PDA

View Full Version : Чуплива коса..



b3rrynkuu
03-02-2011, 19:36
Здравейте ! Значи бях със много дълга коса, до кръста 'дето се вика. Подстригах се и изведнъж стана чуплива. Някак кичурите се навиват и имам обем. Но след като се подстригах и после много съжалявах, и дори да е мнооого къса почнах да я изправям и то сега отново съжалявам. Сега имам коса до раменете някъде. Но самите вълни или къдрици не си личат, защото я изправях и тя сега е ' леко ' изгоряла. Тааа искам да ми препоръчате някакъв продукт, с който самите вълни или къдрички да се оформят, защото така в момента е няква-никва.. на места права, на места чуплива. Надявам се да ми помогнете :] :**

XxBubblexX
03-02-2011, 20:57
начупвай я с пяна или с бира :)

Preska
03-02-2011, 21:37
Ами щом е леко изгоряла я подхрани с домашни маски и винаги я изправяй с препарати против горене!!! Както казаха по горе начупвай я с пяна!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

b3rrynkuu
03-02-2011, 21:48
И такова.. за да се възстанови я омазнявам, а за да расте ми казваха, че трябва мнооого често да я мия.. и сега се чудя :? .. Пък за по-бърз растеж използвам хининов шампоан и хининова вода.. и г/д помагат :-D[i]

viliana9
03-03-2011, 06:25
пробвай балсам на Lorys за къдрава коса без отмиване

Hilary_
03-03-2011, 06:45
за да се възстанови я омазнявам, а за да расте ми казваха, че трябва мнооого често да я мия..
.. я пак??? :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:
Не знам кой ти го е казал ама е доста изостанал .. :lol:
Много ми е интересно как по - точно я "омазняваш"? :lol:
И какво общо има миенето на косата с растежа?? :lol:

Аз ти предлагам първо да ПОДХРАНИШ косата си, не да я омазняваш, а след това да мислиш за къдрици (+ някакъв продукт за оформянето им) ..

b3rrynkuu
03-03-2011, 07:48
Смисъл като съм си в нас да не я мия много често, че да е мазна, и че така щяла да се възстанови :D . А пък това с водата казаха, че нали след като водата помага за растежа на всичко, то и за косата уж важи.. ;д

Sunshin3
03-03-2011, 08:36
:lol: :lol: :lol:

Kalliaa
03-03-2011, 08:57
Домашни маски, спрейове против изгаряне ( когато я изправяш ) .. може да си купиш възстановяващ шампоан/балсам за коса. :-|

Hilary_
03-03-2011, 09:44
Смисъл като съм си в нас да не я мия много често, че да е мазна, и че така щяла да се възстанови :D . А пък това с водата казаха, че нали след като водата помага за растежа на всичко, то и за косата уж важи.. ;д
Това са пълни простотии .. :lol: :lol:

b3rrynkuu
03-06-2011, 12:28
Добре .. :D