, без да участва в него, интересно е. Даже се чудя как мо'е Я. да му прави евала, смисъл ... на ниво е като ямболския, само дето носи кецки на Адидас.

Ох, сега знам даже как ще ме нареждаш, ама така е, като ти се казва истината. :?

Joc
03-23-2011, 21:29
Ae, Joc, интересно, що винаги се активизираш като се появи Софията, защо не коравееш като го няма? 8-)
Коравите пичове са корави пичове all the time, 24/7, а ти ставаш много голям едва като се появи Софията. Задници ли лижеш, интересно е? Поне да се познавахте лично и да си част от неговия живот, ама ти...
И също е интересно как мо'е някой да му прави евалата на termoto, прекалено неадекватен тип е : D Живее във филма, без да участва в него, интересно е. Даже се чудя как мо'е Я. да му прави евала, смисъл ... на ниво е като ямболския, само дето носи кецки на Адидас.

Ох, сега знам даже как ще ме нареждаш, ама така е, като ти се казва истината. :?

ти немаш ли си работа да отблъскваш костюмарите и мутрите? далеч от мен далеееч ахахах

пък и се активизирам, щото канис да не ме пребие по форума с ножа за дюнери.

Joc
03-23-2011, 21:30
я обясни по-добре как ти се натягат костюмарите с бентлитата и ти ги режеш?

jghgh
03-23-2011, 21:30
Ти с Канис не си си имал провокация, започваш да имаш, когато Я. има 8-)
Малко странно е.

Иначе мерси за затапката, беше много добра.
edit: И продължава да бъде :razz:

Joc
03-23-2011, 21:31
с канис не ни е от днес, в грешка си

Joc
03-23-2011, 21:42
СКАНДАЛ! :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

jghgh
03-23-2011, 21:45
Големия скандал, няма що, ебати блъфа : )

Joc
03-23-2011, 21:48
Големия скандал, няма що, ебати блъфа : )

ти беше писала в 1 моя тема в секса...

Имах си един приятел, с когото се чувствах сигурна и ако не беше връзката ни от разстояние (lame..) нямаше да го карам да чака или някакви такива - просто знаех, че ме обича, въпреки че връзката си остана неосъществена.

ямболския верно не е костюмар ама е мутра... :razz:

jghgh
03-23-2011, 21:58
Joc, само не знам защо си измисляш жалки интриги.

Ще го напиша и тук, че да е ясно, и да не си правиш оглушки на мой адрес, понеже е жалко да си измисляш неверни неща за хора, за които не знаеш абсолютно нищо.
1. Връзката ми от разстояние е била една и беше с един софиянец
2. С Банишора съм си писала точно 1 път 2008ма година, когато се подвизаваше само в Любов и се пишеше Ненормалника и т.н., колкото да ми прати един хаус сет. Сега това че той ще блъфира и някви такива не ме ебе, аз си знам истината. Тогава той нямаше 348754983 регистрации и не се беше вкарал във филма, откъде съм можела да зная, че ще се прояви след години като неадекватник?

Ае моля ви се, спрете блъфа, щото не е интересно, но е и жалко.

shadow4e
03-23-2011, 22:05
Съвсем полудяхте. Днес се изсипаха един тон обвинения и "сипвания". Поне пишете истината, а не си измисляйте как някой си преди не правил забележка, как враждата на Джок и Канис е отсега, чатове и тн. Изказват се толкова много глупости с такава категоричност, смешно е.

jghgh
03-23-2011, 22:09
^E, Я. виждаш ли от коя групичка съм? 8-)


Аз си признавам като съм в грешка, така че ..

Ако бях в някви групички, shadow4e щеше да ви изтрие мненията и да ме подкрепи, така че........... отпаднаха интригите за които стана дума в ЛСтата [;

shadow4e
03-23-2011, 22:11
То дори Блаб беше обвинена, че е в "нашата" групичка, така че фиумите са на макс!

А аз не съм модератор, не мога да трия. :)

Joc
03-23-2011, 22:14
Ямбооол... троломиреее.. първо сте си писали честичко, след това тя казва "само 1 път" и ти "напълно подкрепям" . Нещо не си вярваш май? нема цитирам то си е на 1 страница

jghgh
03-23-2011, 22:15
Ами забравих, че не си мод, свикнала съм да модерираш 8-)
Има я инерцията.

Такам, аз може да съм се осрала, ама не е лъжа, че всички почнаха досадно да коравеят и всички други сме ебати простите и т.н.
Просто казвам, не че съм си го сложила на сърцето и т.н.
Може да е странно, да се вра където не ми е работата, да правя интриги, да съм от групички и т.н., ама аз просто си казвам, квото и друго впечатление да оставям [;

Blab
03-23-2011, 22:20
Шади, това "дори" го приемам лично, да знаеш :cry:
//:Д луната ви влияе на всички:Д

Joc
03-23-2011, 22:30
как да стане като не сте роднини викаш

HoldFast
03-23-2011, 22:30
налага ви се словесно ембарго и ви се копае гроб. НА ВСИЧКИТЕ

п.п. ПРАСЕТО всъщност не е софия

Joc
03-23-2011, 22:40
ти ли ми го казваш бе хахаха

HoldFast
03-23-2011, 22:43
казах ви, да. ГРОБААААААААААА

shadow4e
03-23-2011, 22:45
Неадкветник, долен. Ще ти пратя хора, бе, ще видиш. Няма да ти се размине, какво ес заканваш?! Лесно е пред монитора, ааа, ама на живо не смееш, да ми посегнеш, а. Пълна смяс си, бе. :? :o

Прасе, изтирй ги тези работи. Ясно е, че не го харесваме, ама няма нужда от такива глупостЕ.

