PDA

View Full Version : поредната тема за бебе...



Откачалка
03-02-2011, 16:15
Четох, четох и пак до краен отговор не достигнах! Едни викат, че може да си бременна, други не...и само се филмирам!
Ситуацията е следната...правиме секс с приятеля ми без презерватив (стана много спонтанно, както и да е), доста къс беше (обикновено по-дълго го правим) и в 1 момент той се дръпна и каза край, минаха 3-4 секунди и като го погледнах имаше бяла течност по пениса, но малко (сперма) и сякаш сега изтичаше и аз като се пипнах отдолу ми лепкаше, слузесто беше, предполагам заради собствените ми сокове и прочие...но след като заговорихме започнахме да си мислиме какво ли не и вече полудявам! Той ми каза, че е усетил, че му става хубаво и се е дръпнал веднага, но все пак имаме някакво минимално съмнение! Четох, че в предеякулаационната течност се съдържа количество сперма! Правих си тест за оволация - излиза ми че на 4 5 6 съм този месец, но все пак това е след 4 дена...и притесненията ми нарастват непрекъснато! Хапче ли да пия, да чакам и да правя тест след 14 дни ли...
моля ви, просто дайте мненията си, за да се поуспокоя, че ще полудея! Благодаря!

Откачалка
03-02-2011, 16:20
направо камък ми падна от сърцето... :)))
пазя се при полов контакт, но сега се случииии просто и хаха да :D

п.с. Ми мен ми е по средно 30тина дни цикъла, малко нередовен и когато изчислих по схемите излезе така! Дано съм права...

kalpazanka
03-02-2011, 18:24
Калкулаторите в нета не са надеждни. При мен откакто се установи огромна разлика между ехографска находка и данни по калкулатор, отписах калкулатора.