PDA

View Full Version : комплексирам се..



ssunnnshinee
03-03-2011, 11:59
Здравейте.. Значи моят проблем е следният : На 16 год. и половина съм.. ии имам прекалено малки гърди за тази възраст.. не ме разбирайте погрешно не искам МЛЕКОЦЕНТРАЛИ :-D, а малко по-голями.. Комплексирам се.. всички мои приятелки имат нормални гърди.. имат с какво да запълнят сутиена.. докато аз постоянно имам чувството, че се смаляват със всеки изминал ден.. пък и като дойде лято .. като облеча банският и съм почти плоска като дъска.. Знам, че единствено мога да чакам нещо да се промени или да си сложа силикон, което никога няма да направя :? .. Дайте някакви съвети.. ако има такива като мен.. да споделят ! Благодаря :)

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 12:04
:) аЗ мисля,че си е от ген-а на човека.
Както има ниски хора и високи хора например.

GrippingBosh
03-03-2011, 12:27
Всичко е до гена така е .16 годишна възраст си има време да се развиваш още ,аз преди се комплексирах че съм една от най-ниските и слабички момиченца в класа като по-малка но вече много дръпнах и се изравних с другите,не се отчайвай ,нещата МОГАТ да се променят ,има надежда.Опитвай се да харесваш тялото си ,дори да го обичаш, :-)

GLaDOS
03-03-2011, 14:03
К'во ти пука ... ако си готин човек ,не бих те върнал ! 8-)

vampire_girl_
03-03-2011, 14:40
Да не ти пука :)
Според мен,малките гърди са по-хубави ^^
Natasha Poly (http://angelinainlove.blogspot.com/2010/05/what-model-natasha-poly.html),има малки гърди,но това не и пречи да е тооолкова красива /поне според мен/ .

anonymous708973
03-03-2011, 14:45
Знам, че единствено мога да чакам нещо да се промени или да си сложа силикон, което никога няма да направя :? ..

О, има и трети вариант - Прави секс. :wink:

За лятото си търси бански с повдигащ сутиен (има едно като лента/коланче под чашките) с леки подплънки - чудеса прави! :)

И аз съм с доста малка гръдна обиколка и много ме е яд, но наистина - какво мога да направя? Шанс. :)

ri41
03-03-2011, 15:20
Защо според вас голямата гръдна обиколка е символ на красота и сексапил? Ако една жена е красива и се чувства добре в кожата си, не са и нужни силикони, пластмаси и каквито и да било други боклуци. Аз също имам малки гърди, но така много си се харесвам, никой никога не ми е правил забележка за това, аз никога не съм го отчитала като свой проблем или комплекс, не се ли приемате каквито сте и другите няма да ви приемат!

yeeee
03-03-2011, 16:18
Спокойно..какво толкова.По добре е да имаш малки но стегнати гърди отколкото големи и със стрий..Приеми се така каквато си. :)

Pamaa
03-03-2011, 17:27
И какво като са малки? Единственият съвет,който мога да ти дам е да гледаш предимствата на малкия бюст и да започнеш да се харесваш каквато си. :)

+1

Moderatorius
03-03-2011, 18:27
Спокойно, аз съм на 18 и е спряло да ми пука особено :D Ако започнеш сама да се приемаш такава, ще ти е много по-добре. Кофти е, но се свиква. На мен не ми прави впечатление вече. Раста и разбирам, че като цяло излъчването е по-важно, характера също. Едно нямам, друго пък имам и ей така.. :D

FuckingFreak
03-03-2011, 18:36
Не се комплексирай! Ако излезеш навън ще видиш, че повечето момичета са с нормални и дори големи гърди - факт, но загледаш ли им бедрата например - пълна трагедия.. Всеки може да впечатли с голям бюст, но не всеки има перфектната фигура, нали така? Според мен момчетата повече държат да си стегната, отколкото някаква с огромните цомби, но увиснала и сланинеста.. Виж манекенките, може да са леко кльощави, но всички са плоски .. Малко са тези които са слабички и носят чашка C например, или поне аз такива не съм срещала.. Ако не са чак толкова малко, нека някой ме поправи..

nvrmind
03-04-2011, 09:58
пий боза :) но най-важното не се комплексирай

Sunshin3
03-04-2011, 10:13
ква боза бе 8-) да й порасне г*з* 8-)

просто се научете да се харесвате такива, каквито сте! :)

titinkaa
03-04-2011, 10:25
човек се развива в пубертета до 18-19г. възраст,така че имаш време да се променят.

