PDA

View Full Version : как да накарам момче да остави приятеля си



sucre94
03-02-2011, 19:33
искам да накарам едно момиче да остави приатела си за да мога да я сваля аз но без да го остави няма как да стане някакви идеи независимо колко подли долни и т.н. и ако някои го смята за долно да си запази мнението ако някои може да помогне ще съм му много благодарен

Loooooser
03-02-2011, 19:35
Разпитвай я постояно как върви с приятела ти.. и при всяка нейна негативна дума за нейното гадже ти казвай "ужас как може да прави такива неща" , " Не заслужаваш такива неща ,ти си толкова хубаво момиче" нещо от тоя сорт.. демек възпозлвай се от неговите грешки ;)

JeanClaudeVanDamme
03-02-2011, 19:52
искам да накарам едно момиче да остави приатела си за да мога да я сваля аз но без да го остави няма как да стане някакви идеи независимо колко подли долни и т.н. и ако някои го смята за долно да си запази мнението ако някои може да помогне ще съм му много благодарен

Няма да си запазя мнението,защото заради такива като тебе стават лошите инциденти,трябва да си супер долен тип без никакво чуство за вина,за да искаш да разделяш двойка. Искрено се надявам да не успееш и да изядеш един хубав бой от приятелят и!

Fiction7577
03-02-2011, 20:21
Ако ти си на мястото на сегашният и приятел хич няма да си на мнението "не ме интересува кой го смята за долно".

Плюс това, пич, тя дори и да го зареже заради тебе, той после такъв бой ще ти хвърли, че си нямаш и идея.

Нататъка в най-добрият случай с момичето ще си останете приятели, понеже няма да иска да те млатят заради нея! :lol: :lol: :lol:

А ако не ги разделиш, а той само те набие, тогава си тотално губещ (както и трябва в случая!) .. :lol:

Chacho
03-02-2011, 21:23
Ако имаше някаква рецепта за това, за което питаш, то същата биха могли и на теб да ти приложат.

iLovePussyJuice
03-02-2011, 23:42
Разпитвай я постояно как върви с приятела ти.. и при всяка нейна негативна дума за нейното гадже ти казвай "ужас как може да прави такива неща" , " Не заслужаваш такива неща ,ти си толкова хубаво момиче" нещо от тоя сорт.. демек възпозлвай се от неговите грешки ;)pussssy

RoSKo0o0
03-03-2011, 00:36
Не мисля, че трябва да се месиш в чуждите връзки!? Доста тъпо и детско.

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 04:43
Долна постъпка....
Не го прави,освен,aко не ти се яде бой.
Пък и някой ден ще ти се върне.
Всичко се връща в този скапан живот.
Както и няма безплатeн обяд.