PDA

View Full Version : Въпрос за коса..... :)



glamouros
03-03-2011, 20:47
Имам един въпрос, който е свързан с косата и ще съм много благодарна ако има хора, който биха споделили мнението си. :) Притеснява ме, че има възможност косата ми да се увреди ( така прочетох в една статия ), ако я връзвам прекалено стегнато или твърде често. Затова реших да попитам - възможно ли е това? Възможно ли е косата да се увреди ако се връзва всеки ден например? :)

Preska
03-03-2011, 23:30
Ами аз вкъщи стоя с вързана коса почти винаги, а навън с разни други прически и така като гледам е супер дори има извивка на мястото на хващане и не нищо няма да ти стане за навън я хващах по - стегнато, но за вкъщи по разхлабено!!!!!!!!! :D :-D :grin: :) :-) :P :-P

SUNinTHEsunset
03-03-2011, 23:38
И аз съм го чувала това,но не смятам,че е вярно

DesireToFire
03-04-2011, 05:21
На мен предната фризьорка ми говореше нещо подобно.

VaMpiRKaTaaa
03-04-2011, 05:50
Лятото бях на море на 'Албена'.
Там отидох да ми направят от тия най-малките плитчици на цялата коса.
Косата ми е дълга до кръста и гъста,плитките бяха много,мънички и по цялата коса.Сигурно се сещате за какъв тип плитки говоря,седях на цялото море,което беше 2-3седмици с тези плитки и като си пуснах косата падаше с кичури,защото бяха много стегнати и седяха много време.
Няма да го повторя.Връзвам си косата,но гледам да не е много стегнато.

titinkaa
03-04-2011, 05:59
и аз съм го чувала това с връзването.Че може да ти се накъсва косъма от ластиците,и не е добре да е стегнато.Като цяло знам,че уврежда косата.

Hilary_
03-04-2011, 06:19
мм да има нещо такова, аз като се връзвам самия ми косъм се пречупва един вид, а ако се дръпне по - силно с ластика е яно, че се отскубват и косми, но това не значи, че ще оплешивееш .. 8-)
Просто редувай опашките я с някоя плитка, я с пусната коса и няма да имаш проблеми .. (:

XxNymphetaminexX
03-04-2011, 06:36
Ако го стягаш прекалено,започва да ти капе косата .. и се уврежда,защото,както каза Хилари,косъмът се пречупва. Ако седи така дълго време по някога има възможност да се увреди защотата му .. Но чак сериозни увреждания - едва ли...