blondeVIP
03-04-2011, 10:36
И аз съм с доста малка гръдна обиколка...Изобщо не си ги харесвам ;д Дори не са от тези малките стегнатите - а са някакви грозни и даа ;дд Тва ми е спомена, колко мнг отслабнах, преди това си имах завидна гръдна обиколка нооо просто се примиряваш и да не ти пука толкова ;рр Имам сериозен приятел от доста време насам и той никога не ми е натяквал..дори доста си се бъзикахме заедно за това ;рр Освен това страшно много момчета, които познавам и с които сме говорили на тази тема са ми казвали че не са "цицомани" така чее... първо имаш още време да порастнат и второ... просто се примири, няма значение колко са големи... гърдите не са от такова значение каквото им придават доста от младите девойки : ))))

VaMpiRKaTaaa
03-04-2011, 11:59
човек се развива в пубертета до 18-19г. възраст,така че имаш време да се променят.
^^Не е верно това...
Преслава да речем е на 25 и нали ходи спецялно в Германия,за да и режат там някаква жлезали..какво беше,защото все още и растяли гърдите.
А и големите гърди тежат много.По-добре ,по-малки,но стегнати като камък.

darrie
03-04-2011, 15:45
И аз съм с доста малка гръдна обиколка и много ме е яд, но наистина - какво мога да направя? Шанс. :)

The same here. :?
Да не ти пука, обичай се каквато си.

milenkaaa
03-08-2011, 20:00
съветите на всички да се приемаш каквато си, са това което и аз ти бих казала.. няма нищо по-прекрасно от момиче, което сияе цялото защото се обожава само по себе си :)
п.п. има хапчета и кремове за уголемяване на бюста, но те се препоръчват за под 18 годишна възраст и аз не им вярвам особенно..

desadesa
03-08-2011, 20:56
:D

Shia
03-09-2011, 11:10
Не е нужно да плюете големите гърди,за да й вдъхнете кураж.
Имаш малки гърди,приеми ги,гърдите са част от теб,но не цялата теб.Ако някой ще те харесва и взима за гадже няма да е заради гърдите.

SorrowEyes
03-11-2011, 07:40
Ами като напълнееш малко, ще ти пораснат и гърдите. При мен така стана... бях ужасно плоска като бях по-малка сега съм нормална. Ама качих и килограми :D За тези от нас, които не сме генетично надарени - или закръглена с големи гърди или слабичка и с малки :)

Rebirthing
03-11-2011, 08:03
Яж соя ;). Но не някакви соеви продукти или печена соя, ами сурова соя, за предпочитане био. По 50-60 грама на ден в продължение на месец, два, не прекалявай много...

Kotarachetooo
03-11-2011, 08:26
Моето мнение , е че всичко си зависи от генът и организма , а и бюста расте до 21 годишна възраст така ,че не се притеснявай всеки който си похапва качва различно има момичета които са адси слаби и качват само в бюста има и такива които на горе изобщо не качват . Не мисля ,че бюста определя жената ,разбира се един бюст прави жината по сексапилна по-привлекателна и ест за нея си ще си има по голямо самочувствие ,но ти ако си имаш излъчването и красотата и интелигентността не виждам това какво те притеснява като в дне(шно време има методи зца такива комплекси но трябва и да имаш възможности да си ги осигуриш :P Крайното ми изречение е ,че не трябва да те притесняват тези неща не си единственната на света ! :-)

milenkaaa
03-11-2011, 17:37
Яж соя ;). Но не някакви соеви продукти или печена соя, ами сурова соя, за предпочитане био. По 50-60 грама на ден в продължение на месец, два, не прекалявай много...

Пфф ти знаеш ли колко е гадна суровата соя ?? :Д абсурд да ядеш в такива количества .. това си в мъчение

foreverr
03-11-2011, 18:34
:) аЗ мисля,че си е от ген-а на човека.
Както има ниски хора и високи хора например.
+1 иначе още по темата-ами аз какво да кажа-на 18 години съм и имам супер малки гърди(колкото да не е без хич и да не съм чак плоска) но пък какво толкова, ,не всичко е цици :D

Vannesa
03-11-2011, 18:58
Виж сега, аз съм Б75 и да, понякога ми е хрумвало как ли би било ако примерно имах един размер по-големи, но като цяло съм по логиката - аз нямам проблеми с бюста ми, защо другите да имат? и си преживявам чудесно. :)
Има още време да ти растат много неща ;d А и ако си останат така, какво ти пука, ти да не си само едни цици?? 100% има и ще има много други неща които да са ти супер ;]

Rebirthing
03-11-2011, 20:37
Яж соя ;). Но не някакви соеви продукти или печена соя, ами сурова соя, за предпочитане био. По 50-60 грама на ден в продължение на месец, два, не прекалявай много...

