PDA

View Full Version : Сребърна вода



hugelipsskinyhips
03-03-2011, 16:22
Чувала съм, че има положително въздействие в/у пъпките.Някой хора я пият, други я мажат.Някой да знае нещо повече?

ScarletBite
03-03-2011, 17:31
Чувствам се изключително тъпа. Дори не съм чувала за "сребърна вода". Какво е?
Първата ми асоциация е нещо вампиро-върколашко 8-)

hugelipsskinyhips
03-03-2011, 17:46
спокойно, не си единствена, току що прочетох това:
"тази сребърна вода,или още я наричат Arcol.Тя е дезинфектант,и имуностимулатор,антивирус о,антимикробно и антимикотично.Става за:
кожни инфекции,акне,трудно зарастващи рани,грип,астма,бронхит,син узит,хепатитдиабет,алергии ,дизинтерия,колити,салмоне а,и много др"
Цената е за 100мл 2,70, питах днес в аптеката

bbabyy
03-03-2011, 17:49
Мoeтo сeмeйствo я изпoлзвaмe oт близo пoлoвин гoдинa и нaистинa имa дeзинфekциoннo дeйствиe.. Прилaгa сe kakтo смeтнeш зa дoбрe- дa си я държиш в устaтa, дa си пръсkaш пo лицeтo, дa я пиeш, дa си мaжeш няkoя рaнa, kakвoтo си пoисkaш.. Aз пoпринцип имaм прoблeм с рaнитe в устaтa-aфтитe. И ги лekувaм със срeбърнaтa вoдa. Oпрeдeлeнo ми пoмaгa.

monttitty
03-03-2011, 19:07
а за херпеси дали става :shock:

n3zabrawiimaa
03-03-2011, 19:47
а за херпеси дали става :shock:
Да

sladkish_14
03-03-2011, 19:55
Не прекалявайте със сребърната вода! В предването 'На кафе' беше посветена една 'серия' само за тази вода. Полезна е, но не когато я използваш постоянно! Дадоха човек, който след като е пил дълго време е станал син (цвета на кожата му). Наистина тука в този сайт каквото и да кажете, всички се ловат на въдицата! Ако им кажеш, че с урина ще им порасне косата урина ще си сложат на главата, ако им кажеш, че херпесите от това ще им минат и него ще пият. Мислете трезво не приемайте всичко, което някой тук ви казва, че е полезно и че го ползва. Сребърната вода е голяма химия, внимавайте какво правите с нея.

billytalent
03-03-2011, 19:56
Аз редовно си почиствам лицето с нея и съм доволна. От време на време пия по една супена лъжица.
Моята е на Arcol.

bbabyy
03-03-2011, 19:57
Не прекалявайте със сребърната вода! В предването 'На кафе' беше посветена една 'серия' само за тази вода. Полезна е, но не когато я използваш постоянно! Дадоха човек, който след като е пил дълго време е станал син (цвета на кожата му). Наистина тука в този сайт каквото и да кажете, всички се ловат на въдицата! Ако им кажеш, че с урина ще им порасне косата урина ще си сложат на главата, ако им кажеш, че херпесите от това ще им минат и него ще пият. Мислете трезво не приемайте всичко, което някой тук ви казва, че е полезно и че го ползва. Сребърната вода е голяма химия, внимавайте какво правите с нея.

хуaхуaхaa... СРEБYРНAТA ВOДA ХИМИЯ?????? Лeлee... тoчнo пa e тoвa нeщo нямa kak дa e истинa.. ;)

MeLikesPie
03-03-2011, 20:00
Не прекалявайте със сребърната вода! В предването 'На кафе' беше посветена една 'серия' само за тази вода. Полезна е, но не когато я използваш постоянно! Дадоха човек, който след като е пил дълго време е станал син (цвета на кожата му). Наистина тука в този сайт каквото и да кажете, всички се ловат на въдицата! Ако им кажеш, че с урина ще им порасне косата урина ще си сложат на главата, ако им кажеш, че херпесите от това ще им минат и него ще пият. Мислете трезво не приемайте всичко, което някой тук ви казва, че е полезно и че го ползва. Сребърната вода е голяма химия, внимавайте какво правите с нея.

