PDA

View Full Version : Хранителен проблем..



gre3ny
03-03-2011, 16:47
Здравейте,както се подразбра от заглавието пиша ви във връзка с начинът на хранене ...
Та...от край време имам проблем с това,смисъл имах период в който нищо не ядях и стигнах до анорексично тегло ( 163 см бях 41-2 кг) след което се пооправих под натиск на родителите ми... Работата е там,че бях станала и вегетарианка и все още искам да съм,но след като стигна до края на темата ще разберете затрудненията ми... Та от известно време близо месец започвам да преяждам .. напълно съм наясно че това е дори по противопоказно за здравето ми дори от гладуването ,но просто не знам ... сега съм 44-45 кг но това е така,защото след като съм преяла примерно тази вечер и гладувам в следващите 2 дена и като прибавим,че спортувам и тя енергията се изразходва... Напълно осъзнавам,че ще е много по добре да ям каквото ми се иска по малко и всеки ден така от колкото за един ден да прекаля и после да се мъча още няколко ...просто не знам защо го правя ..не искам ...вече дори имам чувството че е някакъв психичен проблем... искам някой по някакъв начин да ме мотивира ли и аз не знам просто искам да спра това нещо!... Знам,че всичко си зависи само от мен и ако сама не го променя няма кой да го направи... " на сила хубост не става" са казали хората ... и не знам какво точно искам от вас какво да ми кажете... просто исках да споделя и да разбера мнението ви или някой да даде съвет как е излязал от подобна ситуация... :(

ri41
03-03-2011, 18:37
офф това и аз съм го правила, един ден ям колкото мога а после глад, само, че така качих 10 кг за половин година някъде, преяждах и си мислех, че от утре спирам, че ще се храня здравословно и ще спортувам, но уви, до като реших, че не мога да се гледам напълняла, прекалено самовлюбена съм, за да се изоставя и така спрях да се тъпча, започнах да се ограничавам и свалих излишните кг, сега съм 46 кг 160 и съм доволна от себе си, съветвам те да намериш някакъв стимул и от сега да ти е ясно, че ако ядеш от всичко ще напълнееш, хапвай си и хляб и сладко но по-малко, наблегни на млека, зеленчуци и плодове, ако имаш въпроси питай, всичко мога да ти кажа, като човек минал през това, знам колко гадно се чувстваш в момента и как се заричаш, че вече няма да е така :(