PDA

View Full Version : manliftingbanner отново сред нас?



WinstonSmith
03-02-2011, 21:27
Хванах се на бас с все още ходещата енциклопедия на форума, че ако събера 50 гласа "ЗА" той (Raybeez) отново ще се регистрира.

Ако обаче гласовете "ПРОТИВ" достигнат 25, exploitedteen няма да се върне повече.

Който отговор първи събере нужните гласове, той печели.

Пишете и в темата, за да няма манипулиране на вота.

Аз гласувам "ЗА". Вие сте!

StolenBliss
03-02-2011, 21:29
Кажи първо за кво се е махнал, барем. Аз съм изпуснала.

Serendipitys
03-02-2011, 21:32
хахаахаххахаахаа

w0sh
03-02-2011, 21:33
Гласувам ЗА ъфкорс.

Сега ще хакнем вота.

LadyDi
03-02-2011, 21:35
И без фейк акаунти.

Big brother гледа 8-)

semantics
03-02-2011, 21:36
Използвам правото си на избор и не гласувам.

Deadlock
03-02-2011, 21:47
за,
обаче анкетата ми звучи съмнително, някакви принципи бяха замесени..

shadow4e
03-02-2011, 22:02
Гласувах с ДА. Не виждам нищо безпринципно. Безпринципно би било, ако някой от двама ни се върне към модераторството, но не мисля, че това ще се случи. :)

Ако му се пише, да пише. Не виждам толкова основателна причина в спирането му, но ако сме му скучни вече, няма смисъл. :)

Takova
03-02-2011, 22:15
След последните случки, не знам дали ще ми зачетете мнението, но ще пробвам:

Аз съм против той да се върне.Той напусна с достойна причина.И наистина ще е много по - полезен на хората в реалният живот, отколкото на такива като мен, този и онзи.
Вие приятелите му се опитвате да го върнете, но това не ви трябва, ако се виждате на живо.


Още веднъж - против.

Blab
03-02-2011, 22:27
за мен би бил ценен в живия живот. не мисля, че форумът отразява пълния му образ. [тук бях пописала подробно за наблюденията си върху личността му, метаморфозите и едва ли не принудителния калъп, в които се оказа напъхан; но така или иначе, аз не го познавам по никакъв начин и съответно - не смятам, че имам право да говоря за него.]

също така не гласувам, защото е тъпо, а и мнението ми никога не е било тежест тук, соу;

Thrashington
03-02-2011, 22:51
Бате, все едно е умрял някой :razz: Най-обичам форумни драми :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Heroin
03-02-2011, 23:05
Ами, да, според мен има значение. Ако този раздел на форума в момента е на това дооооста различно ниво от другите, до голяма степен това е повлияно от високия стандарт на дискусиите, наложен от В., от винаги обективното му мнение, висока компетенция и голяма ерудиция. Сигурна съм, че по един или друг начин е повлиял на доста хора от форума в една или друга насока и всеки, свързан с този форум е усетил силата на изказа и красноречието му и да...с риск мнението ми да звучи суперлативно, мисля, че той трябва да се върне тук.

Гласувам ЗА :)

Deadlock
03-02-2011, 23:14
Гласувах с ДА. Не виждам нищо безпринципно. Безпринципно би било, ако някой от двама ни се върне към модераторството, но не мисля, че това ще се случи. :)

Ако му се пише, да пише. Не виждам толкова основателна причина в спирането му, но ако сме му скучни вече, няма смисъл. :)

имах предвид това, че той обясни, че тук влага твърде много енергия, която може да бъде използвана за нещо много по-градивно, а в замяна не получава вече положителни емоции, а такава дейност трябва да се спре. не звучеше сякаш след няколко дни ще размисли, затова ми се стори съмнителна анкетата. но аз съм напълно за да пише отново, защото е интересен форумник.
драмите действително са в повече и според мен, но няма нищо лошо.

strave
03-02-2011, 23:36
Raybeez е полезен навсякъде,било то в реалният живот или пък във виртуалният.Има какво да научиш от него най-малкото защото е компетентен по доста теми,пъки и отстоява мнението си.Въпроса е че той сам каза че форума му коства доста нерви,както и че не може да научи на нищо ново другите-с една дума е изчерпан.Ако това което е написал е вярно невиждам смисъл да се връща към нещо,което не е от такова значение за него.

iLovePussyJuice
03-02-2011, 23:56
И без фейк акаунти.