Joc
03-23-2011, 22:50
http://www.youtube.com/watch?v=WGtWF-UsBKs
поздрав боклуци и за оня американски педал-модераточето, умри клошарчееее ти серем 8)


къде да цъкна че ми харесвааа хахахаххаха :razz: :razz:

shadow4e
03-23-2011, 23:09
Товариш Лейди, не мачока, той едва ли ще влезне скоро, че да го прочете.

cherinka
03-24-2011, 03:35
Добро утро.
Искам да ви попитам, ако можете да ми кажете някакъв по-бърз начин за блокиране и отблокиране на определен сайт от C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> отваряне с WordPad
Примерно да е от браузъра. Понеже на ден по 3-4 пътя трябва да вървя по горния път, а компютърът ми издава фронта.

LadyDi
03-24-2011, 03:49
Всички дето сте се правили на велики заслужавате да ви разкарам за по една седмица. Аман. Като не ви кефи да пишете тук, като е толкова осрано място - вдигайте си партакешите и си намерете друга сцена за комплексарските изяви. Щото, честно казано, на мен ми писна да чета колко е умрял форума, колко за нищо не става, каква скука е и как няма нормални теми за дискусия.
Доброволно каня всички, на които не им изнася, да спрат да пишат.
Останалите: ако видя още едно мнение, с което някой велик и неразбран гений (бил от София, Варна, Ямбол или Долно Нанагорнище) да се оплаква, че форумът е западнал или нещо от гореспоменатите - печели си автоматично едноседмична почивка в Банландия.
При повторно нарушение - изобщо ще му бъде спрян достъпа до тази дупка - нашия форум.

Разбрахме ли се?

Добро утро на всички :) Отивам да пия кафе.

CanisDirus
03-24-2011, 06:50
Жалка работа. Пет заучени фражички, причинно-следствено връзки на елементарно ниво, 130 думи битов речник и обичайното лицемерие.
Уж големите мъже, а малки характери.
Ако не беше толкова жалко, щеше да е забавно.

cherinka
03-24-2011, 06:54
http://cgi.ebay.com/Womens-Black-Party-Club-Evening-Dress-With-Rhinestones-/280644224430



Аууу, mama mia :booooomb:

Joc
03-24-2011, 07:08
Жалка работа. Пет заучени фражички, причинно-следствено връзки на елементарно ниво, 130 думи битов речник и обичайното лицемерие.
Уж големите мъже, а малки характери.
Ако не беше толкова жалко, щеше да е забавно.


е тва кво е? след комента на лейди направо се натяга да му се сипе отгоре!? после други хора излизат виновни

w0sh
03-24-2011, 08:10
И аз искам да ми сипват :(

така като не ме нареждат се чувствам форумно самотен.

DisturbiaV
03-24-2011, 08:39
more drama....

да рискувам или не.... :-o я някой да избере y/n 8-)

Joc
03-24-2011, 08:52
той е потърпевш :razz:

ArrowsOfDeath
03-24-2011, 09:36
more drama....

да рискувам или не.... :-o я някой да избере y/n 8-)

Y, едва ли ще е толкова лошо, поне после ще имаш какво да разказваш (идея си нямам за какво става дума :lol: )

semantics
03-24-2011, 11:12
http://markem.iyobo.com/eDehUWtvAAQ.jpg

Уииииии, много вървежна снимка напоследък.

Едит: Пропуснах да се оплача вчера, че Строежът е станал ебати бардака.

DisturbiaV
03-24-2011, 11:49
more drama....

да рискувам или не.... :-o я някой да избере y/n 8-)

Y, едва ли ще е толкова лошо, поне после ще имаш какво да разказваш (идея си нямам за какво става дума :lol: )

Стига да стане,даже и ще те черпя за побутването 8-) :smt006

CanisDirus
03-24-2011, 12:55
В Сливен всичко свърши п мирен начин. Сега поне има сюжет за интересен филм. Очаквам Стеан Данайлов да заеме ролята на психолога.

baceto
03-24-2011, 14:35
more drama....

да рискувам или не.... :-o я някой да избере y/n 8-)рискувай!!!

SemperArdens
03-24-2011, 14:50
В Сливен всичко свърши п мирен начин. Сега поне има сюжет за интересен филм. Очаквам Стеан Данайлов да заеме ролята на психолога.

не е свършило.. сега чакаме тоя да се гръмне или да го арестуват/застрелят.

Rorschach
03-24-2011, 16:14
http://www.forplay.bg/forums/Smileys/Lots_O_Smileys/facepalm1.gif

shadow4e
03-24-2011, 17:26
Точно срещу банковата система успя да се изправи като държа заложници - обикновени служители, такива като нас.

ArrowsOfDeath
03-24-2011, 17:30
more drama....

да рискувам или не.... :-o я някой да избере y/n 8-)рискувай!!!

Може да се чуди дали да ти пише или не? :-P

LadyDi
03-24-2011, 17:30
http://www.forplay.bg/forums/Smileys/Lots_O_Smileys/facepalm1.gif
Малко е...

baceto
03-24-2011, 17:32
more drama....

да рискувам или не.... :-o я някой да избере y/n 8-)рискувай!!!

Може да се чуди дали да ти пише или не? :-Pебати риска 8-)

SemperArdens
03-24-2011, 17:34
тва българския селянин какъв гнусен сеирджия е. от една човешка трагедия прави цирк...

и кво пишат някви "тоя","да се гръмне" и т.н.,все едно говорите за торба с картофи,а не за едно 27-годишно българско момче,принудено от недоимъка в БГ да направи тая глупост?

тоя човек е герой,опълчи се сам срещу цялата гнила банково-мутренско-полицейска безумщина,която е завзела България вече 21год.

бих му стиснал ръката,ако го вида!!!



да живее победата!

хаххах, гражданина пак се изказа.

