PDA

View Full Version : Огромен проблем



nansin
03-03-2011, 15:11
Здравеите значи аз сам на 15 вече и имам огромен проблем .. момче сам и вече имах възможност да загубя девствеността си но не успях ... проблема е че немога да извадя пениса си от кожичката не съм обрязан .. много ме е срам ... :X но дано някой ми помогне. Като опитам да го извадя ме боли ... адски неприятно е не ссе търпи .. моля помогнете , дайте вашето решение. Немога да се обрежа , щотото адски ме е срам да кажа на наще - обрежетре ме ... ПОМОЩ

nansin
03-03-2011, 15:35
Значи пробвал съм под душа с топла вода .. доста по лесно е но пак немога да оголя главичката цялата .... четох статията за фимоза и категорично заявявам че ще умра от срам да кажа на наще че ми трябва операция ... значи мислех да пробвам със веро или вазелин да пъхна под кожата и така да я дръпна .. съветвайте ме . благодаря предварително

nansin
03-03-2011, 15:36
аз сам ще успея така или иначе , колкото и да боли ще успея да го дръпна , просто от статията която четох , се наплаших и незнам какво да правя

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 15:48
Ходи на уролог да ти цепне кожичката малко и няма да имаш проблем със забелването.Така съм чувала.

DarkTemplar
03-03-2011, 15:52
Пичага, вземи преодолей срама и отиди на доктор (поне за преглед), щото работата може да стане сериозна. Няма значение дали си малък или голям, лекарската намеса може да е наложителна. ;)

nansin
03-03-2011, 15:57
Немога ли да ида на уролог без родителите ? :D леле почнах да говоря глупости щот ми стана гадно че неможе без родителя .. отностно бащтата ... пичове и пички , с баща ми се нямаме много много щото по 11 месеца в годината е извън страната ... незнам ... някакви други решения без намесата на лекар ? Дайте нещо каквото и да е само да е ефективно , няма значение от болката ...

nansin
03-03-2011, 16:03
не сам съм ... немога ли да ида на уролог сам ? нали е въпрос на минути ... или да резна част от кожата сам ...

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 16:08
или да резна част от кожата сам
НЕ прави глупoсти.
Ще се възпали и ще се стигне до операция.

nansin
03-03-2011, 16:10
E Добре кво да прая ?

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 16:13
E Добре кво да прая ?

Казваме ти,иди на уролог.

nansin
03-03-2011, 16:13
Аз ви казвам че немога ... разберете ме АДСКИ МНОГО МЕ Е СРАМ ... друга възможност ...

Extremescream
03-03-2011, 16:16
Аз ви казвам че немога ... разберете ме АДСКИ МНОГО МЕ Е СРАМ ... друга възможност ...

Като те е толкова срам, ще си те боли значи. Успех.
Лекарят е единствената възможност.

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 16:18
Аз ви казвам че немога ... разберете ме АДСКИ МНОГО МЕ Е СРАМ ... друга възможност ...
От срам,полза НЯМА.
В момента се глезиш ще преодолееш този срам и ще тичаш на лекар.
Ами всяка жена като се чекне пред гинеколога и като ражда да не мислиш,че е приятнo?

ForzaFelipe
03-03-2011, 16:25
Аве ти си голям келеш сериозно...Ще си докараш някое възпаление от глупости,кажи на вашите и отиди на уролог,б*хти келеша дето си,срам го било....Ми стой си така завинаги,ни секс ще видиш ни нищо цял живот щото те е срам...Кой ти е казал че ще те обрежат,има и друг вариант ама аз тука не мога да ти го обясня за това КАЖИ НА ВАШИТЕ И ОТИДИ НА УРОЛОГ !!!!

VaMpiRKaTaaa
03-03-2011, 16:28
Повярвай ми, като раждах последното нещо, което изпитвах беше срам...
Вярвам ти.
Се пак ти си раждала,a не а3,и не знам какво е да раждаш...
Е,че ме беше срам първите 2пъти да ида на гинеколог,спор няма,но се свиква.

nansin
03-03-2011, 16:45
Добре , ще ви послушам и ще говоря с татето ... надявам се да не ми се изсмее че не съм достатачно мъжествен

ForzaFelipe
03-03-2011, 16:47
Имам подобен проблем,казах на нашите и отидох на уролог погледна ме и тва е.За кво да ти се смее,човека работата му е да ти помогне не да ти се смее на пишката ;) тъй че вообще не се притеснявай,човека е там да ти помогне.

На баща ти му кажи какво ти е да те заведе,не е нужно да го показваш на всеки който кажеш като те е срам толкова ;)

nansin
03-03-2011, 16:48
Добре , ама преди 3 дена се обръснах долу ... и ще изчакам още седмица да пораснат , щото бащата ще ми се смее че съм се избръснал :D

nansin
03-03-2011, 16:51
А можете ли да предложите вариянти как да го поднеса на родителите ми че съм с тоя недъг 15 години ?

nansin
03-03-2011, 17:00
Ами жено , повярвай , трудно е !

DownloadVirus
03-03-2011, 17:03
Ама чакай сега.

Не можеш да обелиш кожичката когато е спаднал или когато е на фул ерекция ?

nansin
03-03-2011, 17:05
И в 2 та вариянта ... и когато е в ерекция и когато е спаднал ... съвсем леко се вижда част от главичката до мястото до кадето мога да дръпна!

