PDA

View Full Version : Искам да стана модел



LipsLikeExtazY
03-03-2011, 16:37
Здравейте , не знам дали тук е мястото за това но искам да ви питам нещо.
Аз съм на 15 и бих искал да знам как да стана модел или къде да се запиша (тоест някакъф сайт също може) за да стана модел благодаря за мненията от сега :)) .

SuNsEt
03-03-2011, 16:47
Ми не знам за Google чувала ли си? :-o

LipsLikeExtazY
03-03-2011, 19:09
Ми не знам за Google чувала ли си? :-o
да , много търсех но нищо интересно..

3oPuTy
03-03-2011, 19:56
А как очакваш ние да знаем кое за теб е интересно?! :lol:
Отивай във Визаж.Тъкмо имаш 3 години време да те "научат" на занаята и като станеш пълнолетна ще си практикуваш без проблеми ... :lol:

LipsLikeExtazY
03-03-2011, 20:04
А как очакваш ние да знаем кое за теб е интересно?! :lol:
Отивай във Визаж.Тъкмо имаш 3 години време да те "научат" на занаята и като станеш пълнолетна ще си практикуваш без проблеми ... :lol: пълнолетна?!? ае аз съм момче :lol: :lol:

Yunna
03-03-2011, 23:19
http://www.ffsofia.com/

XxNymphetaminexX
03-04-2011, 06:43
Момиче.. знаеш ли с какво се обвързва това момичето да е модел? .. Пускат те няколко сесийки ... плащат ти а-у ... прсле ти казват .. "Ако искаш сесийка я виж този чичко какво ще иска..." ,, "Ако искаш парички за секийката я виж и този чичко какво ще иска" .. И така един по един те размятат като парцал.. а ако не се съгласиш да го направиш - просто ще те заведат на прословутите купони за модели - БАМ нещо в чашката ии NICE! ... Хубаво си помисли,преди да се захващаш! :)

3oPuTy
03-04-2011, 11:54
А как очакваш ние да знаем кое за теб е интересно?! :lol:
Отивай във Визаж.Тъкмо имаш 3 години време да те "научат" на занаята и като станеш пълнолетна ще си практикуваш без проблеми ... :lol: пълнолетна?!? ае аз съм момче :lol: :lol:
Смятай ... Всички ти пишат в женски род ... :lol: Голямото момче ... :lol: :lol: :lol:
И все пак спокойно,те чичковците и по момчета си падат ;)

LipsLikeExtazY
03-04-2011, 13:53
ае еййй момче съм еее!!

XxNymphetaminexX
03-04-2011, 20:01
ае еййй момче съм еее!!

Чичковците в модната индустрия не им пука какъв ти е пола - все имап дупки ,по които да ръчкат.. а и ЛЕЛКИТЕ са в изобилие,нема да се плашиш... от там жив трудно се излиза ;дд .. отначало изглежда безобидно,ама послее ;д

И по кво личи ,че си момче ;д

machoka
03-06-2011, 11:35
Всички пишат, без да им е стъпвал крака в модна/кастинг агенция, и разнасят градски легенди и митологични рисунъци хАхХАх баси бутафорията )

anonymous546178
03-06-2011, 20:15
Имам чувство, че в тази страна всеки разбира от всичко... независимо дали са коли, жени, футбол... или модна индустрия

GregoryHouse
03-06-2011, 20:17
Мне, просто има твърде много комплекси. Всеки иска да се доказва колко много може. :shock:

А до автора: Потърси модни агенции. Там ще ти кажат дали ставаш и какво да правиш...

Paramour
03-07-2011, 12:43
ами.. аз се записах на курсове тук (http://moira-models.com/agency.php) 8-)
зависи и какъв модел искаш да станеш..
за снимки, за ревюта и т.н.

smil4eto
03-21-2011, 06:57
Момиче.. знаеш ли с какво се обвързва това момичето да е модел? .. Пускат те няколко сесийки ... плащат ти а-у ... прсле ти казват .. "Ако искаш сесийка я виж този чичко какво ще иска..." ,, "Ако искаш парички за секийката я виж и този чичко какво ще иска" .. И така един по един те размятат като парцал.. а ако не се съгласиш да го направиш - просто ще те заведат на прословутите купони за модели - БАМ нещо в чашката ии NICE! ... Хубаво си помисли,преди да се захващаш! :)


Само да попитам,ти това от личен опит ли го знаеш,че си толкова сигурна? Парво много зависи в каква агенция ще отидеш-ако отидеш в някоя никому известна дупка може и да е така,но ако отидеш в някоя от водещите мoдни агенции на България (XGround и Visages) нещата стоя по доста по-различен начин!
И второ-никой не може на сила да те замъкне на купон "за модели" ако ти не искаш и никой не може да те принуди да спиш с някой чичко отново ако ти не искаш! Всичко си е личен избор!

anonymous708973
03-21-2011, 17:31
Смилчето, мъничка си още и не си наясно, обаче по-висшестоящият може да те накара да направиш много неща, като просто ти даде избор - идваш на купона или си вън от агенцията. И какво правим? :wink:

Наистина не съм запозната с нещата по агенциите, но някакси... не ми се вярва да е такъв разврат, какъвто го описвате. Както каза machoka, градски легенди.

Radosttina
03-16-2012, 11:56
Здравейте,казвам се Радостина и съм международен букер на модна агенция Inter Model's.
В момента набираме нови лица,ако отговаряш на нашите условия :
за жени : -ръст 170-180см ,години -14-22
за мъже: -ръст 184-194см ,години 16-25
Изпрати ни точните ти мерки заедно с няколко твой снимки в близък план и цял ръст , на които се виждаш добре
на адрес :
radost@intermodelsbg.com
office@intermodelsbg.com
www.facebook.com/intermodelsbg1
www.intermodelsbg.com
ДЕРЗАЙТЕ!

raror
03-16-2012, 17:00
Visages - София ;)

MonnyMonsterr
03-29-2012, 07:36
Чух наскоро за един сайт RedModels.bg там може да си направиш регистрация.

MonnyMonsterr
03-29-2012, 07:38
Относно пола МУ, вие тъпи или неграмотни сте?! Не виждате ли, че е писал в мъжки род?