виждам, че му се възхищаваш на смелостта да простреля и почти да убие човек, който също едва ли е в цветущо финансово положение с мизерната си заплата от порядъка на 300 лв, да държи почти денонощие и да излага на риск здравето на още 6-7-8 човека, както и да кара семействата им да стоят на тръни и да не знаят дали ще ги видят живи?

отворко, що не отиде да му помогнеш, белкем бяхте гръмнали и някоя кука и бяхте направили услуга на обществото.

LadyDi
03-24-2011, 17:35
SepmerArdens, стига.

Rorschach
03-24-2011, 19:21
http://www.blitz.bg/news/article/103580


измъчват животинката, извергите мръсни

iLovePussyJuice
03-24-2011, 19:23
Всички дето сте се правили на велики заслужавате да ви разкарам за по една седмица. Аман. Като не ви кефи да пишете тук, като е толкова осрано място - вдигайте си партакешите и си намерете друга сцена за комплексарските изяви. Щото, честно казано, на мен ми писна да чета колко е умрял форума, колко за нищо не става, каква скука е и как няма нормални теми за дискусия.
Доброволно каня всички, на които не им изнася, да спрат да пишат.
Останалите: ако видя още едно мнение, с което някой велик и неразбран гений (бил от София, Варна, Ямбол или Долно Нанагорнище) да се оплаква, че форумът е западнал или нещо от гореспоменатите - печели си автоматично едноседмична почивка в Банландия.
При повторно нарушение - изобщо ще му бъде спрян достъпа до тази дупка - нашия форум.

Разбрахме ли се?

Добро утро на всички :) Отивам да пия кафе.кака...по-полАко, да не си в цикъл 8-)

LadyDi
03-24-2011, 19:40
^ Не, но съм в по-лошо състояние :) Даже ПМС-а ми се вижда прекрасно състояние на духа пред тва дет ме е налегнало.

Beware!

Трябва ми аватар със злобна котка!

machoka
03-24-2011, 20:09
прасета, наркомани и други подобни отново бяха пресяти. сърдитите - към мен. благодаря.

Joc
03-24-2011, 20:10
:lol:

stefity
03-24-2011, 20:31
Ди, ето ти няколко предложения със зли котки 8-)

http://ilovefunnycats.com/wp-content/uploads/2010/05/evil-cat1.jpg

http://pixdaus.com/pics/ijviIJICUXYtbKiSxx.jpg

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/132436/2/istockphoto_132436_case_of_the_mondays.jpg

http://graneyandthepig.files.wordpress.com/2008/10/greencat.jpg

LadyDi
03-24-2011, 20:33
^ Хах, много добре :)

HexGirl
03-24-2011, 21:41
Фого Фого Фого
дали не беше мега якия концерт !

SolemnityOfDeath
03-24-2011, 22:03
много приятен концерт днес на Теодосий Спасов :)
въобще хубав ден. утре на работа, дхъ..

Joc
03-24-2011, 22:15
много приятен концерт днес на Теодосий Спасов :)
въобще хубав ден. утре на работа, дхъ..

много крив човек, виждал съм го пиян на маса хаха

HoldFast
03-24-2011, 22:22
^ Лудница, тоя човек скита по къщите на хората.
Преди години беше на Нова Година у едни познати, уж приятел на семейството, а всъщност всички се разпитваха кой го е поканил. :lol:

Joc
03-24-2011, 22:31
ни бехме на похода по стъпките на четата на Таньо войвода, и той беше с нас в 1 хижа и там стабилно се отряза се катери по масите, големо шоу.

SolemnityOfDeath
03-24-2011, 22:34
пич е, честно казано. и като професионалист, и като човек :)

Rorschach
03-25-2011, 05:06
FRIIIIIIIIIIIIIIIIIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYY YYYYYYYYYYYY


FRRRRRRRRYYYYYYYYYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYY

w0sh
03-25-2011, 07:12
FRIIIIIIIIIIIIIIIIIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYY YYYYYYYYYYYY


FRRRRRRRRYYYYYYYYYDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYY

FUNFUNFUN

http://media.tumblr.com/tumblr_li6lvc4q9A1qc9u6z.gif

Rorschach
03-25-2011, 07:26
phunphunphunphun 8-)


Днес съм бил к'ур на всичко и си удължавам отпуската с един ден психически - физически вися в офиса и работя... :lol:

LadyDi
03-25-2011, 07:44
Аз такъв петък не съм имала... никога май.
На всичко отгоре, наистина се разболях, да го ^#%$#^&

babity
03-25-2011, 07:49
Ходи ми се на маникюр, пък нямам парииииии. :(

cherinka
03-25-2011, 07:58
Аз съм във ваканция от две седмици.

Остават още пет седмици. :o

Rorschach
03-25-2011, 08:29
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189540_1751125590101_1597734479_1639271_601902_n.j pg


8)

babity
03-25-2011, 09:02
Някой знае ли нещо за европейските стипендии? Кога/как ще почнат да се приемат документи и само по успех ли се отбират кандидатите?

Blab
03-25-2011, 10:22
четох, че от 90 стават 120, но това не ти помага особено:Д
//над тези неща съм:Д

catalogueofanger
03-25-2011, 11:58
Тая Ребека Блек не е ли на 4 примерно ?
аеее кере маневра!

cherinka
03-25-2011, 13:58
http://news.plovdiv24.bg/240940.html

CanisDirus
03-25-2011, 18:05
Тая Ребека Блек не е ли на 4 примерно ?
аеее кере маневра!
Няма ли да я правим рожба бе 8-)

amk933
03-25-2011, 20:05
Леле на какво се натъкнах... :(

От кога българските чалгарки са започнали да се опитват да имитират американските си съответствия:
http://www.youtube.com/watch?v=o4apaJh110k

:lol:

shadow4e
03-25-2011, 20:09
Еее това е много старо, излагаш се, че си го изпуснал. :shock:

jghgh
03-25-2011, 20:20
Е те тва чалгата си е музика за прости п??ки, вкарали се във филма..

