PDA

View Full Version : Bluetooth



maksimal
03-03-2011, 10:36
Значи bluetooth-a на компа ми ми създава проблеми. Винаги когато се опитам да кача някакъв файл от компа на тела ми изписва "Access denied!" Преинсталирах го, но пак същия резултат. С bluetooth-a на телефона нямам проблеми - разменям файлове с други телефони. В какво може да е проблема?

nniicckkoo
03-03-2011, 10:58
аз имах същия проблем и преинсталирах компа :) /в моя случай по ХР минах на уиндоус 7/

unknown7
03-03-2011, 13:31
На мен ми показва така, когато нямам памет на телефона или файла не е за тази папка :-o

maksimal
03-03-2011, 16:03
Да и аз това си мислех... В самия телефон паметта ми е пълна, но има карта памет... А файловете които качвам винаги си отиват в картата с памет. Не е да нямам място и в нея. Имам над 100 MB свободно .. :o

doomkillerr
03-03-2011, 16:49
Да и аз това си мислех... В самия телефон паметта ми е пълна, но има карта памет... А файловете които качвам винаги си отиват в картата с памет. Не е да нямам място и в нея. Имам над 100 MB свободно .. :o

Забелязал съм, че на повечето телефони при прехвърляне на файлове, чрез Bluetooth-а тези файлове първо се записват в паметта на телефона и след, като се прехвърли файла те пита дали да го запише в паметта на телефона или в картата памет! :) Пробвай с много малък файл!

maksimal
03-03-2011, 18:26
Точно така е. Но само при някои телефони. На стария ми тел беше така. Но на новия съм сигурен, че не е така. Никога не ме е питало подобно нещо
:(