PDA

View Full Version : Бели шалвари ?



BlindedAngel
03-03-2011, 17:11
Къде във Варна мога да намеря бели шалвари за момче, но материята да е като на панталон, а не дънки ( ако ме разбрахте ).Преди време в Sprider-а видях но най - малкия размер който имаха можех да побера още един авер в тях 8-).Не съм обикалял още никъде, защото не ми остава много време.
П.П. И си спестете нападките и критиките, ако обичате :)

Naive
03-03-2011, 18:00
лъха ми на безвкусие

3oPuTy
03-03-2011, 18:09
Момче с шалвари?! :shock:
Искам снимка,моля!!!Не бях виждала подобно нещо до сега :lol: Дори не знаех,че има мъжки шалвари :shock: Лелеее,колко съм изостанала :(

FuckingFreak
03-03-2011, 18:14
блях, на момичета стои умопомрачаващо грозно, особено на някакво слабичко такова, на момче пък не си представям..

smiirnoff
03-03-2011, 18:25
Ъ, едва ли ще намериш някъде о.О

Момче/момиче с шалвари - иилллл :/

Harum_Scarum
03-03-2011, 21:00
вземи се хвърли от някъде :)

cherrygloss
03-03-2011, 21:02
Ъ, едва ли ще намериш някъде о.О

Момче/момиче с шалвари - иилллл :/
:)
Пълен ужас.

PrclssRosh
03-03-2011, 21:04
Момчето не ви иска мнението за мъжките шалвари, пита къде може да намери.. Честно казано отвратителни сте в този форум. :?

По темата, виждала съм ги по магазините, но преди година някъде и то само тип дънки. :)

cherrygloss
03-03-2011, 21:19
Ние пък защо да не му дадем съвет.. той ако иска да го чете / приема :)

BlindedAngel
03-04-2011, 06:39
Момчето не ви иска мнението за мъжките шалвари, пита къде може да намери.. Честно казано отвратителни сте в този форум. :?

По темата, виждала съм ги по магазините, но преди година някъде и то само тип дънки. :)
Поне един нормален отговор, за което благодаря :) А относно всички други компетентни, които се изказаха " по темата" мога само да кажа, че нямаше смисъл да се правите на оригинални и всезнаещи и да си мислите, че щом на 10 комплексара от този форум шалвари не им харесват да означава, че на целия свят не им харесват.Имам едни шалвари, тип дънки, които просто са с малко по - дълбоко дъно и на мен лично ми харесва комбинациите които се получават.Не ви карам да ги харесвате, нито се налагам, просто попитах най - учтиво...Аман от комплексари и злоба 8)

cvetinka94
03-04-2011, 06:55
Ние много се комплексираме ,че ти искаш да носиш бели шалвари..Ах колко се комплексирахме 8)

XxNymphetaminexX
03-04-2011, 07:42
Аз разбрах за какви шалвари говориш.. Ти като кажеш шалвари и всеки се сеща за онези мегаизсулените мочти като пола...

Ми не знам.. по Пловдив и София бая съм виждала.. Би тряабвало да има..

Мисля ,че в New Yorker, ако имате такъв магазин ,имаше преди ..

Иии винаги можеш да си поръчаш от нета .. има много онлайн сайтчета,а не са и скъпи... със доставката и цената излизат по-евтино от магазините.,а стоките са същите :)

BlindedAngel
03-04-2011, 09:58
Аз разбрах за какви шалвари говориш.. Ти като кажеш шалвари и всеки се сеща за онези мегаизсулените мочти като пола...

Ми не знам.. по Пловдив и София бая съм виждала.. Би тряабвало да има..

Мисля ,че в New Yorker, ако имате такъв магазин ,имаше преди ..

Иии винаги можеш да си поръчаш от нета .. има много онлайн сайтчета,а не са и скъпи... със доставката и цената излизат по-евтино от магазините.,а стоките са същите :)
Мерси много за отговора.Разрових из няколко сайта, но нищо не намерих, можеш ли да ми препоръчаш някой ? :)

smiirnoff
03-04-2011, 10:10
Ние много се комплексираме ,че ти искаш да носиш бели шалвари..Ах колко се комплексирахме 8)

Мхм :lol:

Sunshin3
03-04-2011, 10:20
http://bg-moda.com/wp-content/gallery/lacoste/lacostemujkamodaesenzima2011-4.jpg

нещо такова ли? 8-)

3oPuTy
03-04-2011, 10:24
И все пак някой няма ли да даде снимка на такива мъжки шалвари,защото аз определено си представям нещо като това,което носят циганките,но в мъжки вариант :lol: :lol: :lol: А в нета намирам само снимки на момичета ...