Joc
03-25-2011, 20:22
поне има яки чалгарки за ебан

jghgh
03-25-2011, 20:23
е така е, да 8-)
и певачките някои са готини

ама много деградация, много нещо.

Joc
03-25-2011, 20:37
е такива ги обичаме много... кифЛичКаАа() (http://ferma1.hit.bg/Kifli1.JPG)

amk933
03-25-2011, 20:49
Еее това е много старо, излагаш се, че си го изпуснал. :shock:

Песента я знаех, но клипът не...и ми се наложи да я пусна на някой, та прибягнах до вбокс и се натъкнах на това... 8-)

Латинка Петрова е най-яката. :D

Чалгата се търпи, особено след определени количества минерална вода и кока кола. :lol:

Sigrina
03-25-2011, 21:41
Хахах, леле и аз не бях гледала видеото :D :D :D
ужас :) май трябва да се наблегне на кока колата :D

Joc
03-25-2011, 22:50
даже тъпата чалга стана тъпо американизирана
всичко да бие на хамереканско вече, кур и за макдоналдс, същото и за америка

cherinka
03-26-2011, 05:19
чери отива на пробна матурка :o

bulgarche
03-26-2011, 07:13
Леле на какво се натъкнах... :(

От кога българските чалгарки са започнали да се опитват да имитират американските си съответствия:
http://www.youtube.com/watch?v=o4apaJh110k

:lol:
Таз вместо да се снима полугола, да вземе да постегне разлигавенето си синче, преди да е изяло шамарите 8-)

Sigrina
03-26-2011, 07:33
чери отива на пробна матурка :o

Успех! :) Да кажеш после как е минало :D
Мен пък многоооооо ме боли кръста :( Направо ми иде да се гръмна :(

SolemnityOfDeath
03-26-2011, 11:40
parkway drive tuk

OMGGG :O OMFG! !!

cherinka
03-26-2011, 12:10
Хора, вярно ли е, че на предстоящите матури на 41ва задача няма да имаме избор между ИС и есе, и че са го направили задължително да е есе? :o

amk933
03-26-2011, 15:33
нали знаеш, че ще ни срещне живота някой ден, и тоя надпис модератор няма да го има ;)

Колко интересно ЛС...коментари? 8-)

Pliok0019
03-26-2011, 15:36
Не.

cherinka
03-26-2011, 15:42
http://trendiculous.files.wordpress.com/2009/01/keybag_vermrlha.jpg?w=418&h=395

хахахахахаха

LadyDi
03-26-2011, 15:50
нали знаеш, че ще ни срещне живота някой ден, и тоя надпис модератор няма да го има ;)

Колко интересно ЛС...коментари? 8-)
Какво? Пак сте палували струва ми се 8-)

CanisDirus
03-26-2011, 15:54
Йока е станал интернет бияч :o

Аз вече си взех спрей за самозащита и ходя с двама телохранители. :smt102 :smt102

amk933
03-26-2011, 15:55
Йока е станал интернет бияч :o

Аз вече си взех спрей за самозащита и ходя с двама телохранители. :smt102 :smt102

Ще те вандализира, ей... :lol:

LadyDi, дори не можеш да си представиш. 8)

CanisDirus
03-26-2011, 15:59
Mоят спрей е от най-неприятните :o

shadow4e
03-26-2011, 16:02
По-скоро коментар на твоя пост - раздухваш ненужно нещата. Ако всеки получил подобно ЛС, го споделяше тук, щяхме да обсъждаме само такива неща.

А за ЛС-то смятам, че е в духа на това, което сте си писали в темата за евреите в Политика. Ако той ти беше писал, че почва да събира информация за теб и ще те намери, ок. В случая обаче ни занимаваш с глупости.

amk933
03-26-2011, 16:07
Не ти схванах последното изречение, но така или иначе това си е твое мнение и имаш право на него... :)

А точно както каза - това не е нито първото, нито последното ЛС в тоя контекст, което получава някой от екипа...просто реших да го постна, което пък си е мое право на избор. :)

shadow4e
03-26-2011, 16:09
И не само хора от "екипа". :)

Joc
03-26-2011, 19:24
:razz:

tuzaro
03-26-2011, 19:30
мене никой до ся не ме е заплашвал майна...
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189403_161495640571424_100001329688098_282110_8012 530_n.jpg

Joc
03-26-2011, 19:35
и мен.. аз съм най-обичаният в този форум :oops:

amk933
03-26-2011, 19:40
мене никой до ся не ме е заплашвал майна...


Мен Ямбол ме е заплашвал най-креативно, ама пусто не ги пазя тия ЛС-та. Някакво послание до роднините беше, после лично до мен. Преди година и нещо, ама още съм жив и не съм го виждал лайв. Беше много яко. Другите са от някакви мними потребители, които са никому неизвестни. :lol: Такива дето са се регнали да те напсуват/заплашат. Ама онова беше все едно Самоковеца ми го е пратил, майна...едно такова ъндърграунд звучене. 8-) Случки а-у, знаели ми трасето и откъде минавам...всЕкакви филми.

tuzaro
03-26-2011, 19:46
http://www.vbox7.com/play:9c1f2dce

Joc
03-26-2011, 19:49
http://www.vbox7.com/play:9c1f2dce

http://www.vbox7.com/play:bb5d3055

врАщам се в Русь 8-)

LadyDi
03-26-2011, 21:17
Мен пък ме заплаши варненец.
Честно, със страх се прибирам по тъмно... ей до ся седях в колата и сканирах улицата, да съм сигурна, че мога да прибягам до входа без проблеми :)

Joc
03-26-2011, 21:53
в синьото поло ли? :lol:

Rorschach
03-26-2011, 22:05
ехххх, мен колко са ме били по интернеДа...

