PDA

View Full Version : приятелка или .... ;x



tit
03-02-2011, 19:46
Здравейте
Едва ли на някой му се занимава да го чете, но все пак ще бъда много благодарна ако ми кажете вие какво мислите.
Моята история е доста объркана и доста детинска ... Попринцип сега съм в ново училище, но както повечето и аз си намерих приятелка която преди беше от моето училище ,но не се имахме. Сега сме много добри приятелки поне така мисля .. а за нея незнам. Имам само 2 приятели на които знам че мога да разчитам. И така да речем К ( наи добрата ми приятелка и наистина мога да я нарека така) ми каза да не се занимавам с Ж ( тази от моя клас) защото ме използвала. Те попринцип не са близки, аз ги запознах. Първоначално си казах, че К ме ревнува защото преди бяхме от 1 клас и сега се дразни от Ж. Да ама ме накара да се замисля. Тази Ж всеки ден тъй като има големи затруднения в училище постоянно преписва домашни от мене и няколко пъти са ни хващали с едни и същи и никак не ми е приятно. Карали са ми се заради нея но никога нищо не съм и казвала ( защото си мислех че и тя би направила същото на моя място) е да ама вчера и се развика класната че си качвала краката на масата в един друг час ( госпожата и се оплакала) и класна каза,че има оплакване и от мене приположение, че аз нищо не сам правила и каза че Ж ме разваляла. Много бях се ядосала, защото винаги сам имала хубави оценки никога никоя госпожа не се е уплаквала от мене ,но покрай Ж доста се промених дори и оценките ми се влошиха. След часа отидох при нея и тя ми се развика и каза че аз съм си качвала краката което не е така (няма защо да лъжа вас) и като и се развиках вика е добре де не си обаче защо не ме защити.След това тръгна да ми се извинява и прегръща обаче аз нещо я бутнах и и казах да не ме прегръща защото много се бях ядосала и тя после се разплака и аз пак "няма нищо". А предния ден беше станало същото но с госпожата по български ( обаче тя каза че аз съм я разваляла ) и Ж само се изсмя и нищо не каза. И аз естествено замълчах. И майка ми е казвала да не се занимавам с нея, защото само ми вредяла е да ама аз продължавам. От другия клас тя има "най добра приятелка" да речем А и постянно излиза с нея и ме оставя. Или в автобуса защото сме от 1 квартал оставя ме да сядам сама и сяда с нея обаче и оная се дразни от мене сяда на места по 2ма които са. Извинява ми се и аз все "няма нищо" но веднъж и казах,че не ми я приятно и да спре се с това извинявай. На другия ден седна с мене остави А и А ме гледаше накравио и явно Ж и е казала нещо и ощте повече се ядосах. Е да мълчах си ама вече наистина не ми е приятно.Каза ми като излизаш с К не ме каниш и аз и казах ти каниш ли ме като излизаш с А и тя ми вика че като излаза с А й предлага да викнат мене обаче А неискала. Приположение, че й тя ми се прави на приятелка. Знам че може Ж да ме лъже ... но незнам какво да правя и как да се държа с нея. Откакто се скарахме така сериозно и си казахме всичко нито се прегръща с А нито нищо само се гледат и са на здр и чао. Питах я и и казах че неискам да се карат и тя каза ние не сме скарани. Като пътуваме заедно аз гледам да седнем на място с 4 места да седнам и с А но днеска Ж ми вика не бе ела да седнем тук ( да сме само двете) Личи си че не са скарани. Питах я дали е казала на А това което си говорехме тя ми вика не аз не съм и звъняла и тя не ми се е обаждала. Вече и А се отдръпна от Ж и съм сигурна, че Ж и е казала всичко. Но немога да разбера защо ме лъже....Свикнала съм всичко да и казвам и знае много неща за мене. Попринцип съм такава и като се сближа с някой му казвам абсолютно всичко и може би там ми е грешката. Все като си харесам някоя момче и излезем заедно и Ж дойде с нас се опитва да ме злепостави пред него, аз съм малко срамежлива и точно защото ме познава добре знае как да ме злепостави. И да вече съм наясно с това. Тая вечер пак го направи и ми каза че това момче и е писало в facebook и аз малко или много ми стана тъпо. Аз за нея незнам много неща или знам но може да ме е лъгала. Просто вече се съмнявам в нея и във всичко което ми казва. Само като я попитам за нещо ми казва аа да забравих да ти кажа. Казвала ми е че ме има за по близка от А, но сигурно и не нея казва същото ;д Наистина неискам да се карат но А иска аз и Ж да се скараме. Неискам да изглежда че аз я ревнувам. Просто ми е направило впечетление и имам чувството, че само ме използва колкото да не е сама в класа. Какво мислите вие, дали си въобразям нещо или да не и имам голямо доверие ?!
Предварително се извинявам ако има грепки, просто в момента много ме болят очите ;д
Мерси предварителноо :-)

Fiction7577
03-02-2011, 20:36
Ще ти кажа, че осъзнаваш истината и сякаш умишлено се заблуждаваш.

Очевидно е, че тая Ж не става за нищо и освен да плете интриги и да извлича само своята изгода от нещата, друго не става.

И нима след всичко, което написа и призна във форума, наричаш Ж "приятелка" ??? :shock: :shock:

NO COMMENT!!

Остави ги и А и Ж, хващай си истинската приятелка и не се занимавай с кифленски истории!! Аман вече ... :booooomb: :booooomb:

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 04:56
Истинската ти приятелка е К.,с другите два боклука не се занимавай.
Не виждашли,че Ж само те използва.
A и явно А и Ж заговорничат зад гърбът ти.
Майка ти е права,не се занимавай с Ж.