PDA

View Full Version : как да и привлека вниманието........



sheisthenumberone
03-03-2011, 12:26
Харесах си едно момиче от моя град и успях чрез една нейна приятелка и нейното съгласие да и взема скайпа до тук добре, но проблема е че до сега сме си писали само веднъж много кратко.. а аз когато и пиша не ми отговаря в смисъл........ от няколко дни е така...... и се чудя какво да и напиша че да и грабна вниманието и да ми отговори в скайп , за да може след това да си поговорим и да я поканя на среща евентуално ако имам късмет :D :D :D :D нямам и тела адреса и т.н. така че единствено може с скайп да стане номера........ :-D чакам коментарите ви :)
p.s.тя е по малка от мен с 3 години :)

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 12:38
Може би се притеснява...

jghgh
03-03-2011, 12:53
а аз когато и пиша не ми отговаря в смисъл........ от няколко дни е така......




:-o
she no like u?

sheisthenumberone
03-03-2011, 13:04
а аз когато и пиша не ми отговаря в смисъл........ от няколко дни е така......




:-o
she no like u?
може би е заета знам ли :D

SmilezZz
03-03-2011, 13:13
А защо не спреш да й пишеш и да търсиш начин,за да й привлечеш вниманието й..
Явно не те харесва,щом не ти отговаря по скайп.. Добре,да е заета - но пък е от "няколко дена така".. Да се притеснява ? От какво,притеснява се да му пише ?

mayablek
03-03-2011, 14:40
Внимавай, че така можеш всичко да развалиш. Не й пиши повече толкова често! Може би си станал досаден и тя е спряла да ти обръща внимание.

ForzaFelipe
03-03-2011, 15:39
Внимавай, че така можеш всичко да развалиш. Не й пиши повече толкова често! Може би си станал досаден и тя е спряла да ти обръща внимание.

Ти прочете ли че са си писали за 2 минути един път :D той треа да е най-досадния тип че за 2 минути да стане досаден :razz:



А защо не спреш да й пишеш и да търсиш начин,за да й привлечеш вниманието й..
Явно не те харесва,щом не ти отговаря по скайп.. Добре,да е заета - но пък е от "няколко дена така".. Да се притеснява ? От какво,притеснява се да му пише ?

И аз така мисля,спри да се опитваш,явно не те е харесала или си има приятел ;)

kinkygirl
03-03-2011, 15:40
Не и досаждай! :) изчакай малко и пак и пиши но не директно :) Успех! :)

yeeee
03-03-2011, 15:42
Бъди досаден,така ще и привлечеш вниманието :lol: :P

ri41
03-03-2011, 18:49
ако спреш да и досаждаш ще е най-добре, как мразя да ми нахалстват така :-x

BlueFace
03-03-2011, 20:20
Явно не разбираш от намеци...Щом не ти отговаря значи не те харесва ;) Намери си друга :)