Blab
03-26-2011, 22:08
^днес да си правил мол туризъм с Буут?

Rorschach
03-26-2011, 22:11
мдаааам... и видяхме свещеният мустак на фолка - св. Милко !

cherinka
03-27-2011, 02:08
Хайде, ставайте, че кафето изстина!!!

част 1: http://bnt.bg/bg/productions/126/edition/13052/v_chas_li_si_moeto_uchilishte_17_mart_2011
забележете под видеото "Ана Мей" ..мда

част 2: http://bnt.bg/bg/productions/126/edition/13076/v_chas_li_si_moeto_uchilishte_18_mart_2011

Ееххх, е да беше така, както го описват във видеото...

Pliok0019
03-27-2011, 05:05
Е това е приказка!

Нали сега е 8 часа?

cherinka
03-27-2011, 05:12
Осем е!

Защо да е приказка?

Pliok0019
03-27-2011, 05:14
Кафето сутрин е приятно. :-D

Не ми се става...ама изобщо.

zloto
03-27-2011, 05:29
Малко тъп въпрос, ама хипотетично колко лева минимум би могъл да струва тока на двустаен апартамент на месец?

cherinka
03-27-2011, 05:42
сто кинта






Вижте, момичета, не се регистрирах тук за да създавам конфликт, а просто да разбера кой качва мои снимки в интернет! Това е абсолиутно незаконно и мога да съдя целия сайт за това, лични проблеми съм имала от подобно нещо!!! За това просто искам да разбера кое е момичето с моите снимки!

:lol:

Pliok0019
03-27-2011, 05:55
О, не. Глупости. Аз живея в двустаен апартамент и всичко ни е на ток и водата,и отоплението. Зимата при два почти непрекъснато работещи климатици плащаме около 150лв. Иначе около 50.

cherinka
03-27-2011, 06:56
амчи лятото климатика не бачка ли нон-стоп? :)

LadyDi
03-27-2011, 07:56
в синьото поло ли? :lol:
По принцип да.
В случая, обаче, бях с друга кола :lol:

HoldFast
03-27-2011, 08:26
Темата на изпита по журналистика в СУ тази година е, цитирам:
"Ах, този мол!"

:-o

Blab
03-27-2011, 09:31
^театрално:Д
Мол 3 - примерен сценарий...
//тези от ФЖМК не се научиха и това си е :Д

Pliok0019
03-27-2011, 10:48
амчи лятото климатика не бачка ли нон-стоп? :)
В мойта стая не. :D


Случи се така, че гледахме излизащите кандидат-журналисти и Яна-Ивана отнесе доста.

jghgh
03-27-2011, 15:56
Бургас е прекрасен град :) Ии Созопол също.
Трябва да пробвам морето там :Д

cherinka
03-27-2011, 16:34
бахти протестите!!!
нали уж щяха да блокират изходите от Пловдив, защо са блокирали пътищата в самия град !!!!!!!!





ЧЕТИРИ часа се прибирах до нас!!!

АМан! обявяваш едно, правиш друго...

reoffender
03-27-2011, 16:47
Бургас е прекрасен град :) Ии Созопол също.
Трябва да пробвам морето там :Д
Плажа след Созопол <3

Taam
03-27-2011, 19:15
Деян Донков дали няма да вземе сега един Икар за главна мъжка, щото е "най-големия"... Ама като нЕма матриал :-o

baceto
03-27-2011, 19:24
бахти протестите!!!
нали уж щяха да блокират изходите от Пловдив, защо са блокирали пътищата в самия град !!!!!!!!





ЧЕТИРИ часа се прибирах до нас!!!

АМан! обявяваш едно, правиш друго...тва е смисъла на протеста бе...

cherinka
03-27-2011, 19:49
А защо първоначално се обявява, че ще бъдат блокирани входните и изходни артерии на града
цитирам

затворени ще бъдат Пещерско, Кукленско,Карловско,Асенов градско и Пазарджишко шосе заедно с част от Стария град и Коматевския възел. Протестиращите ще се съберат на паркинга на Пожарната в район „Тракия", от където ще тръгнат в 13.00 часа.

а после се оказва, че самите възлови улици и булеварди ще бъдат блокирани.

от грубо 400 хиляди души, едва 10 хиляди, сигурно, са знаели за вече миналия протест (като се има предвид колко протеста се изредиха последните дни...), а другите хич грам и понятие си нямат

jghgh
03-27-2011, 20:19
Хаха, ние хванахме протеста в Бс точно когато тръгвахме с автобуса и се пъплихме 20 мин., а може и повече, с една мижава скорооост. Имаше си задръстване, но колите бяха малко като за протест! Едва излязохме от града.


Бтв, Канис, не бих си взела нищо велурено+текстил повече! Колко сълзи изревах да си изчистя кецовете, не.. 8-) Четкането и 'ресането' на велура на сухо - иди-дойди, ама там където е текстила да се тревожиш да не намокриш/повредиш велура... Мамата си .... Сега предизвикателството са гумите отстрани. Баааахти 8-)

baceto
03-27-2011, 20:21
А защо първоначално се обявява, че ще бъдат блокирани входните и изходни артерии на града
цитирам

затворени ще бъдат Пещерско, Кукленско,Карловско,Асенов градско и Пазарджишко шосе заедно с част от Стария град и Коматевския възел. Протестиращите ще се съберат на паркинга на Пожарната в район „Тракия", от където ще тръгнат в 13.00 часа.

а после се оказва, че самите възлови улици и булеварди ще бъдат блокирани.