Пфф ти знаеш ли колко е гадна суровата соя ?? :Д абсурд да ядеш в такива количества .. това си в мъчение

Ъъъ, покълнала имах предвид :D. Хайде ще се редактирам. И под соеви продукти имам предвид соево "сирене" и соево "месо".

tuzaro
03-11-2011, 21:01
И какво като са малки? Единственият съвет,който мога да ти дам е да гледаш предимствата на малкия бюст и да започнеш да се харесваш каквато си. :)кви са плюсовете?

sladkish_14
03-11-2011, 21:13
Просто спри да се комплексираш.
Не търси положително и отрицателно, защото ще се разочароваш.

Schneeflocke
03-11-2011, 22:34
Не се комплексирай! Ако излезеш навън ще видиш, че повечето момичета са с нормални и дори големи гърди - факт, но загледаш ли им бедрата например - пълна трагедия.. Всеки може да впечатли с голям бюст, но не всеки има перфектната фигура, нали така? Според мен момчетата повече държат да си стегната, отколкото някаква с огромните цомби, но увиснала и сланинеста.. Виж манекенките, може да са леко кльощави, но всички са плоски .. Малко са тези които са слабички и носят чашка C например, или поне аз такива не съм срещала.. Ако не са чак толкова малко, нека някой ме поправи..

Манекенките са сред най-противните жени...ако това нешо изобщо може да се нареяа жена...

http://www.kaitaia.com/funny/g2/d/18364-1/demotivational-posters-curves.jpg

Nakadah
03-12-2011, 03:02
не е чудно защо се комплексираш...

Сега слушай, слагаш подплънки, лятото няма да ходиш на плаж и си готова

vikiraa
03-12-2011, 07:14
Опитай се да се харесваш такава каквато си .... пък и гърдите не са изобщо решаващи! :P

milenkaaa
03-13-2011, 17:43
Яж соя ;). Но не някакви соеви продукти или печена соя, ами сурова соя, за предпочитане био. По 50-60 грама на ден в продължение на месец, два, не прекалявай много...

Пфф ти знаеш ли колко е гадна суровата соя ?? :Д абсурд да ядеш в такива количества .. това си в мъчение

Ъъъ, покълнала имах предвид :D. Хайде ще се редактирам. И под соеви продукти имам предвид соево "сирене" и соево "месо".

Аз си купих скоро сурова био соя от био магазин и е ужасна ?! Соята трябва да се приготви..не може да се яде сурова..
но както е и да е ;р

Eliii
03-13-2011, 17:52
Сега слушай, слагаш подплънки, лятото няма да ходиш на плаж и си готова

Да, и като се стигне до секс с някое момче и то ти свали сутиена и подплънките изпаднат - какво? Тва изобщо не действа възбуждащо. :?

Мога да те посъветвам да правиш лицеви опори - придават хубава форма на гърдите и ги повдигат леко. Иначе съм чувала някви неща за масажи и витамин Е, но не знам дали наистина действат.

peace94
03-15-2011, 21:11
Имам тотално същия проблем. :( Даже съм чашка А. Както едно момиче горе беше написало, имало B75 и й се искало по-големи... Майка ми е била точно като мен и докато не е напълняла, не са й пораснали. А аз даже като кача няколко килограма, дебелея в бедрата, дупето и корема най-много и никога в гърдите!... Единственото ми успокоение е, че на братовчедка ми й пораснаха значително след 16-17, но няма никаква гаранция, че може да стане и при мен.
Иначе съм чела освен за соя (и боза :D) за чай от сминдух/копър. Попринцип сума ти кремове и хапчета, но те или изобщо не действат, или имат странични ефекти и не смятам да ползвам. За подплънките да не говорим... Горе главата все пак, life goes on :)

Auriss
03-15-2011, 23:45
Аз пък да се набутам къде не ми е работа :D ,но както някой вече спомена - никой няма да те върне ,защото си с малка гръдна обиколка.

Пък и + това хубаво стегнато коремче и дупе и готини бедра и си си екстра :) .

Ей много сте се комплексирали с тия гърди. Като видя жена с огромен бюст вярно ,хваща ми окото ,но и жена с лилава коса ще постигне същия ефект. Ако разбираш за какво говоря.

KumchoValcho
03-16-2011, 19:05
По-скоро поработи върху комплексите си, отколкото върху нещо друго

rosencetooo
03-17-2011, 03:00
По-скоро поработи върху комплексите си, отколкото върху нещо друго

kuklichka_bg
03-17-2011, 06:34
повдигай си ги? 8-)