PDA

View Full Version : Коя Конзола?



topeto35
03-02-2011, 15:01
Зна4и смятам да купя конзола и се 4удя между PSP,PS2,XBOX 360 моля не коментираите цените на конзолите а с какви проблеми може да се сбъскам.Например лошо ка4ество на 4астите,лесно разваляне и т.н.
(Моля Админът да не премахва тази тема.Също не искам да ми казвате махни тая тема и тем подобни)

Tennnnn
03-02-2011, 15:06
Като игрова conzola най-много ми допада xbox360..

Pepi2o1o
03-02-2011, 15:38
ами предполагам че Хбоха е най-добре но много игри които ги има за пс3 ги няма за Хбох... но пак пс3-то няма хак .. аз си имам псп и сам си доволен от него :grin: ... но речението се пак си е твое... пспто ми си го зех за 340 от технополиса... но трябва да си земеш и карта за памет моята е 8гб и я зех за 90 лв и хак.. за 98 лв е това е от мен ... :smt023

Deadfackar
03-02-2011, 16:28
Пича не е написал нищо за PS3 ,но той е най-добрия вариант и към поста преди мен - PS3-то има хак от доста време и дори хака се прави съвсем лесно и гаранцията не отпада ,докато при XBOX360 хака трябва да се прави от специалист и конзолата се разглавя ,а дори най-новия XBOX360 SLIM все още не може да се хакна и не се знае дали ще може въобще.Обаче ако нямаш LCD телевизор или плазма XBOX i PS3 не са най-добрия вариант ,защото на такива телевизори може да им се покажа 100% от графиката на игрите докато на обикновен не е много по-хубаво от едно PS2(естествено по-добро е ,но не толкова).Ама не знам за какво си намесил и PSP ,то е преносима конзола и ти си преценяваш дали искаш да си я носиш или да седи във вас ,като разбира се PSP-то не предлага адски много неща ,които бокса и 3ката предлагат.А относно проблемите с които можеш да се слбъскаш при PS3-то няма проблеми освен ако не играеш всеки ден по 10-12 часа тогава може да изгори.А при XBOX-a пак може да изгори,ако играеш много ,обаче ако вземеш някой от старите боксове(дебелите) ,те горят доста повече от СЛИМ-а и ПС3-то ,но слима няма хак такаче ,ако имаш пари взимай PS3 и го хаквай ,ако нямаш толкова взимай XBOX от дебелите (вече не се прозивеждат много ,само на склад) ,а ако са ти скъпи тези новите конзоли взимай една ПС2-ка или PSP зависи от това за какво и къде ще го ползваш.

Pa3yMeH
03-02-2011, 17:23
Пича не е написал нищо за PS3 ,но той е най-добрия вариант и към поста преди мен - PS3-то има хак от доста време и дори хака се прави съвсем лесно и гаранцията не отпада ,докато при XBOX360 хака трябва да се прави от специалист и конзолата се разглавя ,а дори най-новия XBOX360 SLIM все още не може да се хакна и не се знае дали ще може въобще.Обаче ако нямаш LCD телевизор или плазма XBOX i PS3 не са най-добрия вариант ,защото на такива телевизори може да им се покажа 100% от графиката на игрите докато на обикновен не е много по-хубаво от едно PS2(естествено по-добро е ,но не толкова).Ама не знам за какво си намесил и PSP ,то е преносима конзола и ти си преценяваш дали искаш да си я носиш или да седи във вас ,като разбира се PSP-то не предлага адски много неща ,които бокса и 3ката предлагат.А относно проблемите с които можеш да се слбъскаш при PS3-то няма проблеми освен ако не играеш всеки ден по 10-12 часа тогава може да изгори.А при XBOX-a пак може да изгори,ако играеш много ,обаче ако вземеш някой от старите боксове(дебелите) ,те горят доста повече от СЛИМ-а и ПС3-то ,но слима няма хак такаче ,ако имаш пари взимай PS3 и го хаквай ,ако нямаш толкова взимай XBOX от дебелите (вече не се прозивеждат много ,само на склад) ,а ако са ти скъпи тези новите конзоли взимай една ПС2-ка или PSP зависи от това за какво и къде ще го ползваш.

Прочетох първото изречение и се хванах за главата. Само определени fimaware-и (не съм сигурен как се пише, нямам PS3) се хакват, тоест около 10 % от потребителите могат да си хакнат конзолите. Пък с XBOX те банват от мрежата. Такава вероятност има и за PS3.

Моят съвет : изчакай NGP(PSP 2, провери в Уикипедиа) или си вземи Wii. От посочените : PSP.

kn1ght
03-03-2011, 22:17
ами предполагам че Хбоха е най-добре но много игри които ги има за пс3 ги няма за Хбох... но пак пс3-то няма хак .. аз си имам псп и сам си доволен от него :grin: ... но речението се пак си е твое... пспто ми си го зех за 340 от технополиса... но трябва да си земеш и карта за памет моята е 8гб и я зех за 90 лв и хак.. за 98 лв е това е от мен ... :smt023

мога да ти кажа че за ПС3-ката е направен най-практичния хак, пускаш слагаш USB-то за конзолота ,и хака автоматично си сваля ъпдейтите всяка седмица или през ден , незнам как вървят хакванията на ПС3.. един приятел си взе 3-ка и 60$ за хака . Работи. А по темата , ПС2 незнам защо въобще си го сложил. Или ПС3 или XBOX360 . Имам секс-бокса , доволен съм от него. Обаче бих го върнал за ПС3-ка , че поне безплатно ще играеш в нета. Разлика в графиките и на двете конзоли няма.. като шум ПС3-ката е по-безшумна.

