PDA

View Full Version : Голям проблем ...



MilanowPz
03-04-2011, 19:13
Значи... има едно момче което искаше да се бием... разбрах се с него... Но той се е сърал с някфи момчета.. дето непрекъснато го съскат срещу мен... и непрекъснато ме заплашват по скайп.. по телефона... и вече ще полудея... те са около 5-6 човека... немога да излезна да се бия с тях...

Въпроса ми е :
1. да Потърся ли помощт от приятели и да се Бием.. и да става още по заплетено.. ;дд
2. или Да потърся помощ от съседката , която е учителка на това момче , а съответно от нея , помощ от Детска Педагогическа стая ?!

sToyAncHo
03-04-2011, 19:28
Не прави нищо. Спомени за това на твоите приятели да са подготвени. Ако те нападнат им звънкаш и ще ги натупате. Така ли деца не разбрахте, че боя не е решение! :smt086

Greennight
03-04-2011, 19:34
^хаха кой го каза,много възрастния

Кажи му,ако е мъж да се оправя сам,а не с приятели,ако не се разбере от дума викай твой приятели и бой...Ако сте вие повече още по-добре.Тва с учителката не е решение,най-много още повече да се озлоби и да те набие по-лошо...

MilanowPz
03-04-2011, 19:38
Говорих с него.. не иска да се разберем като хора или 1срещу1... и на всичкото отгоре неговите приятели са години по големи от мен...

а според мен варианта с детската педагогичеста стая е по добре... защото той е с много провинения...

sToyAncHo
03-04-2011, 19:46
^хаха кой го каза,много възрастния

Кажи му,ако е мъж да се оправя сам,а не с приятели,ако не се разбере от дума викай твой приятели и бой...Ако сте вие повече още по-добре.Тва с учителката не е решение,най-много още повече да се озлоби и да те набие по-лошо...

Извинявай дядо, но не знаеш какъв ми е акъла, дори и да съм на 14. С какъвто се събираш, такъв ставаш. Аз се събирам с доста по-големи и не мисля, че акъла ми е на 14 годишен. В момента не е време за спорене, ама се опитвам да дам съвет на момчето. Трай си там!

Greennight
03-04-2011, 19:57
Еми браво,и аз се събирам с по-големи и акъла ми е повече от на доста други хора и все пак е тъпо да казваш "деца не се оправяйте с бой",особено ако пича е на 16 да речем....

MilanowPz
03-04-2011, 20:01
да и кфо като съм на 16... знам че боя не е единствения начин...

и да не си помислите че ме е страх.. че ще ме набият... по големи .... пред кура ми е.. просто.. вече ми писва.. все само с бой знае .. :@ и на всичкото отгоре тренирам кик бокс... и ако хвана 2-ма.. ще ги потроша.. но 5-ма :@

Greennight
03-04-2011, 20:05
Еми другия вариант е да го проследиш къде живее,предполагам,че не го изпращат до тях неговите фр,така че го пипваш пред входа на къщата/блока му,спукваш го от бой и те оставя на мира :lol:

MilanowPz
03-04-2011, 20:22
Еми изпращат го... защото ме познава... и знае че мога да го направа това... но май това ще е единствения начин...

kpu3u4ka
03-04-2011, 20:25
Разбирате се за боя.
5 минути преди това звъниш на Полиция-та и им обясняваш че те заплашват пред дома група момчета и не можеш да излезнеш ... а трябва! Те ще дотърчат... пък излизаш и им скачаш с каквото можеш - камъни, ключове, ритници ... патрулката като дойде ще те спасят ама поне няма да си п*тка :-P

MilanowPz
03-04-2011, 20:41
Разбирате се за боя.
5 минути преди това звъниш на Полиция-та и им обясняваш че те заплашват пред дома група момчета и не можеш да излезнеш ... а трябва! Те ще дотърчат... пък излизаш и им скачаш с каквото можеш - камъни, ключове, ритници ... патрулката като дойде ще те спасят ама поне няма да си п*тка :-P


Мерси... ето от такава идея се нуждаех.. :)

Camaro
03-05-2011, 15:26
Взимай един газов пистолет с тебе и ако ти скочат важиш и гърмиш няма да се даваш на някви бабаити

diksi
03-06-2011, 01:03
потърси помощт, ДА ;-)

DarkGirll
03-07-2011, 10:52
Разбирате се за боя.
5 минути преди това звъниш на Полиция-та и им обясняваш че те заплашват пред дома група момчета и не можеш да излезнеш ... а трябва! Те ще дотърчат... пък излизаш и им скачаш с каквото можеш - камъни, ключове, ритници ... патрулката като дойде ще те спасят ама поне няма да си п*тка :-P

+ 1 и според мен е най-правилното!