PDA

View Full Version : Заради пубертета ли е???



superstar01
03-02-2011, 19:37
Амиии...от къде да започна.Значи всичко ми е гадно.Не ми харесва живота. :oops: Заради пубертета ли е или нещо друго???Искам да се самоубия.Мразя си живота.Моля ви кажете ми какво да правя защото една приятелка все така ми казваше ,че била незадоволена от живота и сега си го изкарва на мен и другите.Моля ви помогнете.Много е гадно.Иначе си имам всечки женски признаци на пубертета с изключение на акнето ,но то не винаги се появява. 8-) Ми...Благодаря предварително!!! :-)

saskou
03-02-2011, 19:40
Със сигурност е от пубертета. Най-вероятно ти се е случило нещо гадно. Времето му е майката спокичч!

Loooooser
03-02-2011, 19:40
Е явно нещо в живота ти куца.. ама се успокой маллко! :-x
Живота не е чак толкова черен.. :o
Ама този побертет найстина поражда смесени чувства! Заради това не се гъзирай! :razz:

ShtrudeL
03-02-2011, 20:46
Абсолютно.

Какво в живота ти не те удовлетворява?
Нямаш къде да живееш?
Нямаш хубави парцалки?
Нямаш пари, за да се храниш и да живееш удобно?
Вашите те бият?
Психически тормоз?
Сексуален?
Изнасилва ли ли са те?
Починал супер близък човек?
Издържаш се самичка? Живееш самичка? Всички те мразят?
Нямаш крак/ръка?
Неизлечимо болна си?
Сляпа си?
Глуха си?

Я пусни едно срамежливо пръстче и си излей душичката.

semantics
03-02-2011, 20:51
Я пусни едно срамежливо пръстче и си излей душичката.[/b]

Ахахаха...

...и поне временно ще притъпиш незадоволеността си!

SmilezZz
03-03-2011, 13:17
Да,от пуберитета е..
Но все пак не ми се струваш чак толкова незадоволена от живота,но все пак да попитам - А защо си незадоволена ? Защо не ти харесва ? Или просто не знаеш какво искаш ?
Както и да е..
Животът не е чак толкова лошо и тъпо нещо..

ArrowsOfDeath
03-03-2011, 15:15
Е, на колко си? То пубертета не обхваща 2-3 години.
Иначе може да се чувстваш така, защото са ти насадени някакви очаквания за неща, които трябва да си направила/изпитала на твоите години я от филми, я от приятели и заради това да се чувстваш незадоволена.

strave
03-03-2011, 17:12
Все ще се намери някой или нещо да те задоволи житейски.Постни снимка да се прецени дали наистина си в пубертета,защото ме съмняваш.