PDA

View Full Version : Болки в долната глава при допир - ПОМОЩ



jicatakz
03-03-2011, 19:49
От как са помня като си забеля главияката на оная работа и я докосна се получава една такава неприятна болка. По точно не като я докосна ами като си махам ръката. На скоро останових че имам късо гемче или нещо такова, но мога да си оголвам главичката (при надървяне малко по-трудно но пак почти без проблем) Как мога да я махна тази болка защото утре може да ми се наложи да влезе в употреба :D ако е с презерватив дали ще я изпитвам таз свръх чувствителност
П.С не искам да ми режат ху* и също така това късо гемче може ли да смалява пишката защото ми е 14 а искам да порасне още
Мерси за отделеното време :oops:

Uplo1d3r
03-03-2011, 19:58
Нема оправия, брат. Режиш целия 'уй и т'ва е.

jicatakz
03-03-2011, 20:00
Нема отчайвай, живота е пред мен :D

Naik1
03-03-2011, 20:39
На колко си? Отначало всички са така.. преди много ме болеше само като се докоснех, но сега и да ми се търне в гащите пак не ми прави впечатление, свикваш.. а за секса не се тревожи - сигурно ти дразни от докосване с нещо грубо(ръката ти), а при секса такива повърхности не са много :)

jicatakz
03-03-2011, 20:50
ами на 15 съм, само ме притеснява като надяна кондома да не чувствам дискомфорт да се изкефя на макс :D иначе ако се замисля до ся като съм пердашел чикии не съм хващал главата а по средата на чепа :-o

plammenn
03-03-2011, 23:41
И при мен е така и боли адски много не мога да издаржа ако я държа забелена

ForzaFelipe
03-04-2011, 11:54
Ами и аз съм така,просто е чувствителен и давай по често го заголвай,в банята и т.н. и постепенно се оправя.Каза че ще правиш секс,гледай по полека,не се сили много защото като го даваш хард късото гемче може да се скъса и ще стане страшно.Операцията за късо гемче не е никак страшна,тя е 10 минути ако има и толкова и след 2 седмици си здрав и читав.По добре ще е сега да правиш с презерватив,ама както казах давай го по полека заради късото гемче и ще ти е малко дискомфортно от чувствителността но спокойно.

Autistic
03-04-2011, 12:06
И мен ме болеше когато си "махах ръката" но после спира да ти прави впечатление иначе ако се притесняваш от тази "свръх чувствителност" при слагането на кондома недей едва ли ще те заболи :)