от грубо 400 хиляди души, едва 10 хиляди, сигурно, са знаели за вече миналия протест (като се има предвид колко протеста се изредиха последните дни...), а другите хич грам и понятие си нямат
за да им се обърне внимание и да се разбере, че исканията са сериозни и ако се налага ще се блокират градове и главни булеварди, примерно...

HoldFast
03-27-2011, 21:27
jghjhg, ти в к'ви локви газиш, бе...

велурени обувки само на сухо време, иначе е мъка. на мене ми се налагало да чистя велур с вода/пара/препарат само 1-2 пъти и то в началото, през останалото време само суха четка и защитей спрей като се сетя.

jghgh
03-27-2011, 21:40
jghjhg, ти в к'ви локви газиш, бе...

велурени обувки само на сухо време, иначе е мъка. на мене ми се налагало да чистя велур с вода/пара/препарат само 1-2 пъти и то в началото, през останалото време само суха четка и защитей спрей като се сетя.
Знам, знам, просто като се връщах днес (вчера) от Созопол/Бургас, не очаквах, че във Варна ме чака дъждовно време.
Много лесно изчистих калта ениуей, ама имам едни други петна от многото носене, които са само по ръбчетата и там където са опирали връзките. Не щат да излизат. Черни са като графит на молив. Те са по-скоро по текстила де и на незабележими места по велура..
То обувките са велурено-платнени кецове и явно затова видях зор.
Обаче се отмятам от думите си че не бих си взела повече велур, защото е готино, а и така или иначе вече си взех препарати, четки и тн.

Хе!

Blab
03-27-2011, 21:54
ТЕДИ с Икар, бе! :grin:
не от всяко дърво става човек, ама понякога, еххх!<3

Joc
03-27-2011, 23:07
baaaaaaaaa

CanisDirus
03-28-2011, 05:31
http://ru.fishki.net/picsw/032011/25/post/yaponiya/yaponiya-003.jpg
По-добре якудза, отколкото българско правителство.

Rorschach
03-28-2011, 15:09
Днес гледах Suckerpunch и съм доста доволен...

и съм в отпуска кратка...

и сядам на бокса да изкъртя Homefront и Crysis 2 :-P

Pwnmaster
03-28-2011, 15:55
Днес гледах Suckerpunch и съм доста доволен...

и съм в отпуска кратка...

и сядам на бокса да изкъртя Homefront и Crysis 2 :-P
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :booooomb:
И двете игри са направени за бокса, също и КоД: Блек Опс. Вървят ужасно на ПЦ...

Rorschach
03-28-2011, 16:06
много добро решение беше този ексбокс... :)

Вместо да налива пари за ъпгрейди на пц-то...

cherinka
03-28-2011, 16:48
Аууууу!

http://www.receptite.com/recepta.php?r=11388

Нямам търпение да станат!!!

Rorschach
03-28-2011, 18:46
Хоумфронта я превъртях - малко е кратка, но пък падна голямо умиране... хехехе

Ред е на Крайзиса

Pliok0019
03-28-2011, 19:31
Аууууу!

http://www.receptite.com/recepta.php?r=11388

Нямам търпение да станат!!!
Щом прочетох "рецепта" знаех, че има сланина в нея. :Д

shadow4e
03-28-2011, 19:45
:lol:
А аз бях видяла само картинката с гъбите и останах изумена, че има промяна, но явно съм се объркала.

Rorschach
03-28-2011, 19:48
Осра се с тая сланина вече...

Pliok0019
03-28-2011, 19:52
Буквално?

Rorschach
03-28-2011, 20:25
не бих се изненадал...

Черинка имам чувството, че ако не яде два дни поред нещо юбер мазно и ще се разпадне/разтвори във въздуха...

stefity
03-29-2011, 03:49
Мммм... и ароматът на чаша сутрешно кафе... :) Добро утро, дано си остане такова! :)

cherinka
03-29-2011, 04:03
Извинете, исках да акцентирам върху самите гъби, барабар със соса.
Просто авторката на рецептата е добавила сланина.
Аз си ги правих гъбките чисти.
Задушени с лук - 10мин., сол, пипер, чаша вода с брашно, коята се изпари бързо, добавих още една, за да има повече сосче, сложих и повечко брашно, и стана меденко... като се сетя само :smt050 малииии
че и мъжете ми искаха допълнително :smt040 ама няма :D
Беше, к'вото беше!

Естествено, и мръчка имаше, да не си помислите, че съм изключила месето снощи от вечеря. Едни пържолки, ама по-сухички такива.

Аз вече мазнотии не ям, май им се наситих, пък и тук дар пиран ме правите заради тях. Вече станах нов човек ахахахаах

Ама който обича гъбки, му я препоръчвам тая рецепта. Много куул станаха, още не мога да ги забравя =;

catalogueofanger
03-29-2011, 05:52
Хит след хит. Черинка Хитова.

semantics
03-29-2011, 08:53
ТЕДИ с Икар, бе! :grin:
не от всяко дърво става човек, ама понякога, еххх!<3

И не е истина колко глупости изприказва, ахахах.

Ма ме е кефил винаги де.

Rorschach
03-29-2011, 09:27
А наградата що се казва Икар - за падане от високо ли се дава?

SemperArdens
03-29-2011, 10:03
Ред е на Крайзиса

http://www.mediafire.com/?sm38h59nc4exdgc

с тая програмка буташ всичко на Еxtreme, и става става още по-детайлна. :д

HoldFast
03-29-2011, 10:09
абе... хубавичко ше ви го бутна аз на вас. 8-) даже старкрафт 2 не мога да пусна, разсипници долни.

да се самозапали тоя линукс, само пасианси има.

