PDA

View Full Version : Объркана съм



sashto22
03-04-2011, 14:21
Момиче на 13 съм..харесах моят най-добър приятел...с него се познаваме от няколко години и винаги е бил до мен, на 1ви март ми каза, че ако не съм била по-голяма е щтял да тръгне с мен(разликата ни е една година), след това се замислих и на следващият ден просто разбрах, че съм силно привлечена от него, казах му и той ме попита какво ше правим отговорих"незнам" и той каза същото, казах му да си помсили и да реши какво ще прави,а той ми даде избор да помисля..след известно време му писах смс "попитах го дали е измислил нещо" не ми отговори, и вчера бях решена и отновио му писах" искаш ли да си с емн" не ми отогвори..сега го чакам с нетърпение да влезе в скайп и незнам какво да му кажа, какво да направя..моля ви помогнете ми

InloveAgain
03-04-2011, 14:27
Абе той е на 12. :lol: Господи,какви са тия филми ..
Ще гледам да съм сериозна.Ако той иска да е с теб,годините няма да са от значение,но как да не са за едно .. ДЕТЕ?!
Хвани си по-голям 8-) .

VaMpiRKaTaaa
03-04-2011, 14:47
Като начало,не се филмирай.
Второ,явно вече е загубил интересът си,към тебе..

BlueFace
03-04-2011, 16:53
Кажи му, че ще му позволяваш да те гледа гола. Веднага ще се съгласи :)

mayaaa
03-04-2011, 16:53
Просто да ти каже СЕГА какво ще прави и толкова. Това му кажи.

Cucko0
03-04-2011, 17:38
лол какъв проблем :D малкия не знае какво иска :D питай го за последен път и това е ..няма да тичаш след него я

yeeee
03-04-2011, 17:45
аа той на 12 или на 14 години е ??

iiordanova
03-04-2011, 18:12
лол какъв проблем :D малкия не знае какво иска :D питай го за последен път и това е ..няма да тичаш след него я

точно! 8-)
Детска радост , куклен театър. 8-)

sashto22
03-05-2011, 04:38
Вчера си писах с братовчедка му и и казах, че съжалявам, но след това ще ни е трудно да бъдем приятели, и се оказа, че той е бил с нея и ми писа от неговия скайп " sme f nas gledam ko si pishete spok sh si ost frr ((sun)) " ето това ми каза и аз им казах чао и на двамата, мсилих и реших днес да си поговорим с него и да му кажа "Даввамам ти 1 месец за да решиш дали искаш да бъдеш с мен, вярвам, че ти ме познаваш добре и няма как да ме опознаваш повече, но все пак през този месец си помисли дали ме обичаш " смятам да му кажа това и вярвам, че след един месец нещата ще се развият в моя полза :)))))

nepowtorima
03-05-2011, 08:36
:shock: Боже егати лапето... (не за теб)..
Ама и ти не разбираш, той те е отрязал.. казал ти е, че ще си останете приятели.. Тегли му майната на лапето, не те заслужава.. Ще си намериш батко, който ще знае какво иска, и ще те радва, а не да се тревожиш някакъв какво ще си помисли до 1 месец и т.н. ..

JoeBanana
03-05-2011, 08:49
какво по дяволите е "избор да помисля" ?!?
сега и аз съм объркан ! http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

yeeee
03-05-2011, 10:25
Вчера си писах с братовчедка му и и казах, че съжалявам, но след това ще ни е трудно да бъдем приятели, и се оказа, че той е бил с нея и ми писа от неговия скайп " sme f nas gledam ko si pishete spok sh si ost frr ((sun)) " ето това ми каза и аз им казах чао и на двамата, мсилих и реших днес да си поговорим с него и да му кажа "Даввамам ти 1 месец за да решиш дали искаш да бъдеш с мен, вярвам, че ти ме познаваш добре и няма как да ме опознаваш повече, но все пак през този месец си помисли дали ме обичаш " смятам да му кажа това и вярвам, че след един месец нещата ще се развият в моя полза :))))) Тии не осъзнаваш ли,че те е отрязал?Какво харесваш в този лапешлякк не разбирам.Намери си някой по-голям не се излагай. :?

