PDA

View Full Version : warcraft3 ..



maksimal
03-04-2011, 15:46
Дръпнах си warcraft3 (да разцъкам малко дота), инсталирах го и като го пусна седи 2-3 секудни черен екран и ме изхвърля от играта :( чува се онзи звук когато възникне грешкa (error) но не ми изписва нищо..

пп: отначало ми изписваше "Auto Config" , но спря след 2-3 пускания. може ли нещо да е от разделителната способност на монитора..

GregoryHouse
03-04-2011, 16:24
Едва ли.

Играй LoL :) DotA sucks :P

Jus7DreamBoy
03-04-2011, 17:03
Едва ли.

Играй LoL :) DotA sucks :P
пуу имах друго мнение за теб :(

GregoryHouse
03-04-2011, 18:07
Ами първо и аз си мислех така. Обаче после се замислих. В Дота имаш 5 героя. Играят си там 2-3 ганкера 1 пушер и 1 гора. ганкерите и вършат раотата. Пушера гъта тауъри. Тоя в гората само си фарми 30 мин. След това тоя от гората излиза убер ояден и омазва целия им тийм 1в5...малко леймаво не ми мислиш ли? Да не говорим, че кастърите лейт гейм стават супер юзлес. Лича с тая нова 200дмг дето ми бие ...все едно нещо ми прави на 25лвл.

В LoL са премахнали идеята фарми като луд в гората докато твойте правят 4в5 и после излизаш и изнасяш. Няма OP герои стил ояден на макс Void. Рядко 1 герой може да килне 2ма други сам. Много повече е наблегнато на teamfight-a и ганковете. По изгодно е и откъм пари и всичко...а и далеч по забавно. Имаш различни видове атаки и защити (magic, physical). Можеш да си развиеш героя по 2-3 начина, което води със себе си уникалност и доста голяма разлика в геймплея.

П.п: Не съм някъв див фен на LoL. Просто от време на време поцъквам с едни приятели. Сравнил съм 2те игри от чисто любопитство.

Ontopic: Вероятно проблема е в играта, я нещо не си кракнал, я нещо калпава версия...

lmao
03-04-2011, 20:32
Ами първо и аз си мислех така. Обаче после се замислих. В Дота имаш 5 героя. Играят си там 2-3 ганкера 1 пушер и 1 гора. ганкерите и вършат раотата. Пушера гъта тауъри. Тоя в гората само си фарми 30 мин. След това тоя от гората излиза убер ояден и омазва целия им тийм 1в5...малко леймаво не ми мислиш ли? Да не говорим, че кастърите лейт гейм стават супер юзлес. Лича с тая нова 200дмг дето ми бие ...все едно нещо ми прави на 25лвл.

В LoL са премахнали идеята фарми като луд в гората докато твойте правят 4в5 и после излизаш и изнасяш. Няма OP герои стил ояден на макс Void. Рядко 1 герой може да килне 2ма други сам. Много повече е наблегнато на teamfight-a и ганковете. По изгодно е и откъм пари и всичко...а и далеч по забавно. Имаш различни видове атаки и защити (magic, physical). Можеш да си развиеш героя по 2-3 начина, което води със себе си уникалност и доста голяма разлика в геймплея.

П.п: Не съм някъв див фен на LoL. Просто от време на време поцъквам с едни приятели. Сравнил съм 2те игри от чисто любопитство.

Ontopic: Вероятно проблема е в играта, я нещо не си кракнал, я нещо калпава версия...

в гарена в бг роом 20, друго няма да намериш

asp1r1n94
03-04-2011, 22:02
Неее няма OP в LoL...
Всичко е до тактика и кого ще нападне първи отбора...
Играя в Европа ,пиши да цъкаме :)

Alabalaportokala
03-04-2011, 22:59
GregoryHouse по- некомпетентно мнение не бях виждал. Кастърите в лейт гейм стават съпорт герои. Те стоят отзаде и пускат disable с това помагат на керитата да разцепват по бързо героите. Също така могат и да спасяват и да правят доста мизерии. Ако играеш в гарена 10340300 room съм съгласен за 30 минути фарм, но по- нагоре няма да те оставят да дишаш та какво остава да се нафармиш и след това да им разцепиш целия отбор.