Sunshin3
03-04-2011, 10:43
аз дадох! 8-)

3oPuTy
03-04-2011, 10:45
Извинявай,не бях забелязала :oops:
...
Добре,че още не съм закусвала :lol:

Sunshin3
03-04-2011, 10:48
на мен пък ми се пие вода, ама ме мързи да ида :lol:
спирам. 8-)

PrclssRosh
03-04-2011, 12:38
http://prikachi.com/images/630/3053630Y.jpg

http://prikachi.com/images/633/3053633i.jpg

Колко фрапиращо, наистина.. Превземате се, изобщо не изглежда нито смешно, нито странно. Но всеки с вкуса си..

reoffender
03-04-2011, 13:23
http://prikachi.com/images/630/3053630Y.jpg

http://prikachi.com/images/633/3053633i.jpg

Колко фрапиращо, наистина.. Превземате се, изобщо не изглежда нито смешно, нито странно. Но всеки с вкуса си..
Нито смешно-нито странно! Само дето е като наакан.
То на момиче изглежда грозно/селско и т.н., пък на момче....
:shock:

Harum_Scarum
03-04-2011, 14:45
Ние много се комплексираме ,че ти искаш да носиш бели шалвари..Ах колко се комплексирахме 8)

Naive
03-04-2011, 17:10
Момчето не ви иска мнението за мъжките шалвари, пита къде може да намери.. Честно казано отвратителни сте в този форум. :?

По темата, виждала съм ги по магазините, но преди година някъде и то само тип дънки. :)
Поне един нормален отговор, за което благодаря :) А относно всички други компетентни, които се изказаха " по темата" мога само да кажа, че нямаше смисъл да се правите на оригинални и всезнаещи и да си мислите, че щом на 10 комплексара от този форум шалвари не им харесват да означава, че на целия свят не им харесват.Имам едни шалвари, тип дънки, които просто са с малко по - дълбоко дъно и на мен лично ми харесва комбинациите които се получават.Не ви карам да ги харесвате, нито се налагам, просто попитах най - учтиво...Аман от комплексари и злоба 8)Нормален = такъв, в който чуваш това, което искаш, тъй ли? хД
Може да сме комплексари/злобари/блаблабла, ама поне не страдаме от липса на вкус:р

XxNymphetaminexX
03-04-2011, 19:33
Ох до сега рових и най-интересното ,на което попаднах беше папагал в шалвари :lol: .. иначе съм виждала мн момчета с шалварии и стои готинкоо ... Продължавам да търся...

Ааа снимката на ава ти ли сии? ;дд Като я гледам почват да ми святкат очичките ;д

Pamaa
03-04-2011, 19:52
Ние много се комплексираме ,че ти искаш да носиш бели шалвари..Ах колко се комплексирахме 8)

:lol: :lol: :lol:

по темата: ако не можеш да си намериш иди да ти ги ошият :D :-D

xxcherry
03-04-2011, 19:55
Виждала съм много момчета в моя град, но само с дънкови шалвари.

BlindedAngel
03-05-2011, 04:15
Ох до сега рових и най-интересното ,на което попаднах беше папагал в шалвари :lol: .. иначе съм виждала мн момчета с шалварии и стои готинкоо ... Продължавам да търся...

Ааа снимката на ава ти ли сии? ;дд Като я гледам почват да ми святкат очичките ;д
Най - вероятно ще трябва да дам да ми ги шият, но като намеря време.Иначе това което пусна PrclssRosh е точно това , което търся, само че тип панталон.Такива дънки вече имам само че в по - тъмен цвят :)

П.П.Аз съм

XxNymphetaminexX
03-05-2011, 07:25
Ох до сега рових и най-интересното ,на което попаднах беше папагал в шалвари :lol: .. иначе съм виждала мн момчета с шалварии и стои готинкоо ... Продължавам да търся...

Ааа снимката на ава ти ли сии? ;дд Като я гледам почват да ми святкат очичките ;д
Най - вероятно ще трябва да дам да ми ги шият, но като намеря време.Иначе това което пусна PrclssRosh е точно това , което търся, само че тип панталон.Такива дънки вече имам само че в по - тъмен цвят :)

П.П.Аз съм


Нещо такова?
http://prikachi.com/images/690/3056690E.jpg

Или по-натресено?

FuckingFreak
03-05-2011, 08:34
^ Това май не са шалвари, просто или са с по-ниска талия или този си ги е смъкнал.. а ако момчето иска такова нещо май няма нищо общо с шалвари, или поне с такива каквито аз и повечето сме виждали..

XxNymphetaminexX
03-05-2011, 08:56
Просто ги е дръпнал отпред.. иначе са шалвари ;р

LovEsIckk
03-05-2011, 09:00
Оу.Грозна гледка.

BlindedAngel
03-05-2011, 13:28
PrclssRosh пусна точно това, за което ви говорех.Не знам дали се води шалвари или не, но просто малко по - дълбоки и доло в краката да се стесняват 8)