PDA

View Full Version : Проект по маретинг- моля помогнете



lixofana
03-02-2011, 17:57
Здравейте приятели :-)
Имам нужда от вашата помощ за един проект и силно се надявам да можете да ми помогнете, ще съм ви безкрайно благодарна.
Трябва да напиша проект, който е за някакъв продукт на българския пазар, като опиша предложения как може да му се подобри качеството за да се купува и харесва повече. Мисля си да пиша за закуската Несвита, тъй като съм забелязала, че не се харесва особено. Та въпроса ми е: какво според вас липсва на тази Несвита, за да стане по-здравословна? Дали ако я продават с кофичка кисело мляко или пък прясно мляко, вместо със сухо мляко вътре, ще стане по-полезна? Или пък ако не е с трици, а пък е с нещо друго като мюсли например? Какво мислите вие?

Надявам се да ми помогнете, благодаря предварително :-)

TheTiger
03-02-2011, 20:44
Извинявай, къде учиш ?
И какви специалности има в университета ти ?
>> Колко ти е сееместъра ?
>> сори за офф топика, но 1 приятел учи май същото, което и ти иииии иска да се мести някъде, но не знае къде може.
Можеш ли да дадеш някакво Инфо на ЛС, благодаря !

TheTiger
03-04-2011, 14:59
И все пак не е спешно, нооо е добре да се знае по-отрано :D

lixofana
03-06-2011, 14:35
да, не е спешно, но ми се иска от по-рано да го направя, защото имам още 5 проекта да правя по други предмети ... така че, всякаква полза би ми била от полза ;)

vls
03-06-2011, 14:46
мм .. и аз съм правила горе - долу подобен проект ( Маркетингово проучане) бях писала за въвеждане на нов продукт на пазара .. пазя си още нещата .. ако искаш да ги видиш кажи :-)

lixofana
03-07-2011, 08:50
ами аз имам такива примерни проекти и горе-долу знам какво трябва да включва, само информация ми трябва относно продукта ( в случая несвита) :)