Нали знаеш, че лича няма да ти направи нищо с 200 дмг, но ти пък хептен. Има frost armor, има нова за slow, ако е в късна игра бъди сигурен че ще имам минимум аганим и хекс. Ако си с меле няма да можеш да го докоснеш.

GregoryHouse
03-04-2011, 23:08
Първия заклет дотър се обади... чак се учудвам, че не си ме предизвикал още 1в1. :lol:

Наиграл съм се на дота. Точно, че ставаш един съпорт с кастера, а в LoL си оставаш dmg dealer. В дота има 1 ефективен начин да си развиеш героя, в LoL има поне 2, понякога и повече. Както казах, много повече е наблегнато на teamfights и teamplay. Не съм виждал нито 1 герой досега да може да изрине 4-5 противникови. А в дота, идва 1 кери и рине цял тийм...добре.

lmao
03-05-2011, 07:29
Първия заклет дотър се обади... чак се учудвам, че не си ме предизвикал още 1в1. :lol:

Наиграл съм се на дота. Точно, че ставаш един съпорт с кастера, а в LoL си оставаш dmg dealer. В дота има 1 ефективен начин да си развиеш героя, в LoL има поне 2, понякога и повече. Както казах, много повече е наблегнато на teamfights и teamplay. Не съм виждал нито 1 герой досега да може да изрине 4-5 противникови. А в дота, идва 1 кери и рине цял тийм...добре.

пак казвам
в гарена-бг руум 20, няма да намериш абсолютно никакъв тйймплей

maksimal
03-06-2011, 10:29
аве превърнахте ми темата в ш*бана спам тема :x какъф ми е проблема, какво ми пишете ! омг! не съм я направил за да обсъждате wow или дота е по добре а за да ми помогнете по проблема!

Jus7DreamBoy
03-06-2011, 11:35
Ако знаехме мислиш ли че нямаше да ти кажем ... Изтегли я на ново от тук http://zamunda.net/details.php?id=7820&hit=1 сложи всички пачове глупости и виж дали ще ти прави проблем ...

maksimal
03-07-2011, 18:44
нестава :(

сигурен съм, че е от резолюцията. Как мога да променя резолюцията на WARCRAFT3 ( не на компа ) ???

Jus7DreamBoy
03-07-2011, 19:33
ся тегля warcraft-a и ще видя че много ми се до игра TD ....

maksimal
03-07-2011, 20:01
да отбележя само че да се промени резолюцията без да се влиза в играта .. :(

maksimal
03-08-2011, 14:59
up

maksimal
03-08-2011, 16:09
сигурен съм че е от разделителната способност на монитора, защото като бях със старите монитори (CRT, мисля че ми беше 16 инча) и си тръгваше warcraft-a нормално, но като си смених монитора с acer "x223w", спря да си тръгва нормално :(

Jus7DreamBoy
03-08-2011, 19:26
Всичко хубаво ама не мога да го подкарам на Windows 7 тоя warcraft всичко от замунда изтеглих не ще и не ще...

maksimal
03-08-2011, 19:40
д*ба много ми се доцъка :o

maksimal
03-09-2011, 13:38
Има напредък. Инсталирах си нов DirectX и ме пуска в играта, но отново черен екран и същото пише "Input not supported". Ако натисна ALT и F4 излизам от играта...

maksimal
03-09-2011, 13:43
Може да локвате темата. Изтеглих си една програма с която се променя резолюцията на "Warcraft 3" и се оправи... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Благодаря на тези които се отзоваха. :)

dem0to
03-09-2011, 14:38
Абе който му се играе дота да каже в кой руум.И да си каже никнеима