PDA

View Full Version : Номера..



bbllaahh
03-02-2011, 17:55
Ще се опитам да бъда възможно най-кратка и няма да
обеснявам всичко подробно,но се надявам с малко информация да
изясня всичко.
Почнах да излизам с едно момче връзката ни беше
много Несериозна, той направо си ме използва наясно съм с това,но май хлътнах по него.. |(( и не мога да прекратя връзката ни.
Когато на него му дойде кефа излизаме,не кафе(или нещо подобно) ,а у тях.
Нави ме да му правя свирки.. С дълги разговори и кви ли не тактики успя накрая ,но както и да е.
Казах на една ,,приятелка''(поне за такава я мислех)
какво е станало и ,че продължаваме да си излизаме.
И тя си правеше пас,защото той е от мойто даскало
и двамата решихме да,че ще е по-добре да си излизаме тайно.
В продължение на, около 5 месеца всичко си беше скрито покрито и никой не подозираше каквото и да било.
Докато с тази ,,приятелка''не се скарахме и накрая тя се раздрънка.
И защото аз не съм от любимките на момичетата в даскало (както и в класа ми.)
Разбраха няколко момичета от класа с които в началото движехме заедно ама нещо се прецакаха нещата,и от както се разделихме те непрекъснато търсеха някакв начин да ми направят мръсно.Така и не успяха.Е и сега имат страхотната възможност да го направят ,
като разкажат на цялото даскало какво с кой правя Аз.
Адски много се чудя на тези индивиди ;? защото аз никога не съм се бъркала в техния живот колкото и да са ми неприятни или квото и да било..
А от сега още преди да се е разбрало навсякъде ми е супер кофти и съм се депресирала , не искам и да говоря с някой. и т.н
Въпроса ми е как да се справя и има ли някакъв начи да се справя ,с сички тези нападки,мръсни номера и заговори .. ??

babity
03-02-2011, 17:58
Просто не им се поддавай. Нека говорят! Ако не заемаш отбранителна позиция при всичките им приказки и т.н. ще излезеш от ситуацията като победител.

nniicckkoo
03-02-2011, 18:01
тея комплексирани лайна няма да те оставят на спокойствие, не се и надявай....просто трябва да спре да ти пука...............аз имах 3 'приятелчета' дет се стремяха да ми направят мръсно.... единия го издебнах докарах му 4 шева на главата и от тогава спряха, но ти си момиче и не можеш да направиш това :) просто да не ти пука. ЖИВЕЙ ЗА МИГА, или прави неща от които да ги е яд, а това че си му правела свирки не е добра идея..макар че и аз мног0 бих се зарадвал няква да ми налапа патлака бих искал да не е изпросено и да я използвам само за това...въпрос на възпитание, отношение и култура :)

VaMpiRKaTaaa
03-02-2011, 18:02
Мнението на другите,след моето погребение!
Нека говорят зад гърбът ти,важно е,че като се обърнеш и си трайкат.
Да не ти дреме въобще.

x7aZzy
03-02-2011, 18:08
Разбираемо е да ти е кофти - все пак има вероятност да разгласят на всички. Но от друга страна, ако ти е било хубаво с момчето, не трябва да се срамуваш, че си била/си с него (естествено има и други фактори - години, отношения със съучениците, неговото отношение към теб). Както казват, кефът цена няма.
П.С. Това да ти е обица на ухото - не трябва да споделяш личния си живот с "приятелки", освен ако не искаш целият град да разбере с кого, кога, и по колко пъти се чукаш. Но да не ти пука - нали веднъж живеем, можеш да спиш с когото си искаш, само после трябва да имаш смелостта да си носиш последствията.
Спокойно и не се панирай - всяко чудо за три дни.

saskou
03-02-2011, 18:14
Нави ме да му правя свирки.. С дълги разговори и кви ли не тактики успя накрая ,но както и да е.

Сори за офтопика, но това ми напомни за момента в който разбрах жените какви променливи са :D
Иначе позната история. Работата е там, че малко са всъщност истинските ти приятели и просто е настъпил момента в който си разбрала кой какъв е. Свиквай с тази мисъл, аз се убедих многократно вече, колко лоши хора има. Гледай си своя животец и остави нищожествата да си дишат пръднята. Успехец!

minimalGirl
03-02-2011, 18:36
Първо темата ти няма нищо общо с раздела "любов",второс времето ще се научиш да не ти пука кой какво мисли и как заговорничи зад гърба си,трето ако си по-зряла ще започнеш от сега :)

iveetyy
03-02-2011, 19:09
Move on.

bbllaahh
03-02-2011, 20:22
От нищо не ме е срам. Не съм казала нищо такова.
Пък и в това ,че му духам не виждам нищо лошо ,аз си правя кефа ,той също, проблема ми е ; ,,приятелките'' ми дето ще раздухат из цялото даскало ..