Rorschach
03-29-2011, 10:55
Ред е на Крайзиса

http://www.mediafire.com/?sm38h59nc4exdgc

с тая програмка буташ всичко на Еxtreme, и става става още по-детайлна. :д

Аз играя на ексбокс и няма значение, ама я зарязах нея - цъкам Gears of war 2

Blab
03-29-2011, 13:06
ТЕДИ с Икар, бе! :grin:
не от всяко дърво става човек, ама понякога, еххх!<3

И не е истина колко глупости изприказва, ахахах.

Ма ме е кефил винаги де.
брей, като?

semantics
03-29-2011, 13:31
ТЕДИ с Икар, бе! :grin:
не от всяко дърво става човек, ама понякога, еххх!<3

И не е истина колко глупости изприказва, ахахах.

Ма ме е кефил винаги де.
брей, като?

"Като" за кое от написаното от мен?

И защо "брей"?

iLovePussyJuice
03-29-2011, 15:04
утре сутринта имам изпит, в събота пак имам изпит...
а аз мисля за к'во ли не освен за т'ва...вкл. цял ден обмислям къде мога да отида довечера, така че да ми е близо сутринта директно да ходя...
:?

а особено в събота е яко важен и не съм сядал да уча грам... :(

ArrowsOfDeath
03-29-2011, 17:09
И какъв ти е проблема да седнеш да учиш?

Pliok0019
03-29-2011, 17:23
Аз съм на изпит в неделя, а седнах да чета по литература....вчера.

: (

По какво са твоите?

ArrowsOfDeath
03-29-2011, 17:30
^История в УНСС?

Днеска доста хора от даскало имаха 2ки на изпита по география и работата ми се струва съмнителна. И преди съм чел из нета за такива случаи на хора, които си знаят материала, но някак си вадят 2ки.

Joc
03-29-2011, 17:34
добро утро :razz:

Pliok0019
03-29-2011, 17:34
Не. Там вече имам 5,49 и мисля, че ако не от първо, то със сигурност от 2ро класиране влизам в специалността, която искам. Ще опитам още 1-2пъти за по-висока оценка, но само в случай, че изпитите в СУ минат катастрофално...

Та съм на литература в СУ.

amk933
03-29-2011, 17:40
Някой знае ли къде в София се продават книги на английски на издателство Woodsworth? Търся си "Война и мир" на Толстой, ако е от значение... :)

Или, ако не е на Woodsworth, то на някое друго читаво издателство с добър превод и на някакви нормални цени в България?

Ще съм благодарен...

ПС: Не е въпрос да си намеря книгата от някъде/някой временно. Искам да я прочета и да си я имам. (навик) :)

jghgh
03-29-2011, 18:11
По-малко от 12 часа и тръгвам на път<3



I T A L I A vado da te :-)

shadow4e
03-29-2011, 18:17
Хубаво изкарване. :)

Къде по-точно ще ходиш?

jghgh
03-29-2011, 18:30
Хубаво изкарване. :)

Къде по-точно ще ходиш?
Венеция, Флоренция, Верона, Монтекатини и още едно, което не си спомням точно. Мисля че Lago di Garda : ?

Ще се върна със снимки 8-)

shadow4e
03-29-2011, 18:38
Във Верона не съм ходила, в другите съм и ми хареса. :) В Монтекатини ни водиха в един страхотен парфюмериен магазин.
Във Венеция не се снимай точно до водата! Така се хлъзнах и паднах в една тиня, внимавай. :-D

CanisDirus
03-29-2011, 18:43
В Монтекатини ни водиха в един страхотен парфюмериен магазин.

Открадна ли ми нещо по-така? :-o

shadow4e
03-29-2011, 18:52
Тогава не заех за съществуването ти дори. Купих на мама, после гладувах. :mrgreen:

CanisDirus
03-29-2011, 18:55
Tрябваше да ме предвидиш :-x

Искал съм Rose Oud oт by Killian 8-)

shadow4e
03-29-2011, 21:16
http://dnesplus.bg/VideoNews.aspx?n=525512

ВТФФФФФ
Страхотно изказване на премиера, така се печелят гласове за следващите избори. Варна е негова!

CanisDirus
03-30-2011, 05:53
http://dnesplus.bg/VideoNews.aspx?n=525512

ВТФФФФФ
Страхотно изказване на премиера, така се печелят гласове за следващите избори. Варна е негова!
Хич не разбираш от политика. Така се печели Пловдив 8-)

iLovePussyJuice
03-30-2011, 11:57
И какъв ти е проблема да седнеш да учиш?еми не мога...не знам
просто нямам навика да уча...дори и да искам (а честно казано никак не искам) не знам как точно да уча :-o



По какво са твоите?АЕ/БЕЛ
на редовните ще се запиша и на други сигурно де...

някой има ли представа каква е формулата за оценяване на матурите (примерно) ?

или ако не е формула...там точковото разпределение
благодаря предварително

zloto
03-30-2011, 12:28
Мили мои хора, как да се измъкна от ъъ не знам как да го обясня чат със общи съобщения във фейсбук... не съм вкарана там по свое желание...

Joc
03-30-2011, 12:30
напускаш групата

Briseis
03-30-2011, 12:38
матурата беше 70 точки от теста, 30 от съчинението. Но тези 70 точно как са разпределени забравих...

Браво на jghgh за Италия. Аз също заминавам утре, но за Инстанбул. супер неочаквано 8)

Pliok0019
03-30-2011, 12:38
http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/top_menu/general/dzi/DZI2008/08-06-13_dzi_skala_ocenjavane.pdf

Самата формула е:
4/общия брой точки х твоя резултат + 2

cherinka
03-30-2011, 13:36
да, и на 41ва тия 30т. се събират по различни критерии

дори да не знаеш нищо, може да изпишеш четири страници, пълни с глупости и не по темата, но ако е без грешка - полуаваш задължително точки.

