PDA

View Full Version : Кво да правя ?



Greennight
03-03-2011, 18:40
Ямболският,Банишора Тайгър,Баратхурм или по-известен в реалните среди като-Юлката преди няколко дни ми писа на лично,че съм 14 годишен пикльо,който няма право да го обижда и да се подиграва с него,така че от Ямбол щял да ми уговори банишорски гангстери,които щяли да ме намерят и да ме научат на възпитание :shock: Който иска цялата балада написана от Юлчо,да каже на лично...

Въпроса ми е:Кво да правя,вече от страх 3ти ден съм на кафета и не мога да спя от страх на вратата ми да не почукат банишорските(ямболските)те рминатори,знам,че Ямбол си е забутано село и сигурно жигулите им имат проблем с настилката,но чак пък толкоз...Темата е напълно сериозна,треперя от страх,така че моля да не се мести в раздел "Кофата" http://www.facebook.com/mitko.racov ето това е фейсбука,който Юлчо ми даде,с оправданието,че това е негов фр(банишорски терминатор,трениращ ММА),който разчиства сметки по столицата,понеже наш Юлианчо,нямал пари да си плати бензина на БМБто :razz:

П.П Юлчо,може ли да ми дадеш,горе долу точно време,когато да очаквам ударната бригада,за да не се насирам от страх непрекъснато :(

reoffender
03-03-2011, 18:48
Кофти проблем, мда...
Разбирам те, извикай някой твой приятел да пази пред вратата и легни да спиш.
През останалото време си пусни fight club, клипчета на трениращи MMA, трепери и се надявай да се смили над теб.

Pwnmaster
03-03-2011, 18:56
Стига си се правил на интересен бе, бавен...

LadyDi
03-03-2011, 19:40
:lol: :lol: :lol:

14 годишния пубер верно се е посрал от страх... :D
Ъх...

Greennight
03-03-2011, 19:44
:lol: :lol: :lol:

14 годишния пубер верно се е посрал от страх... :DДа и ти си повярва 8-)

LadyDi
03-03-2011, 19:46
Да вземете най-после да се срещнете и да се натупате с дамските си чанти, че на всички взе да ни писва от тия глупости.

slicky
03-03-2011, 19:47
Кофти проблем, мда...
Разбирам те, извикай някой твой приятел да пази пред вратата и легни да спиш.
През останалото време си пусни fight club, клипчета на трениращи MMA, трепери и се надявай да се смили над теб. Tоя обаче бая се върза... :D :D .Имаш само 1 възможност-като дойде,великият боец се качваш в маршрутка/тролей и му показваш среден пръст през стъклото. :D :D

reoffender
03-03-2011, 19:54
Кофти проблем, мда...
Разбирам те, извикай някой твой приятел да пази пред вратата и легни да спиш.
През останалото време си пусни fight club, клипчета на трениращи MMA, трепери и се надявай да се смили над теб. Tоя обаче бая се върза... :D :D .Имаш само 1 възможност-като дойде,великият боец се качваш в маршрутка/тролей и му показваш среден пръст през стъклото. :D :D
Ако говориш за мене, да ъхъ, определено се вързах :-o
ирония?

Rorschach
03-03-2011, 20:21
Всички сме минали по този път, аз даже регистрациите си изтрих, за да не ме намерят.

Rorschach
03-03-2011, 20:41
Е хич да не е,корав си


Насирам се от страх, миличък. Страх ме е да не загазя... ;)

Rorschach
03-03-2011, 20:50
Факт. :)

Всеки надъхан шебек с интернет ме е бил по форумите.

Rorschach
03-03-2011, 20:56
Дам, случвало се е и в реалния живот - моята кариера не е само в интернет. Що ти да не си от истинските стрийтфайтъри, които не са ги докосвали? :)


По-важното е, че последните 2-3 години никой не е успявал да ме "загази"... ;)

LadyDi
03-03-2011, 21:00
Наскоро имаше един, който разправяше, че не го е страх от бой, щото брат му навремето много го биел.

Ама в кой раздел беше... Вече всички са ми еднакви.

Rorschach
03-03-2011, 21:04
Колко кила си?

Rorschach
03-03-2011, 21:10
почти си ми в категорията, ама аз имам да свалям още.

Някой ден може един приятелски спаринг - аз съм тренирал бокс, ама съм се изправял и срещу кикбоксьори, иначе съм 183 - 90

Rorschach
03-03-2011, 21:21
ше вида кога ше ходя в София,само трябва да уточниш къв спаринг?
бокс ? кикбокс ? муай тай ? мма ?

За мен ще е най-удобен бокса, естествено.
За кик или мма - не мисля, че ще издържа достатъчно. За муай тай - нямам никаква идея, само съм чел и гледал.


Може да се наеме ринг на спорната зала на Славия, ако имаш протектори си носиш, аз ще видя дали имам ръкавици още. :)

Greennight
03-03-2011, 21:24
Баратхурм,Странно защо имам 2ма познати от банишора,които подложих на кръстосан разпит и никой,нищо не знаеше за такъв човек...Банишора не е много голям квартал,така че...Тая тема я направих,за да ти покажа със сърказъм колко жалки и смешни са заплахите ти,както и самия теб :lol:

Rorschach
03-03-2011, 21:25
муай тая като цяло е свободен бой,там без протектори няма да направя спаринг :lol:

имах 4 см аркада от лакет :-x

Aз с колена и лакти не боравя, второто само по концерти и то, за да се ръчкам.

Rorschach
03-03-2011, 21:30
окей.

Аз път към Варна нямам в скоро време, да няма неразбирателства.

Greennight
03-03-2011, 21:43
Хах,насрал съм се :lol: Както ти казах на ЛС,почти никога не ходя сам никъде освен на магазина или до кенефа,така че изобщо няма от кво да ме е страх :wink: просто исках да видя кво ще стане-както си и мислех,просто лаеш :wink:

semantics
03-03-2011, 21:46
You make bunny cry...

PinkFloydSound
03-03-2011, 21:51
ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ, БЕ?
Бахти филмарите. В такива филми участвах, като бях на 13. Вие на толкова ли сте? Като че ли не. Айде вървете си пийте млякото, мийте си краката и лягайте да спите.

StolenBliss
03-03-2011, 21:59
Drama queens. Hooray.

Greennight
03-03-2011, 22:01
Хах,насрал съм се :lol: Както ти казах на ЛС,почти никога не ходя сам никъде освен на магазина или до кенефа,така че изобщо няма от кво да ме е страх :wink: просто исках да видя кво ще стане-както си и мислех,просто лаеш :wink:

С кой ходиш, с мама и тате ли? Разбирам, че си малък и разчиташ на други да решават проблемите ти, но това не ти дава право да се отваряш по форумите. Щом си мислиш, че няма от какво да те е страх...окей...ще видим кой ще се смее последен...Добре :lol:

ArrowsOfDeath
03-03-2011, 23:58
Стига сте ни занимавали с глупости.