Biiiitch
03-02-2011, 20:40
Отиваш и им казваш (извинете за езика) "Ебете си майката" и си заминаваш, без изобщо да ти пука. Те нека говорят, на тебе к'во ти пречи? Хората, които са ти истински приятели/ки, ще си останат с теб, независимо какво другите говорят. Сама си направи извода.

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 04:26
Ha ''приятелките ти'' не им обръщай внимание.
Нека си говорят.
Нали знаеш,че куче,което лае,не хапе.
Въобще не се ядосвай заради тези глупачки,още повече,че и на теб ти е кеф да му духаш.Тогава,защо изобщо ти пука от мнението на околните?

Hilary_
03-03-2011, 07:15
Ама защо трябва да те интересува другите какво говорят зад гърба ти??
Нали и без това нямаш хора, на които държиш от даскало .. изобщо да не ти пука!! Ако се опитат все пак да те смачкат с това какво си правила им кажи, че това си е лично твой проблем и им тегли по една майна .. :?

mayablek
03-03-2011, 15:19
Приятели, приятели и накрая какво? Предатели!!!
Лично съм го усещала: казах на една "приятелка" кой си харесвам и вече знаят 6-ма :smt022 Няма как: много по-добре е никой да не знае кой какви чувства и към кого ги изпитва. Знам, че е много неприятно да ти се подиграват... Заплаши ги с нещо, а ако не можеш просто наистина да не ти пука!!! Няма друго спасение!

NomNomNom
03-03-2011, 17:05
Ооо, знам какво ти е.
Първият ми профил тук го намериха едни съученици, които ме хейтваха , и направиха група във фб с коментарите ми ( поне пишех, че не обичам да правя свирки, и че на моя му е голям и ми е трудно , и други рандом секс неща) ии в класа ми беше сензация , разнищиха ме.
Бях на 16 .
Майката му е - игнор . Ако има някой в училище, който да те подкрепя, ще е супер .
Не им обръщай толкова внимание, намери си нещо за вършене, което да те отвлича от тях ( ако случайно някой тругне да те закача нещо, но не вярвам, че така ще се получи при теб.)

Просто игнор.

mArMaLaDkA
03-03-2011, 17:17
Хем въпросното момче те използвало, хем не те; хем те е принуждавало да правиш еди-какво-си и си се чувствала зле, хем пък ти било кеф. Омотах се. :-|

nikitka_
03-03-2011, 18:01
..

bbllaahh
03-03-2011, 22:06
Хем въпросното момче те използвало, хем не те; хем те е принуждавало да правиш еди-какво-си и си се чувствала зле, хем пък ти било кеф. Омотах се. :-|

Явно не си ме разбрала.
Да,използва ме.Не ме е принуждавал ,а просто ми трябваше повече време ,за да се навия.
Кеф ми беше и още ми е кеф. Зле се чувстах заради това,че ще се разбере в даскало какво съм правила.
Надявам се да ме разбра сега.

Иначе адски много благодаря на всички,много ми помогнахте. :)

mechtaq_za_teb
03-04-2011, 06:24
Съветвам те да внимаваш и да се стараеш да подбираш хората, с които дружиш.
Иначе не се поддавай на нападките им и номерата им. Нека си говорят. Ти върви с гордо изправена глава и да не ти пука! Ама изобщо!

Колкото до момчето, не бъди с някой, който само те използва и те кара да страдаш. Не си струва... Това не е любов,а някаква зависимост. Бъди силна и имай достойнство.

eXxXciTeD
03-04-2011, 10:28
Какво значи нави ме използвайки тактики? Или искаш нещо и го правиш или не. Тъпо е, че те е искал само за това, а ти си се връзвала, защото си хлътнала по него. Освен това не виждам от какво те е срам, освен ако не си на 13 :?

bbllaahh
03-05-2011, 20:38
Какво значи нави ме използвайки тактики? Или искаш нещо и го правиш или не. Тъпо е, че те е искал само за това, а ти си се връзвала, защото си хлътнала по него. Освен това не виждам от какво те е срам, освен ако не си на 13 :?

Няма смисъл да се обеснявам повече.
И не не съм на 13/14... (:

autumn666
03-05-2011, 21:06
Не мисля, че има от кво толкова да се притесняваш... И кво кат знаят, че у духаш :D Нали все пак с него сте заедно, докато го правиш? Не си тръгнала да го правиш на всеки срещнат за пари, нали? Да не ти пука какво мислят хората за теб... 8-)