PDA

View Full Version : Противозачатъчни



fluffy2
03-02-2011, 19:43
Лично аз мисля че противозачатъчните би трябвало да се използват само в спешни ситуации , но какви да бъдат аз съм запозната само с ескапел...Нещо друго...?

П.С. Извинявам се ако имам грешки,уморена съм.

krissy7
03-02-2011, 19:48
Ескапел взимаш когато мислиш , че е станал гафа и го пиеш до максимум 3 дни.Тва не е да си го пиеш е така цял месец.Аз пиех Ясмин , но все пак отиди при лекар , за да ти предпишат , защото при всеки организъм е различно .

fluffy2
03-02-2011, 20:18
Спешни ситуации какво ти говори

Extremescream
03-03-2011, 07:52
Спешни ситуации какво ти говори

Ескапел е хапче за спешна контрацепция, противозачатъчните като 'Ясмин' са друга бира.

XxNymphetaminexX
03-03-2011, 09:04
Спешни ситуации какво ти говори

Спешни.. предполагам ,че говориш за "хапчета за следващата сутрин" .. Ескапел .. постинора ай го сшряха от производство ,но имам спомен ,че още се дава на места с рецепта .. имаше още едно италианско,но му забравих името

Иначе е кофти използването - много вреди на организма..Затова .. - свеждане до минимум! :)

fakesmiles
03-03-2011, 09:11
Противозачатъчните се пият по схема цял месец,всеки месец.Предписват се от гинеколог - не си взимай някакви за които си прочела в някой форум или защото приятелката ти ги пие.
Ескапел е за спешна контрацепция - ако не сте се пазили,презерватива се е скъсал или нещо такова.Пие се до 3 дни след акта.