PDA

View Full Version : Моята първа песен.Моля кажете си мнението



aygun95
03-03-2011, 17:48
http://vbox7.com/play:0ecf20cc
дано до ви хареса :)

aygun95
03-03-2011, 18:01
Грешен раздел.
Качеството е отвратително и не можеш да пееш.
Ари уе ти много ли разбираш от музика, че даваш мнение.Както пише първа песен как искаш да звучи.
btw:надута --

rali4ka1
03-03-2011, 18:11
Чакай ся.Какво пише в заглавието? "Моята първа песен.Моля кажете си мнението".Искаш мнение и го получи.Другото аз никъде не чух да пееш,ами просто си говориш в ритъм.Междудругото песента е ужасна.Звучиш малко като руши видинлиев,леко педалски.Ако си го правил това за някое момиче моя съвет е не и го пускай ще стане още по-зле.Само ще се изложиш.Нищо лично просто това ми е мнението,което сам потърси тук във форума.А ако искаш да не те критикуват слушай си я сам в къщи,така няма да има кой да те критикува.

NomNomNom
03-03-2011, 20:16
Интрото и музиката са взети от тази песен - http://www.youtube.com/watch?v=5WCgX4VQp2o

Много ми е странно защо е много популярно напоследък всички пубери да правят рап , лолз. Напишете нещо по-приятно за слушане.

WaterLilly
03-03-2011, 20:50
:razz: :razz: :razz:

Имаш creepy stalker глас. Тъп комерсиален текст. Зле си като цяло. Не се излагай така. Излез от този форум, изтрий видеото и забрави, че това се е случило.

Extremescream
03-03-2011, 21:23
:razz: :razz: :razz:

Имаш creepy stalker глас. Тъп комерсиален текст. Зле си като цяло. Не се излагай така. Излез от този форум, изтрий видеото и забрави, че това се е случило.

Creepy stalker voice ftw!!! Звучиш като Ал Капоне, ритъмът не ти се получава на места, текстът е комерс, както и да го гледаме....И е депресиращо самото звучене, но дори и не тъжно депресиращо, а както казаха - зловещо.

SmilezZz
03-04-2011, 06:41
Добре де,за какво всички го нападнахте..
Да,качеството не е толкова хубаво,но пък и не звучи зловещо.. :?

mechtaq_za_teb
03-04-2011, 09:47
Добре де,за какво всички го нападнахте..
Да,качеството не е толкова хубаво,но пък и не звучи зловещо.. :?Съгласна съм.

iwssuto
03-04-2011, 13:54
може да не разбирам , но винаги се разбира кога може да пее човек или не :? текста ... мм доло горе но пеенетоо :o мнение ако пееш ти намери човек да те смени или ако не пееш ти смени човека :-D

ioanka31
03-05-2011, 06:24
може да не разбирам , но винаги се разбира кога може да пее човек или не :? текста ... мм доло горе но пеенетоо :o мнение ако пееш ти намери човек да те смени или ако не пееш ти смени човека :-D
текста е готин и пеенето не е чак толкова зле