А синият човек беше ли в студиото? Че малко трудно да се повярва... :D

sladkish_14
03-03-2011, 20:05
Не прекалявайте със сребърната вода! В предването 'На кафе' беше посветена една 'серия' само за тази вода. Полезна е, но не когато я използваш постоянно! Дадоха човек, който след като е пил дълго време е станал син (цвета на кожата му). Наистина тука в този сайт каквото и да кажете, всички се ловат на въдицата! Ако им кажеш, че с урина ще им порасне косата урина ще си сложат на главата, ако им кажеш, че херпесите от това ще им минат и него ще пият. Мислете трезво не приемайте всичко, което някой тук ви казва, че е полезно и че го ползва. Сребърната вода е голяма химия, внимавайте какво правите с нея.

А синият човек беше ли в студиото? Че малко трудно да се повярва... :D

Хайде bbabyy кажи на публиката какво съдържа сребърната вода?

А относно 'синият човек' не, не беше в студиото естествено, никъде не споменах, че е българин! И все пак гледах предаването близо час, гарантиран, че както може да ти помогне така може и да ти навреди! А и не се пие за всичко. Не знам защо не осъзнавате, че организмите, както и характерите ни са различни. На мене може да ми влияе супер, на тебе да ти предизвика алергична реакция. Казвам само да внимавате какво пиете, това че на bbabyy и няма нищо, не значи че на тебе няма да ти стане нещо. ;)

neeDaBosS
03-03-2011, 20:08
:razz: :razz: :razz: и на мен ми е много интересно къде е бил СИНИЯТ човек :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

monttitty
03-03-2011, 20:18
Среброто е единствения елемент, който освен, че не се натрупва в организма, няма и токсични дози. Като оставим това предимство на страна, сребърната вода може да се използва за стотици болести, инфекции, възпаления, следоперативно възстановяване и т.н., а действието му е плашещо положително. Сребърната вода въздейства и унищожава над 650 вида болестотворни бактерии, вируси и микроорганизми.
http://www.momentofpeace.net/2008/srebarna_voda :)

sladkish_14
03-03-2011, 20:20
http://www.youtube.com/watch?v=k8CHUFahscg&feature=related

neeDaBosS на 05:40 направо си го превърти да видиш ;)

sladkish_14
03-03-2011, 20:28
Не казвам, че не е полезна. Но нищо на този свят не е само положително. Затова написах да внимавате, не да успорвам кое е полезно и кое не е. След като видите мъжа чуйде внимателно как вреди сребърната вода. Казват го, когато дават за жената минутка след мъжа.
Инатливи хора сте вии! Не стига, че не сте достатъчно сигурни в това, което правите и взимате, ми чак се налагате че то е 1000% полезно и нищо няма да им стане на другите. Недейте гарантирате за още 100 организма, които ще пият сребърна вода само заради това, че в една тема сте казали, че е полезна. Бъдете отговорни хора ;)

neeDaBosS
03-03-2011, 20:34
Не ми казвай кое е полезно и кое не..леля ми я ползва от толкова отдавна,защо ли не е посиняла? Може би ефектът ще е розов или лилав :-P При всички организми е РАЗЛИЧНО !

sladkish_14
03-03-2011, 20:42
Именно заради това казвам да внимават какво пият..
Ама де толкова акъл да прочетеш, пък сама да се сетиш..
Аз съм тръгнала да й казвам на нея, те хората са го казали и каквото е имало са доказали..
Ама да, то де толкова акъл, та за всички на тая земя да има..


И все пак, който иска да опита! Просто не прекалявайте ;)

SkyEatsAirplane
03-03-2011, 20:46
по принцип от сребърна вода това няма как да стане освен ако не пиеш по шише на ден...

bbabyy
03-03-2011, 20:49
Тaзи ' бoлeст' с пoсинявaнeтo сe нaричa AРГИРИЯ. Тя e билa пo-чeстo явлeниe прeди сумaти гoдини, koгaтo aристokрaтитe сa сe хрaнили със срeбърни съдoвe и прибoри. И koгaтo хрaнaтa пoeмe oт срeбърнитe чaстици, ниe пoглъщaмe срeбърни мoлekули, koитo сa били eдри и сa сe нaтрупвaли пoд koжaтa. A срeбърнaтa вoдa, koятo ниe сeгa пиeм e с срeбърни йoни, koитo сa твърдe мaлkи зa тoзи eфekт.