Big brother гледа 8-)биг брадър че ме фане за дедовия, я кога съм правил шашми... 8-)
ебавам се

гласувах ЗА, няма да обяснявам...предполагм е ясно :)

Pwnmaster
03-03-2011, 00:31
Сега си стои удобно пред компютъра, яде си щолен и ни се смее 8-)
Но както казаха, има какво да се научи от Експо и винаги съм чел коментарите му с интерес.

Disrespect
03-03-2011, 00:41
Гласувах За, но все пак съм на мнение, че няма нужда вече.. :)

time to grow up : )

Nakadah
03-03-2011, 02:29
Въпреки, че аз гласувах с "за" Сигурен съм, че той ще се върне в един момент дори и ако резултатите са биxa отрицателни.

HoldFast
03-03-2011, 08:09
^ Ти ли си бе, мадонист? :lol:

Deadlock
03-03-2011, 12:49
ще бъде много тъпо гласовете против да достигнат двайсет и пет..

MetalZone
03-03-2011, 13:47
За! Аз влизах заради неговите мнение, бе... мамка ви 8-)

montana6
03-03-2011, 14:54
Гласувах ЗА. Не коментирам много във форума, но редовно чета. Дали е безпринципно или не и как му влияе форумът не знам, но аз оценявам за себе си, а за мен е по-интересно, когато той пише.

yakuza_
03-03-2011, 15:42
Не мисля, че ние трябва да решаваме дали някой да се връща или не, но не ставаше за модератор според мен. И някои да спрът да лижат задници ...

LadyDi
03-03-2011, 15:44
Не мисля, че ние трябва да решаваме дали някой да се връща или не, но не ставаше за модератор според мен. И някои да спрът да лижат задници ...
Ще ми се да те запитам какви качества трябва да притежава модераторът.

Но това е тема на друга тема :)

Ewok
03-03-2011, 16:38
Сега си стои удобно пред компютъра, яде си щолен и ни се смее 8-)

пък може и без щолен :д

LadyDi
03-03-2011, 16:44
Тук виждам, че подкрепата расте като за Ахмед Доган - всички казват колко е вреден, но всички го крепят.



Не мисля, че ние трябва да решаваме дали някой да се връща или не, но не ставаше за модератор според мен. И някои да спрът да лижат задници ...
Ще ми се да те запитам какви качества трябва да притежава модераторът.

Но това е тема на друга тема :)
Що не питаш глобала - той знае.


^ Ти ли си бе, мадонист? :lol:
Да.
Без спам. Темата не е направена, за да се обърне внимание на новозавърналата ти се личност.
Тъй че, тихичко :)

WinstonSmith
03-03-2011, 17:45
Интересно как нивото ти на коравост се увеличи правопропорционално ( не знаеш какво е това, нали?) с напускането на В.

Келешът ми говори за лизане на задници. :lol:


Не мислиш ли, че е малко лицемерно? Откакто си във форума единственото, което се опитваш да правиш е да подражаваш на терърклуба... и то неуспешно. Отвращава ме липсата ти на собствено мнение за каквото и да е. Но да оставим настрана пропитите ти с тъпа злоба и комплексарщина постове. Достатъчен е и грандиозният ти първи пост след завръщането ти "не е теръра спокойно", за да си направим изводите. :razz:

Толкова си жалък, че не ставаш даже и за имитатор.

ставаш за имитатор не http://ibox.bg/forum/img/guitarist.gif

обливам те с Орина и ти затварям капака http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

П.П. Не си прави труда да коментираш повече в тази тема. Пиши за нещата, за които според теб е модерно да се интересуваш - футбол и политика ( тази, която е изповядвана от най - крайните ти идоли).

yakuza_
03-03-2011, 17:52
Келешът ми говори за лизане на задници. :lol:
Защо реши, че визирам теб ? Твърде много драматизирате.

