PDA

View Full Version : За страха ми от момчетата



Hiphoplove
03-03-2011, 09:08
Здравейте! На 14 съм и досега не съм излизала с момче, защото когато усетя, че се сближаваме изведнъж ме хваща страх и аз се отдръпвам.Преди около 1 месец си харесвах едно момче много, но когато разбрах, че и той ме харесва изведнъж станах студена към него и не му обръщах внимание. Не знам защо изпитвам такъв страх и не искам да е така.Имам чувството, че никога няма да излезна с момче, само защото нещо ми става и ме хваща ужасен страх. :( :shock: Постоянно си представям, че ако тръгна с някой той ще иска да излизаме вечер и да ходиме по дискотеките (това е едно от местата, които мразя) или пък ако е с няколко години по-голям от мен ще иска да го направим :shock: Кажете вие какво мислите и как мога да се измъкна от глупавия ми страх :booooomb: Благодаря предврително! :) :)

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 09:11
Малка си.
Нормално е да те е страх,зада не поиска секс.
Има време.

w0sh
03-03-2011, 09:19
Да се чуди човек как излизаш от вас като може някоя кола да те блъсне.

XxNymphetaminexX
03-03-2011, 09:45
Спокойно,малчо :)

Нормало е на тази възраст да изпитва страхове.Няма от какво да се притесняваш! Ако наистина те харесва и иска да е с теб ще разбере ,ако не те пускат да излизаш вечер ,или ако не ти се ходи на дискотека...Ще излизате през деня,ще ходите на кафе.. За всичко си има начин...
А колкото до секса - по всичко личи ,че не само не си готова за такова нещо,но и дори не може да си помислиш за нещо такова.Нормално е да те е страх,че ще го иска - момчетата съзряват по-рано и изпитват такива нужди на по-ранна възраст от момичетата - заложено е в гените им. Но и това не бив да те притеснява.Да - мъжът е сексуално същество (както и жената на по-подходяща възраст ;д) ,но ако е наистина влюбен и държи на теб,заради самата теб - ще изчака ,докато си готова да го направиш,независимо дали ще отнеме година,две или повече. Ако не е спсобен да изчака - значи не те харесва толкова колкото казва.
Когато бях колкото теб ,и аз имах страх от полов контакт.И имах много приятелки,които го искаха,но просто им казвах,че не съм готова за такова нещо.. някои от тях казваха,че ще изчакат ,колкото е нужно 0 други се опитваха да ме убедят да го направя,но аз стоях здраво зад принципите си.
Просто не тряба да те е страх да изразяваш мнението си ясно и гласно пред него! Излезте,виж какво ще стане! Всичко ще е наред,а ако имаш още въпроси - просто ни питай :)

BlueFace
03-03-2011, 11:06
Очевидно ти е рано за гаджета...Залегни върху учението пък след 2-3 години ще мислиш по съвсем различен начин ;)

ssunnnshinee
03-03-2011, 11:46
Още си малкаа.. В момента ти сама казваш, но се разбираа, че не ти е до момчета.. а този страх с времето отминава, а може би не е страх, а срамм :-o ... защото и на мен ми се е случвало.. Спокойно.. ти си само на 14 имаш прекалено много време да промениш своето мислене и развитие.. още си дете :)

mayablek
03-03-2011, 14:27
Страхотно е да не искаш още да се е**ш! Не ти и трябва! Колкото до момчетата и на мен ми е било трудно да се сближавам с тях, но по пречина, че точно на момчето което харесвам не мога да обеля и думичка, и се държа студено. Просто се сближи с момчето, а ако то поиска нещо като да излезете вечер или да се .... просто му откажи. Не се ли съгласи - зарежи го! Не те заслужава ако иска неща за които не си готова. Няма нишо лошо да не си - аз съм по-голяма и още не съм се е***а и по-добре. Мамичета които го правят на 14-15 не правят добро впечатление.

mayablek
03-03-2011, 14:44
И още нещо... Спрете с тези коментари "Малчо", "Маниче" и подобни защото едва ли на вас би ви било приятно да ви викат така!

ForzaFelipe
03-03-2011, 15:41
Да се чуди човек как излизаш от вас като може някоя кола да те блъсне.

hxahxhahxa :razz:


Малка си просто и те е страх ;) ще ти мине,сега явно не ти е времето да се занимаваш с гаджета ;)

yeeee
03-03-2011, 15:45
Просто се успокой..не е толкова страшно.Отдай се на чувствата си и забрави страха.

Hiphoplove
03-03-2011, 19:03
Може би съм малка, но повечето деца още на 12 правят какви ли не глупости. Аз също съм против секса на такава възраст, но просто го давам като вариант, защото някои момчета на по 15-16 години вече това им е в главата. Аз искам гадже, защото знам,че нещата ще се променят, както и държанието на другите. На моменти много искам да има човек до мен който да не е просто добър приятел, а някой за който бих дала много и на който мога да споделя. Сега съм в пубертета и хиляди неща са ми в главата, постоянно съм нервна, дразня се от всичко и имам чувството, че ще припадна от нерви, но въпреки всичко това е хубава възраст :) :-o