PDA

View Full Version : Интересно



ivandimitrovVARNA
03-03-2011, 10:37
Здравейте.
Ще ви постна една случка с мен и моята приятелка ,и ще ви попитам за мнение.Заедно сме от 10 месеца,и всеки път като я поканя в нас просто ми отказва,а тя като е сама като и предложа да сме заедно пак отказва.Иска да е сама.Не иска някой от семейството и ако ни види да си помисли нещо(тя много добре знае ,че няма да правим секс,и не я каня за това,а защото искам да сме двамата)Едвали ми отказва ,защото Варна е голям град и живея надалеч от тях ,че да ми спести пътя.. .Просто всеки път е 'не'.

Според вас редно ли е човек да се поставя толкова пред връзката си?Защо отказва винаги?

Редно ли ще е да и кажа ,че поставя себе си на 1во място винаги когато стане въпрос за 'нас'?

Питал съм я защо отказва -отговор няма.Били сме в нас няколко пъти в тях 1 път само(незнам как стана).

И все си мисля ,че на тази възраст тези неща трябва да са по скоро нещо нормално ,а не да се избягват?

Защо го прави според вас?
Знам,че на някои въпроси са трудни и само тя може да ми даде отговор ,но искам мнение и от други хора.

XxNymphetaminexX
03-03-2011, 10:48
Редно ли ще е да и кажа ,че поставя себе си на 1во място винаги когато стане въпрос за 'нас'?
**човек винаги трябва да поставя себе си на първо място(не говоря за нарцисизъм чак,но тряба да се цени повече от всичко друго около него.)

Питал съм я защо отказва -отговор няма.Били сме в нас няколко пъти в тях 1 път само(незнам как стана).
***Може би има нещо ,което я кара да се чувства зле.. поговори .. и това не е фатално - сега ти мислиш за себе си - има ли значение дали ще сте в тях или у вас?? И аз ходя по=-често у тях,отколкото той идва у нас ...
И все си мисля ,че на тази възраст тези неща трябва да са по скоро нещо нормално ,а не да се избягват?
На коя възраст?!Кои неща?!.......... (момичето може просто да не е готово още ))
Защо го прави според вас? Защото нещо я протеснява и явно не събира смелост да ти обясни пред какъв проблем е изправена

ivandimitrovVARNA
03-03-2011, 10:54
Няма значение дали сме в нас/тях.Въпроса е да сме някаде.
Какви неща?
Ами нещата да сме по-често двамата ,а не на кафета и навън.
Възраст?
Ами на 17 тя на 16
Ще я попитам ще поговоря ,ще се опитам за пореден път.
Ясно е ,че ще се поставя на 1во място.Тук не се изразих правилно.
Но когато започне да става постоянно ,започвам да мисля ,че вината е в мен,а тя го отрича.

XxNymphetaminexX
03-03-2011, 11:18
То ,че е нормално е ясно...

Пробвай с нещо от сорта на "Нали знаеш,че една връзка се нарича така ,защото има двама човека в нея.. защото не сме "аз и ти" а НИЕ ... трябва да отделяме повече време един на друг. Просто сме заедно от много време и имам нужда да те виждам по-често.. а и всяка двойка има нужда да остава сама за малко.. не за друго просто им е нужно време насаме,когато просто могат да си говорят и споделят ,без да се притесняват от заобикалящите ги ."

Не знам.. Просто не знам какво и се върти в главаата като цяло.. Питай я .. от какво точно се притеснява като оставате сами? .. : ))

TheBeliever
03-03-2011, 11:18
Родителите ви знаят ли за връзката ви? Възможно е да се притеснява от реакцията им.

И аз не исках гаджетата ми да идват у нас. Единствено момчето, с което съм сега, съм канила вкъщи. Конкретна причина не мога да ти дам. Просто не исках да ги допускам толкова близо до себе си. "Моят дом - моята крепост" така да се каже. Но и връзките ми не са били особено сериозни.
Обаче не съм имала проблеми с ходенето у тях. Възможно е да се притеснява, че ще пожелаеш нещо повече (визирам интимности). Може и да сте говорили, че няма да го правите и т.н, но тя все пак да не е сигурна.

Каквото и да пишем тук обаче ще са догатки. Единствено тя знае причините за постъпките си. Поговори с нея и този път настоявай за обяснение.

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 11:42
Според вас редно ли е човек да се поставя толкова пред връзката си?-Зависи от половинката.
Защо отказва винаги? -ТИ знаеш най-добре.

Редно ли ще е да и кажа ,че поставя себе си на 1во място винаги когато стане въпрос за 'нас'? -Всеки е малко егоист.

Питал съм я защо отказва -отговор няма.Били сме в нас няколко пъти в тях 1 път само(незнам как стана). -

И все си мисля ,че на тази възраст тези неща трябва да са по скоро нещо нормално ,а не да се избягват? -така е.

Защо го прави според вас?-Може да се притеснява,от нещо...