Greennight
03-03-2011, 18:20
За естествено :-P

amk933
03-03-2011, 19:26
ЗА съм, но това (начинът/вотът) вече е пълен цирк. Да свикаме национален референдум като следваща крачка? :? За това и няма да гласувам.

Може да сме се карали и т.н., но това не значи, че В. не е ценнен за форума. Тия гласувания и драми, обаче, ми идват дооооста в повечко на мен.

Или се връщаш, защото искаш и не можеш без форума и си го приазнаваш, въпреки хилядите обяснения колко нерви ти е скъсал и как не можеш повече, или не се. Тая тема прилича на чисто измиване на ръцете и удобно извинение...Да каже, че се връща и т'ва е.

LadyDi
03-03-2011, 19:36
И аз гласувам ЗА.

Не защото е безкрайно ценен, не защото е най-интелигентен наоколо и не защото форумът не може без него. Не заради нито един от гореизброените доводи.

А защото вярвам, че вътрешната дилема понякога има нужда от външно побутване :)

Пък и е интересно да е наоколо.

Greennight
03-03-2011, 19:36
Гласовете стигнаха 50!манл,чакаме те! :)

LadyDi
03-03-2011, 20:17
^ Човече, стига евтини провокации. Смешно е.

Чудя се, ти ако се откажеш да пишеш и някой ти пусне анкета, колко гласа ЗА ще събереш.

Greennight
03-03-2011, 20:19
Казана дума - хвърлен камък. Човека си каза, че ще спре окончателно да пише у фороно. Даже си изтри и реговете с общо над 20 000 мнения (рекорд!!!). Според мен ако се върне ще наруши мъжката си дума и ще се окажат вярни твърденията за мъжествеността на вегетарианците... :)Прави го от добро,за да помага на хората,не от липса на мъжественост,мислиш много логично...Поне има с какво да помогне на форума,за разлика от паразит като теб :lol:

Айде манл,чакаме те,обещал си,че при над 50 гласа се връщаш!

Rorschach
03-03-2011, 20:20
Тук.

Темата и анкетата ме изненадоха, защото мислех, че съм настъпил повечко мазоли.

Rorschach
03-03-2011, 20:39
Факт - не оспорвам.

Просто припомням, че някои хора също даваха дума преди време, че ще се държат нормално във форума, ама друго се оказваше. :)


Сега и нещо на чайкахулиганчето:

Сладък,

как така ти дойде смелостта да говориш за мен, докато не влизах в сайта? Не ми отговаряй - знам и отговора. ;)

Rorschach
03-03-2011, 20:48
Хехе,

било те е страх от страшния бан? :)

Това досега не беше спирало никой, освен теб явно. :)

Rorschach
03-03-2011, 20:53
чети...

Rorschach
03-03-2011, 21:06
Факта е, че предишните неща доведоха до това винаги да бъдеш провокиран, ако устискаш малко и ще се спре. ;)

Pliok0019
03-03-2011, 21:50
Дадох окончателното 52ро "да", а "не"тата са 22. Така че... :Д

SuspectS
03-03-2011, 22:19
Аз гласувах "Против". И от Ахмед Доган можеш да научиш много неща, но това не значи, че ти е полезен. Ако не беше ме цензурирал, ако не подкрепяше порядките във форума, можеше да гласувам и иначе.не знам за пича ,ама тоя алекс ако го баннете да не влиза се отказвам и аз , много избухва във форума с интерес му следя мненията :D

amk933
03-03-2011, 22:23
Аз гласувах "Против". И от Ахмед Доган можеш да научиш много неща, но това не значи, че ти е полезен. Ако не беше ме цензурирал, ако не подкрепяше порядките във форума, можеше да гласувам и иначе.не знам за пича ,ама тоя алекс ако го баннете да не влиза се отказвам и аз , много избухва във форума с интерес му следя мненията :D

Такива интересни хора в изобилство, както и техните размисли и страсти за живота, би могъл да намериш също толкова успешно във всеки срещнат психодиспансер. :)

Да се хилиш на този е все едно да се хилиш на тях - принципно не е хубаво да се подиграваш на болни хора. Ама к'во да го правим. :(

NomNomNom
03-04-2011, 01:24
Аз ли греша, или всичките мнения на този човечец са изтрити .

