PDA

View Full Version : Дали всичко е наред ?



raia338
03-04-2011, 07:59
Здравейте :) Пускам темата за да отговорят по опитните и изпадалите в такива ситуации хора..ще започна с това ,че от скоро си имам приятел,което за мен е страхотно като се има на предвид в каква депресия бях попаднала преди него (заради 1 смотаняк) но както да е ..Смея да кажа,че точно такова момче съм искала и съм се надявала скоро да срещна а именно : държи се внимателно с мен,общуваме постоянно,казва ми мили неща,иска да е с мен ..може би ще кажете,че това си е съвсем нормално но скоро не бях срещала такова отношение просто :) До тук всичко супер обаче много бързо станаха нещата,и за това обвиняван себе си..бях му казала,че не искам да избързвам ,за да не бъда наранена отново а и пък да се опознаеме малко повече..но на първата ни среща аз си позволих да го целуна,защото прсото не знаех как да реагирам (той това очакваше и просто седяхме и се гледахме и така реших) ..в това няма нищо лошо според мен,но от този момент всичко се разви светкавично,започна да ме нарича с мили имена,всичко е много хубаво наистина..но се страхувам да се радвам ,да не би нещо да се прецака както е започнало така бързо ..И другото което е някой от бившите му са от неговото училище,и ме заляха с приятелства в фб само и само да хванат края :D :D много зле..на този етап няма за акво да ревнувам но не ми е приятно опредеелно да ми искат приятелства и да разбирам кои са (винаги много съм се дразнела ако разбера ,че има трет човек м/у мен и мето момче,направо започват да ми очернят хубавите емоций) просто се страхувам,да не би всикчо да не е наред исках просто да споделя мерси ако евентуално някой ще изкаже мнение :)

XxNymphetaminexX
03-04-2011, 08:14
Спокойно.. ситуацията ми беше 1 към 1.. Аз го целунах първа,повечето бивши са му от даскало и ме засипват с фб фрз... иии супер бързо започна да се развива всичко...

Ама карахме 3 години заедно.. ! :) няма смиъсл да се притесняваш! Просто си намерила точния човек.. Честито! Радвам се а теб! :-)

raia338
03-04-2011, 08:18
Спокойно.. ситуацията ми беше 1 към 1.. Аз го целунах първа,повечето бивши са му от даскало и ме засипват с фб фрз... иии супер бързо започна да се развива всичко...

Ама карахме 3 години заедно.. ! :) няма смиъсл да се притесняваш! Просто си намерила точния човек.. Честито! Радвам се а теб! :-)



Благодаря :-) :-) :-)

ivcheto0o
03-04-2011, 08:28
Радвай се на момента.Не мисли какво ще стане,а живей за момента.

fakesmiles
03-04-2011, 08:29
Наистина,не се притеснявай от бившите,освен ако нямаш наистина основателна причина.Това,че ти искат приятелство е досадно,но не мисля че е опасно.Човещинка - да видиш новото гадже на бившия,всички го правим 8-)

bloodyred
03-04-2011, 08:31
Щом си почувствала, че трябва да го целунеш и си направила така - няма лошо .. а щом той си го е чакал, както казваш .. Това не мисля, че би трябвало да определя колко време ще сте заедно ... пък колкото до бившите му - не им давай притялества и така :)

VaMpiRKaTaaa
03-04-2011, 08:36
Просто не позволявай да се меши трето лице във връзката ви.
И не си мисли ''как ще ми се провали връзката''и от сорта,защото ще стане,ако си го мислиш.А просто живей за момента.

marin4itu
03-04-2011, 09:02
Именно живей за момента! Просто бъди щастлива и недей да навлизаш в паранои.. А колкото до приятелстава, отказвай ги, тези момичета не са ти никакви, а просто някакви клюкарки..

raia338
03-04-2011, 09:04
не са ти никакви, а просто някакви клюкарки..[/quote]


определено си права (колко зле са хората на днешно време да не изпуснат нещо вместо да гледат себе си 8-) )

eXxXciTeD
03-04-2011, 10:19
Не им давай приятелства и не ги отразявай, това с милите имена няма нищо лошо в него, ако към тях ти почне да ти казва, че те обича и т.н това вече може да те притеснява, защото е неосъзнат :-D

Autistic
03-04-2011, 10:27
Моят похват е радвай се на връзката, защото повечето връзки колкото и дълги и прекрасни да са свършват рано или късно и пак ти е гадно :( . Но ако започнеш да се пазиш от това да не бъдеш наранена няма да изпиташ радоста от връзката, няма да си изживяла хубавите моменти отдай се на емоциите и чувствата си и няма да сбъркаш :) поне аз така правя винаги давам максимума от себе си, някой момичета се възползват и ми се качват на главата ми, но има и такива който също като мен дават максималното и тогава всичко е розово и прекрасно :)

GD
03-04-2011, 13:25
Спокойна бъди, те просто искат да са близки с теб, но това не трябва да те притеснява.:)