PDA

View Full Version : Не можах да се здържа



0y7ofCon7roL
03-02-2011, 19:39
Здравейте, току що попаднах на една толкова интересна тема от друг форум, че не можах да се здържа да не я споделя тук :D Темата е озаглявена "Как се подържа чист задник?" :D да правилно съм написал "подържа" :grin: Авторът се е логнал с гръмкият никнейм "kiroPESTICIDA" и въпросът му е следния : Здравейте приятели

забелязвам, че в развлекателната индустрия женските задници изглеждат изключително чисти, когато ги работят отзад. Аз пък излизам от мойта като лайнарка от филиповци. Моля за съвети, как да адаптирам диетата на мойта, или хигиенните й навици, за да бъдат съвместните ни дейности хигиенно-грамотни и да не смърди толкова. Благодаря предварително.

Bukmop
03-02-2011, 19:42
ахахаххаха неговата .... не е чувала за клизма :D xhahxahax :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz:

saskou
03-02-2011, 19:43
Факе, ама дори и да не е, всеки с проблемите си... 8-)

bybz
03-02-2011, 19:49
Здравейте, току що попаднах на една толкова интересна тема от друг форум, че не можах да се здържа да не я споделя тук :D Темата е озаглявена "Как се подържа чист задник?" :D да правилно съм написал "подържа" :grin: Авторът се е логнал с гръмкият никнейм "kiroPESTICIDA" и въпросът му е следния : Здравейте приятели

забелязвам, че в развлекателната индустрия женските задници изглеждат изключително чисти, когато ги работят отзад. Аз пък излизам от мойта като лайнарка от филиповци. Моля за съвети, как да адаптирам диетата на мойта, или хигиенните й навици, за да бъдат съвместните ни дейности хигиенно-грамотни и да не смърди толкова. Благодаря предварително.

Не е нужно да я ''работи'' отзад :lol:

galin4o0o
03-02-2011, 20:37
Мажеш един мущук мажеш малко с вазелинче... :D Прочистваш с хладка водичка след това вкарваш...ако го извадиш и има още лайношак пак до като не лъсне :D !

Jus7DreamBoy
03-02-2011, 20:50
кой се рови във 18+ раздела в форума на data.bg 8-)

scarlett8
03-02-2011, 22:44
ОМГ вече се чудят кой от кой по-тъпи теми да създава и се състезават по глупостта си и нелепото съдържание :-x

0y7ofCon7roL
03-03-2011, 02:55
кой се рови във 18+ раздела в форума на data.bg 8-) Виновен :grin:

GossipGir1
03-03-2011, 03:59
Бих отговорил така:
Скъпи на колко си години ? Ти трябва да си дебютант в аналния секс, защото отговорът на въпросът ти е супер прост, тя трябва просто да отиде да се изака преди да прави анален секс :D

П.П от мъжа на GossipGir1

0y7ofCon7roL
03-03-2011, 19:50
Бих отговорил така:
Скъпи на колко си години ? Ти трябва да си дебютант в аналния секс, защото отговорът на въпросът ти е супер прост, тя трябва просто да отиде да се изака преди да прави анален секс :D

П.П от мъжа на GossipGir1 Май простите станаха 2-ма щом си мислиш ,че като идеш да се изтропаш и след това няма да има дертове

MakeMeLaugh
03-03-2011, 21:08
Кофата