макар че то който е грамотен, ще успее да направи ИС или ЕСЕ, или каквото искаш. За увода се дават точки, за тезата, за доказателствената част... за познанията ти върху литературата, върху автора, също и съпоставяйки негови произведения с други (негови и не)

Pliok0019
03-30-2011, 13:45
Не бяха ли 3 страниците?

cherinka
03-30-2011, 17:15
цееееели четири :D

iLovePussyJuice
03-30-2011, 17:49
тоест днес би трябвало да съм изкарал "много добър", зависи от есето...

ебати ташака...отивам в 7часа, хората кафе пият, ама аз кафе не мога да пия...
после се оказа, че не можело да се излиза за пушене и набързо сложих 1 заключение и по направления пфахха

тия матури са направени за идиоти, а си представям ако си дам зор да уча 8-)

Rorschach
03-30-2011, 17:52
Ще ходите ли на РД-то на Доби?


http://www.facebook.com/event.php?eid=212424362108468

shadow4e
03-30-2011, 17:59
Mен ме поканиха по-рано през деня и тотава все още имаше достъп и до профила й. :Д

Rorschach
03-30-2011, 18:01
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200800_198974723466715_100000625664765_581337_1573 76_n.jpg

reoffender
03-30-2011, 18:14
Тъкмо ме поканиха :lol:

Rorschach
03-30-2011, 18:16
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207554_1851601603096_1032422266_2151172_8379651_n. jpg

:razz: :razz:

cookiexmonster
03-30-2011, 18:18
Ахахах ненене :lol: :razz:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/208850_1712652852009_1108771717_31553465_3599152_n .jpg

:lol: :lol: :lol:

shadow4e
03-30-2011, 18:46
Ще празнуваме заедно. Каня ви. Аз съм на 10-ти и и без това се чудех как да го празнувам, така че рожденият ни ден е ж.к. Дружба 1, блок 43, ... Всички сте добре дошли.
иии
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200602_10150131143135197_702345196_6511926_1328572 _n.jpg

PinkFloydSound
03-30-2011, 18:56
Нова ТВ добре се е справила с експеримента си обаче. 8-)

TROLLIN' FO' LIFE.

zloto
03-30-2011, 19:05
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208502_10150126019467541_659232540_6901870_3919486 _n.jpg


хахаах тва ме уби...

DisturbiaV
03-30-2011, 19:43
^дам..и на мен не ми зарежда


абе коя е тая Ребека Блек ли квато е там :-o


ПП http://www.prikachi.com/images/572/3156572Q.jpg искам един Хаспирин! :o

stefity
03-30-2011, 20:25
^

http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0 наслади се

8-)

DisturbiaV
03-30-2011, 20:28
Бахти майтапа дето е тая ...
Женското грозно превъплащение на ДЖ с ааааааадски дразнещ глас :booooomb:

shadow4e
03-30-2011, 20:32
А текстът на песента е още по-тъп.

stefity
03-30-2011, 20:34
FRIIIIDAAAY! :grin:

cherinka
03-30-2011, 20:53
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D 1%83%D1%80%D0%B0

:D

Pwnmaster
03-30-2011, 20:58
Ае стига бе, тролове...
Аз кога съм тролвал ехеее - то не беше Чед Уордън, те не беше Крис Крокер, то не беше YouTube Poop 8-)

Rowdy
03-30-2011, 21:14
http://www.youtube.com/watch?v=CG8Q78HKPts :grin: :grin: :grin:

DisturbiaV
03-30-2011, 21:21
http://vbox7.com/play:b87106aa тая я изядоха с парцалите 8-)

PinkFloydSound
03-30-2011, 21:24
Абе не разбрахте ли, че това е експеримент на Нова Телевизия за агресията в интернет?
ТРОЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛО

Rorschach
03-30-2011, 21:29
Ако е на НоваТВ - евала, ама отдавна им излезе от контрол... :lol:

Аз лично повече вярвам, че някой е фейкнал яко, но не е журналист...

Pwnmaster
03-30-2011, 21:36
Някой ще ходи ли въобще?!
Аз ще нося руска, щото Доби не харесва снежанка хахаха

Rorschach
03-30-2011, 21:37
аз бих отишъл, защото ще е адски бедняшко и долнопробно и ще има само изроди, ноулайфъри и т.н.



ПП. Де'а, дояде ми се снежанка...

Pwnmaster
03-30-2011, 21:39
Мисля, че ще има бая хора, поне 100 8-)

cunt
03-30-2011, 21:44
ААААААААААА НАЙ-ЯКИЯ ДЕН ОТ МЕСЕЦИ НАСАМ!!!!!!!!!!!!!!

PinkFloydSound
03-30-2011, 21:49
Бе, не знам какво е и от кого е, ама е ЗАБАВНО. :lol:

cunt
03-30-2011, 21:58
не знам къде се намирам хахаха :grin:

Pwnmaster
03-30-2011, 21:58
Какво е станало бе, мейт 8-)

cunt
03-30-2011, 21:59
хаха брат нз не бях пил от морето и са като се напих днеска ми е толко якоо заебах всички проблеми и тн хаха

w0sh
03-30-2011, 22:16
Добре че е човекътвдигащбанер, та да разберете за някои неща от РЕАЛНИЯ ЖИВОТ

:problem:

iLovePussyJuice
03-30-2011, 23:00
Ще ходите ли на РД-то на Доби?


http://www.facebook.com/event.php?eid=212424362108468ДА!
АЗ СЪМ ТАМ 8-)

CanisDirus
03-31-2011, 06:33
Аз също ще уважа Доби, ама ще нося СНЕЖАНКА http://i.imgur.com/NrwrJ.gif