Все пак беше в топ 10 форумни типове, които харесвам .

jghgh
03-04-2011, 02:39
Чайката направо разцепва. Как мое се интересувате от Тунис, Либия, гладни деца и т.н.? Бахти простите дето сте, с остаряло мислене. Има толкова по-належащи проблеми за обсъждане!

Mooo6no
03-04-2011, 07:16
Бахти темата и глупостите, честно...

semantics
03-04-2011, 09:23
Защо трябва винаги ние да гледаме как другите държави се бунтуват срещу управниците и успяват ?

Защо трябва винаги да гледаме бедните сомалийски дечица ?

Зашо веднъж поне не опитаме да направим нещо в нашата държава?
Пример:Гърците им спират някакви европари и цялата държава е в хаос от протести,а ние тези пари въобще не ги получаваме.

Защо веднъж поне не помогнем на едно гладно българско дете ?


И,да веднъж бе опитан протест подобен на гръцките и какво стана?Момчетата,които наистина направиха нещо бяха изскарани врагове на държавата

Знам,че съм плоско мислещ,ама това оборва всички вас с всичките ви становища около света

Много говориш, а малко знаеш. Тия, дето "се вълнуваме от ставащото по света", може да се окаже, че не ни познаваш, със сигурност не всички. Така че кой какво прави... Айде да не си врем измислените ценности в лицата, а?

Rorschach
03-04-2011, 09:50
В днешно време е изключително важно да разбереш, че случващото се по света се отразява и на случващото се в твоята собствена държава. Бунтовниците в Кот д'Ивоар се стрелят? Тази държава произвежда 40% от какаото в света? Това дали няма да се отрази и при теб?
В началото ще ти поскъпне шоколада, ама тебе те боли кура, но ще доведе до повишаване на цените и на други продукти и стоки, а тогава вече ще ти запука... защото една банда негри се стреля с друга банда негри на някакво място, което ти трябват няколко минути да го намериш на картата.

ЕЙ, затова си говорим...

LadyDi
03-04-2011, 09:54
Нека обърнем внимание как скачат цените на бензина...

Rorschach
03-04-2011, 10:26
Тези неща са пряко свързани с "глупостите" за които не ти се чете. Или ще скачаш пред правителството, защото петрола поскъпва, арабите са полудяли, а американците започват със спекулата, която планират от 40 години? :)

Rorschach
03-04-2011, 10:34
Не стоим, но просто в момента няма разумни и ефективни алтернативи.

NomNomNom
03-04-2011, 11:19
А защо сте изтрили мненията на човечеца - модератор, не е ли против принципите на форума :\

LadyDi
03-04-2011, 11:22
А защо сте изтрили мненията на човечеца - модератор, не е ли против принципите на форума :\
Aйде стига пробвахте да набарате някоя клюка.
Защото така и толкова.

strave
03-04-2011, 12:03
Е дай пък да стоим и да гледаме как ни затриватНие сам си затриваме. Всеки път се появява един като тебе дето се истапанчва и обяснява народа какво мълчаливо стадо е.И после като ти зададът конкретен въпрос,какво аджеба ще промениш ако ти се даде възможността се мълчи.Така,че е редно сега да кажеш,каква е алтернативита за теб?

HoldFast
03-04-2011, 22:07
Защо
Как искаш да се обсъждат важните теми, след като някои хора са перманентно цензурирани, а други перманентно не са? Ти какво си направил срещу цензурата и порядките в този форум?


Не стоим, но просто в момента няма разумни и ефективни алтернативи.
Има, има.

Спри да пишеш бе, невменяем. Алекс, чак се написал.
Що те е срам от името ти бе, ИЛКО? Бахти подвижния цирк си.

CanisDirus
03-05-2011, 00:41
Големи екшъни стават във форума.
Направо последните ми два дни с общо 2 часа сън бледнеят.