pitfall
03-05-2011, 12:46
яко си се филмирала 8-)
сериозно: защо си решила да му се влачиш в краката, да не е само един? :-o

sashto22
03-06-2011, 04:20
Защото реално мисля, че ако му дам време ще бъдем заедно :)

autumn666
03-06-2011, 11:01
Хех 8-) Ако той искаше да е с теб, нямаше да те отбягва, а щеше да ти отговори на СМСите, и то с да. И ако те харесваше нямаше да му пука на колко години си. Стига си си филмирала о.О Така го преследваш и му лазиш в краката, се едно му се молиш да те хареса. :D Има много момчета. Ае успех

sashto22
03-07-2011, 14:55
Днес се видяхме в училище и аз му се усмихнах и ми каза "оо лубов моя, после ме защити от един, после го попитах дали е сиг в решението си и тои каза не, но се притеснява от това, че съм по-голяма(по-висока и щяло дА му трябва стълба за да ме целуне)Днес го попитах сигурен ли е в решението си и тои ми акза, че ме харесва разбрахме се за няколко седмици , в който ще бъдем повече заедно :)

againstyou
03-07-2011, 15:26
Не иска да е с тебе,не те харесва явно-недей да се самоубиваш плийс.

Biiiitch
03-07-2011, 15:53
Недей да се залъгваш, че ако му дадеш време, той ще си промени мнението. Спри да гледаш толкова филми.

Face the reality.

Deni9688
03-07-2011, 18:38
Вчера си писах с братовчедка му и и казах, че съжалявам, но след това ще ни е трудно да бъдем приятели, и се оказа, че той е бил с нея и ми писа от неговия скайп " sme f nas gledam ko si pishete spok sh si ost frr ((sun)) " ето това ми каза и аз им казах чао и на двамата, мсилих и реших днес да си поговорим с него и да му кажа "Даввамам ти 1 месец за да решиш дали искаш да бъдеш с мен, вярвам, че ти ме познаваш добре и няма как да ме опознаваш повече, но все пак през този месец си помисли дали ме обичаш " смятам да му кажа това и вярвам, че след един месец нещата ще се развият в моя полза :))))) Тии не осъзнаваш ли,че те е отрязал?Какво харесваш в този лапешлякк не разбирам.Намери си някой по-голям не се излагай. :?


++++ :) :) :)

fuckerch3
03-07-2011, 18:48
Като начало,не се филмирай.
Второ,явно вече е загубил интересът си,към тебе..


Да и аз съм на абсолютно същото мнение , защото той ако е привързан към теб и има някакви чувства било то и нищожни чувства е щял поне на смс-ите да ти отговори . Не се отчайвай за него живота е пред теб :)

Righteousness
03-07-2011, 20:54
Още не сте спали заедно ? Мале побързайте че ще ви се смеят хората...

lixofana
03-08-2011, 05:55
Защо го преследваш все е дно е последното момче на земята?? имай малко повече самоуважение и спри да се излагаш така! остови го, спри да ходиш по него, той ако иска да е с теб сам ще дойде при теб!

VaMpiRKaTaaa
03-08-2011, 05:58
Днес се видяхме в училище и аз му се усмихнах и ми каза "оо лубов моя, после ме защити от един, после го попитах дали е сиг в решението си и тои каза не, но се притеснява от това, че съм по-голяма(по-висока и щяло дА му трябва стълба за да ме целуне)Днес го попитах сигурен ли е в решението си и тои ми акза, че ме харесва разбрахме се за няколко седмици , в който ще бъдем повече заедно :)
Той,aко държеше на теб,нямаше да му пука от факта,че е по-нисък.
Сама си прави изводите.