PDA

View Full Version : Живот като по филм.......



mirkasta
03-02-2011, 22:13
Здравейте!
Аз често се питам за това как щеше да изглежда даден момент ако е като на тийн филмите. Интересно ми е вие дали сте се замисляли за това. Защото щеше да е много яко ако всичко е като в филм, как мислите?

SuperBadSuperFresh
03-03-2011, 07:17
Ние сме си доста във филма,ако питаш мен. 8-)

BlueFairy
03-03-2011, 20:05
Ами аз мисля, че ако всичко ти е като по филм няма да е толкова интересно... всичко ще е хубаво накрая и просто няма да има проблеми, които да се чудиш как да оправиш и ежедневието ти ще е някак как да кажа... идеално и ще доскучее.Не казвам, че няма истински, житейски,поучителни филми с тъжен край както става в живота, но мисля че говорим за тези тийн филми с хубав край (чести срещаните).

mirkasta
03-08-2011, 06:51
Ами аз мисля, че ако всичко ти е като по филм няма да е толкова интересно... всичко ще е хубаво накрая и просто няма да има проблеми, които да се чудиш как да оправиш и ежедневието ти ще е някак как да кажа... идеално и ще доскучее.Не казвам, че няма истински, житейски,поучителни филми с тъжен край както става в живота, но мисля че говорим за тези тийн филми с хубав край (чести срещаните).

Вярно е не се бях замисляла за това, но ако поне част от филма е и в твоя живот мисля че нямаше да е чак толкова зле.

BlackEyedPeas
03-08-2011, 11:33
Don't cry, we all die!

BladeDancer
03-08-2011, 12:04
твърде драматично ????

ecstazy
03-08-2011, 12:34
Ми на мен достатъчно ми е филмиран живота..

ScarletBite
03-09-2011, 07:43
Щеше да изглежда супер драматично, на моменти вулгарно, понякога смешно, понякога тъжно, но винаги дълбоко. Сюжетът щеше да е сложен и леко абстрактен, но натоварен със силен смисъл. Хубав филм би станал. Тежък.