ForzaFelipe
03-03-2011, 17:06
Ами жено , повярвай , трудно е !

Брейй,аре не се прави на мъж,не е трудно,само се лигавиш....

DownloadVirus
03-03-2011, 17:09
И в 2 та вариянта ... и когато е в ерекция и когато е спаднал ... съвсем леко се вижда част от главичката до мястото до кадето мога да дръпна!

Еми на мене като ми е в фул ерекция е не мога да оголя тъпата главичка напълно смисъл мога ама трудничко става.И кво означава,че имам същият проблем ли ? :?

Ако е и в спаднало тогава последвай съветите..

nansin
03-03-2011, 17:19
Еми начиии аз бях пиян тогава , и набързо се събудих като неможах да изеба момичето ...

DownloadVirus
03-03-2011, 17:22
Лошо

nansin
03-03-2011, 17:23
Благодаря за надъхването и подкрепата , както казах отдеве ще изчакам да ми пораснат космите и тогава ще им кажа ...

ForzaFelipe
03-03-2011, 17:28
Ако можеш в спокойно състояние значи може да имаш късо гемче.Тва е елементарна операция за 2 седмици ще си на линия ;)

Biskfitka
03-03-2011, 17:49
Срам п*тка не ебе ! 8-)
Достатъчно мъжествен си за секс,а сега те е срам от нещо нормално :o баща ти няма да ти се подиграва...

DarkTemplar
03-03-2011, 18:02
Познавам момче, на което баща му плати аборт, автора се запритеснил за нещо толкова дребно. Давай смело, татко ти ще те разбере, все пак и той има патка. ;)

nansin
03-03-2011, 18:04
Благодаря много :) От огромна полза ми бяхте , щото бях на път да направя нещо за което щях да съжелявам цял живот !

krissy7
03-03-2011, 18:25
И всички заживели щастливо .

r19
03-03-2011, 19:04
Приятел ,не си бъгав :D спокойно.. можеш и сам да се оправиш.. под душа го ловиш приятеля и го забелваш малко по малко, може да боли малко , и после ще ти е червен на мястото дето е бил слепен, но няма да се стига до доктори и бащата.
Моя беше така като бях на 14-15 и няма грешка :grin:

EtU
03-03-2011, 19:14
Е окей е.. ти не биеш ли чекий? Е и да не биеш, за първи път ли си гледаш оная работа. Според мен по-добре иди кажи на баща си и иди на доктор.. не бъди самонадеян и не прави самоинициативи.....

anonymous708973
03-03-2011, 19:44
Пиши кво е станало.

Повярвай, не искаш да си скъсаш нещо при някакъв некадърен опит да се оправиш сам. Най-добрият ми приятел си скъса кожичката при секс и ходи на операция. Ако това няма да те убеди, имай предвид, че беше... "на диета" (да, включително и мастурбация) 14 дни. :wink:

quattro4
03-03-2011, 19:47
Здравеите значи аз сам на 15 вече и имам огромен проблем .. момче сам и вече имах възможност да загубя девствеността си но не успях ... проблема е че немога да извадя пениса си от кожичката не съм обрязан .. много ме е срам ... :X но дано някой ми помогне. Като опитам да го извадя ме боли ... адски неприятно е не ссе търпи .. моля помогнете , дайте вашето решение. Немога да се обрежа , щотото адски ме е срам да кажа на наще - обрежетре ме ... ПОМОЩ
ако не направиш нещо СПЕШНО, може да нямаш деца! действай!

draid
03-04-2011, 12:24
Благодаря за надъхването и подкрепата , както казах отдеве ще изчакам да ми пораснат космите и тогава ще им кажа ...

Това е напълно ебзмислено, няма смисъл да чакаш. Сподели с баща ти, той ще те разбере на 100%, ще отидете на лекар заедно и като те погледне ще ти каже какъва е работата. Лекарите са за това. Не се притеснявай от това, около 60% от момчетата имат този проблем. Ако в свободно състояние се забелва, значи вероятноста да имаш т.н късо гемче е голяма. "Операцията" е около 10-15 мин с местна упоойка и се състои в срязване на кожичката която е от задната страна на главичката и захващането с 2 шева по-надоло. Възстановяването е около 2 седмици, а след месец няма да има и следа какво се е случвало. Последния коментар е пълна глупосот, няма да останеш без деца, но колкото повече чаккаш проблема се задълбочава, защото кожата може да слепне повече и да се наложи обрязване вместо просто цепване. Дори и си за обрязване обаче в това няма нищо страшно и срамно. Недей да се опитваш сам да прилагаш сила, защото ако се получи разкъсване ще е грозна картинка, там мястото е много кръвоснабдено.

Отивай при баща ти, знам че те е срам, но няма от какво. Като му кажеш ще се чудиш после от какво те е било срам.

Loooooser
03-04-2011, 21:06
Никога ли не си го забелвал до сега бе човек? :shock: :shock:
Ами това трябваше да го правиш докато си още малък бе човек.. хем за да го измиеш трябва го "извадиш на бел свет"... шматка

UltrasLife
03-04-2011, 23:10
Режи брат по-аиляк е ... имах почти същия проблем и го реших.. няма нищо срамно в това да кажеш на ваще

Amateur
03-05-2011, 01:55
Споко баце и мене ме болеше ама след първия път всичко ми мина!!!!Просто сложих капута иии каката ме водеше :D