И Aргириятa нe мoжe дa сe нaрeчe бoлeст, зaщoтo e сaмo визуaлнo. Koгaтo чoвek e 'бoлeн' тoй e aбсoлю
тнo зaщитeн oт други бoлeсти нa oргaнизмa.

neeDaBosS
03-03-2011, 20:58
Именно заради това казвам да внимават какво пият..
Ама де толкова акъл да прочетеш, пък сама да се сетиш..
Аз съм тръгнала да й казвам на нея, те хората са го казали и каквото е имало са доказали..
Ама да, то де толкова акъл, та за всички на тая земя да има..


И все пак, който иска да опита! Просто не прекалявайте ;)
Добре.

titinkaa
03-04-2011, 06:04
Чувала съм,че помага при синузит и хрема.

nymphadora
03-04-2011, 06:24
Лелеее,момичето ви казва какво може да ви се случи,вие се нахвърляте и се заяждате..Пийте си я ако искате и всеки ден,тя казва,че не е много хубаво да се ползва редовно и МОЖЕ да ви стане нещо.Но разбира се вие си знаете най-добре,няма да ви се мешаме. :)

annamari
03-04-2011, 06:56
става ли за почистване не лицето, ( вместо тоник например) Влиае ли добре на кожата

neeDaBosS
03-04-2011, 08:09
става ли за почистване не лицето, ( вместо тоник например) Влиае ли добре на кожата
Да миличка,става.Действа много добре :)

annamari
03-04-2011, 08:27
май я има в аптеката, нали? а оре долу каква е цената

SuperBadSuperFresh
03-04-2011, 08:27
Е,извинявайте,ама аз откакто чух едно изявление на някаква госпожа в "На кафе",се отказах да ги слушам за каквото и да било.Някаква лекарка (!?) обяви,че количеството орехи нужни на един човек през целия му живот били 30 грама.Останалото количество,което приемаме,било чиста отрова. 8-)
Както и да е,то така или иначе,много хубаво не е на хубаво.Не вярвам да посинеете,но прекаляването винаги е вредно.

neeDaBosS
03-04-2011, 08:44
май я има в аптеката, нали? а оре долу каква е цената
Дам.. http://www.shopmania.bg/shopping~online-grizha-za-tialoto~buy-arkol-sriebrna-voda-100-ml-10-mg-l~p-1387144.html

bbabyy
03-04-2011, 08:45
май я има в аптеката, нали? а оре долу каква е цената

Ниe прeди дa зaпoчнeм дa си я прaвим, си я kупуBaхмe зa 7 лв - 200 мл.. :shock: :shock: :o

3oPuTy
03-04-2011, 10:42
Колко сте смешни ... :? Не сте наясно с нещата и приемате всичко на шега :? Ами поровете се малко в нета бе!!!
http://www.vbox7.com/play:f4b55fa0
!!!
И това не е първия такъв случай,има и други случаи на хора,които придобиват синкав цвят на кожата след години.

Що се отнася до сребърната вода - има си уреди,с които се прави.За к'во ви е да давате пари за няколко ml след като може да си я правите вкъщи?!И да,не е препоръчително да се пие ... Вярно е,че помага,но и вреди макар и бавно.

neeDaBosS
03-04-2011, 11:29
Пак казвам,познавам човек който я пиее от толкова отдавна,а не е син.Това се случва мноооого рядко,така че...

hugelipsskinyhips
03-04-2011, 14:23
май я има в аптеката, нали? а оре долу каква е цената

Ниe прeди дa зaпoчнeм дa си я прaвим, си я kупуBaхмe зa 7 лв - 200 мл.. :shock: :shock: :o

100ml долу в аптеката е 2,70