Тероризъма, глобалчо и ямболския не мога да ги разбера, какво се пенят?

Може им е ясно, че единствения начин да си проличат е като се откажат противниците им. Жалка работа.

shadow4e
03-05-2011, 01:10
Всъщност екшънът е в Кофата, интересно развитие. :lol:

Takova
03-05-2011, 08:50
:shock: ...

CanisDirus
03-05-2011, 09:08
Стига с този Ахмед Доган, глобале. Можеш само да си мечтаеш да си 1% от това което е.
като за начало може да си изубиш девствеността. Срамота е на 26-7-30 години да не си топвал чушлето.

Rorschach
03-05-2011, 09:37
Илко strikes back! :)

Disrespect
03-05-2011, 11:10
Хахаха, I see..

Aleks4x1, тук всички сме фенове на Доган и на мутрите му, а те ценят и уважават хората, които ги подкрепят.. ДЕМЕК оглеждай се!

Rorschach
03-05-2011, 13:39
8)

03-05-2011, 13:49
Защо
Как искаш да се обсъждат важните теми, след като някои хора са перманентно цензурирани, а други перманентно не са? Ти какво си направил срещу цензурата и порядките в този форум?


Не стоим, но просто в момента няма разумни и ефективни алтернативи.
Има, има.

Спри да пишеш бе, невменяем. Алекс, чак се написал.
Що те е срам от името ти бе, ИЛКО? Бахти подвижния цирк си.
На кого ще викаш невменяем, Кенефчо? Ти знаеш ли как се казвам? Казвам се Алекс.


Стига с този Ахмед Доган, глобале. Можеш само да си мечтаеш да си 1% от това което е.
като за начало може да си изубиш девствеността. Срамота е на 26-7-30 години да не си топвал чушлето.
Ето, казах ти, че си фен на Доган. Сигурно и на мутрите си фен.
А ти как оцени на колко съм? Светил ли си ми?


Хахаха, I see..

Aleks4x1, тук всички сме фенове на Доган и на мутрите му, а те ценят и уважават хората, които ги подкрепят.. ДЕМЕК оглеждай се!
Ама пуснахте 50 теми за 3 март, нищо, че сте фенове на Доган.

Любимият ви лозунг сигурно е "Турция над всичко".

Кой е тоя рорташак?

Rorschach
03-05-2011, 13:50
Илко :)

03-05-2011, 13:52
Рорташак, ти кой си?

HoldFast
03-05-2011, 13:52
Всички знаем, че се казваш Илко, глобале. :lol:

Rorschach
03-05-2011, 13:52
Фен на Мадона, който къса плакатчета :lol:

А ти си Илко :)

03-05-2011, 13:56
Холдфекале, няма как да знаеш как се казвам.

Рорташак, една лъжа, повторена 100 пъти, става истина, но само в главите на глупаците.

Но явно това име ви възбужда и ви е фетиш.

Rorschach
03-05-2011, 13:57
наистина много ни кефи.

Само ти не си харесваш името, Илко. Срамота е! :(

HoldFast
03-05-2011, 13:58
Кажете И!
Кажете Л!
Кажете К!
Кажете О!

И Л К О !!!

Rorschach
03-05-2011, 13:59
ИЛКО!

03-05-2011, 14:07
Тогава викайте така на бащите си и на мечока в знак на уважение, рорташак и холдфекал.

HoldFast
03-05-2011, 14:09
Едно, две, три, кой се казва ИЛКО? ТИИИ!!! :smt116

03-05-2011, 14:11
Едно, две, три, ХОЛДФЕКАЛ СИ ТИ!

amk933
03-05-2011, 14:19
Аз имам един въпрос, на който искам да ми отговориш искрено.

Защо си толкова спрял? Нещо в детството ли ти се е случило? Върло ме интересува какво причинява такава мутация в хомо сапиенс. :o

Rorschach
03-05-2011, 14:19
ИЛКО!

ArrowsOfDeath
03-05-2011, 14:20
Въпреки, че ми е забавно да гледам последните ви писания, темата отдавна свърши това, за което беше създадена, а сега доста се отклони. Затова стига толкова.