PDA

View Full Version : СОЛАРИУМ?



opaaaaaaaaaaaa
03-03-2011, 10:12
Винаги до сега мнението ми за солариумите е било отрицателно, заради редицата вредни въздействия, които оказва върху кожата, но се замислих, че всъщност излагането на слънце (особено в периода от 11 до 16 часа ) е не по малко вредно.
Затова реших и аз да започна да посещавам солариумите, заради бързия ефект, който дават.
Така или иначе, UV-лъчите са вредни и в двата случая, и в двата случая не си застрахован от рак на кожата, така че предпочитам вече да избирам по бързия вариант. Факт е, че със солариум може да постигнеш желания резултат за минути, докато чрез излагането на слънцето ще го постигнеш за в пъти по-голям период от време.
И тъй като ще ми е за първи път, за това искам някой да ме посъветва първите няколко дни по колко време да седа и след колко дни да увелича времето на седене в солариума. Колко пъти в седмицата е добре да ходя и какъв слънцезащитен крем (лосион) да използвам?

eminemfenka
03-03-2011, 12:45
5 - 7 мин, 2 - 3 пъти в седмица ..
една позната на първия път се пусна 5 , а на втория 16 мин за по - бърз ефект :D беше някъв ужас , цялата беше на петна и яко черна и почна да и се люпи кожата - грозна гледка..
за тва не прекалявай .. карай 2 седмици по 5 - 6 мин после постепенно увеличавай до 10 :)

POLLINA
03-03-2011, 13:34
^ еми представям си в студиото колко отговорни са били,че да я пуснат от втоия път на 16 мин, а пък и попринцип 16 мин е многооооооооо!
аз ходя редовно сега ходя 2 или 3 пъти в седмицата, когато мога, на по 8 мин( солариумъткъдето ходя е мн силен ) :)