Kobayashi
03-05-2011, 19:13
Аз съм за Wii или PS3 :)

fr0z3n
03-17-2011, 11:57
Брато, не прави грешката, която направих аз. НЕ СИ КУПУВАЙ PSP !

1.) На първия ден ще ти омръзне
2.) Лично аз се опитах да си го хакна сам и се преебах, като си upgrade-нах software-ната версия на 6.20 и за тоя software хак излезба скоро, но ако си купиш версия 3004 и самия HEN и ISO Loader-a ще дават проблеми и ще трябва да чакаш ТN-B, защото за сега има само TN-A :(
3.) Изживяването на другите конзоли, които си написал е в 3 пъти повече. Знам го, защото 1 приятел има и PS3 и XBOX и през уикендите си разцъкваме яко. На PSP-то графиката те бъгва, единственият му + е, че е преносимо и можеш да си праскаш на игрите, когато си искаш
4.) Ако имаш условие в цената отново ! Вземи си PS2 (две), за 150 лв и ще получиш г/д същата радост от PSP-то, но спестяваш приблизително 120 лв.

Дано съм ти помогнал :)

straus
03-17-2011, 12:08
С 2 ръце за XBOX360. Само да отбележа, че не можеш да го сравняваш нито с ps2 нито psp. PSP e преносима конзола, ps2 е остарял вече и поддържа стари игри, но дори спрямо ps3 аз съм за xbox360. PS3 не знам дали са го хакнали още, за XBOX360 съм сигурен че се хаква.

fr0z3n
03-17-2011, 12:30
С 2 ръце за XBOX360. Само да отбележа, че не можеш да го сравняваш нито с ps2 нито psp. PSP e преносима конзола, ps2 е остарял вече и поддържа стари игри, но дори спрямо ps3 аз съм за xbox360. PS3 не знам дали са го хакнали още, за XBOX360 съм сигурен че се хаква.
Хак за PS3 излезна още края на август. Пича, направил хака е човека, който за пръв път е Unbrick-нал Iphone със всичките му екстри и го е продал за толкова пари, че са му стигали за Nissan 350Z :)

fr0z3n
03-17-2011, 12:34
Пича не е написал нищо за PS3 ,но той е най-добрия вариант и към поста преди мен - PS3-то има хак от доста време и дори хака се прави съвсем лесно и гаранцията не отпада ,докато при XBOX360 хака трябва да се прави от специалист и конзолата се разглавя ,а дори най-новия XBOX360 SLIM все още не може да се хакна и не се знае дали ще може въобще.Обаче ако нямаш LCD телевизор или плазма XBOX i PS3 не са най-добрия вариант ,защото на такива телевизори може да им се покажа 100% от графиката на игрите докато на обикновен не е много по-хубаво от едно PS2(естествено по-добро е ,но не толкова).Ама не знам за какво си намесил и PSP ,то е преносима конзола и ти си преценяваш дали искаш да си я носиш или да седи във вас ,като разбира се PSP-то не предлага адски много неща ,които бокса и 3ката предлагат.А относно проблемите с които можеш да се слбъскаш при PS3-то няма проблеми освен ако не играеш всеки ден по 10-12 часа тогава може да изгори.А при XBOX-a пак може да изгори,ако играеш много ,обаче ако вземеш някой от старите боксове(дебелите) ,те горят доста повече от СЛИМ-а и ПС3-то ,но слима няма хак такаче ,ако имаш пари взимай PS3 и го хаквай ,ако нямаш толкова взимай XBOX от дебелите (вече не се прозивеждат много ,само на склад) ,а ако са ти скъпи тези новите конзоли взимай една ПС2-ка или PSP зависи от това за какво и къде ще го ползваш.

Прочетох първото изречение и се хванах за главата. Само определени fimaware-и (не съм сигурен как се пише, нямам PS3) се хакват, тоест около 10 % от потребителите могат да си хакнат конзолите. Пък с XBOX те банват от мрежата. Такава вероятност има и за PS3.

Моят съвет : изчакай NGP(PSP 2, провери в Уикипедиа) или си вземи Wii. От посочените : PSP.

Да, с 1 приятел, като бяхме по-малки се преебахме и играхме фифа 2008 с хак на хbox-a му и ни баннаха от мрежата и доста съжелявахме :)

kstanishev
03-17-2011, 13:34
Задължително PS3.
Да не говорим за Blu-Ray възможностите.
Хакове лично мен не ме интересуват. Игрите се правят затова, за да се купуват и да се играят.

fr0z3n
03-18-2011, 07:51
Задължително PS3.
Да не говорим за Blu-Ray възможностите.
Хакове лично мен не ме интересуват. Игрите се правят затова, за да се купуват и да се играят.

Е всеки път ще даваш по 70 лв за игра, като можеш за 100 лв да си го хакнеш веднъж за винаги ..