PDA

View Full Version : Идиотска работа!!!!



essential919
03-04-2011, 19:35
Накратко - не мога да си обясня поведението си ! Много пъти са ми казвали , че съм красива , сваляли са ме , НО аз се мисля за грозна!!??Също характера ми е някъф преебан - когато някое момче се опитва да се сближи с мене аз веднага бягам ! Притеснителна съм и то доста , а съм на 18!!Споделете мнения какво според вас мога да направя , за да се излекувам...

Eclipsercho
03-04-2011, 19:40
Може наистина да си грозна, а те да те лъжат за да те вкарат в кревата? :razz:

VaMpiRKaTaaa
03-04-2011, 19:56
^^Това НЯМА такова значение,грозна ли е,ако е готин човек.
Авторке,просто се опитай да се отпуснеш.
И не бягай като се опитат да се сбилижат с теб.

kinkygirl
03-04-2011, 20:10
спри да се комплексираш и може и да се получи!отпусни се и не се настройвай негативно,защото това няма да ти донесе нищо хубаво!!Бъди себе си повече! Това е от мен! Айде успех! :) \:D/

BlueFace
03-04-2011, 20:23
Attention Whore!!!

fireW0rk
03-04-2011, 20:37
Е, помисли, ако си грозна ще те свалят ли :lol:
А относно сближаването, просто както казаха преди мен се отпусни и дай шанс на човечеца :-D

mArMaLaDkA
03-04-2011, 20:49
Поработи върху самочувствието си, върху същността си, експериментирай, опознай се. Както се казваше в един филм "в отчаяни моменти прибягваш до най-низки средства, за които не би споделил на никого", т.е време е да си хванеш чантичката и да се разходиш до най-близката книжарница и/или библиотека, да се затрупаш с литература за самопомощ тип "Тибетското изкуство на позитивното мислене" и да четеш до припадък. 8-)

nepowtorima
03-05-2011, 08:49
Щом ти казват, че си хубава, значи си... отпусни се.. и недей да си мислиш, че си такава каквато не си..
Това, че характера ти, може би е "преебан" не значи, че не си хубава..
Това, че бягаш от момчетата значи, че просто си изплашена да не те наранят... Спокойно имаш време, никой не те гони... отпусни се и недей да се плашиш.. живей си живота и започни да се харесваш, защото ако ти не се харесваш, никой друг няма да го прави...

JoeBanana
03-05-2011, 08:51
я спри да си просиш комплименти http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

saskou
03-05-2011, 09:29
Накратко - не мога да си обясня поведението си ! Много пъти са ми казвали , че съм красива , сваляли са ме , НО аз се мисля за грозна!!??Също характера ми е някъф преебан - когато някое момче се опитва да се сближи с мене аз веднага бягам ! Притеснителна съм и то доста , а съм на 18!!Споделете мнения какво според вас мога да направя , за да се излекувам...
Нищо. Чакай докато си намериш майстора :D

pitfall
03-05-2011, 12:49
следващия път когато момче иска да се сближи с теб, просто не бягай, няма да те изяде .... не е толкова страшно 8-)

BlueFace
03-05-2011, 14:29
следващия път когато момче иска да се сближи с теб, просто не бягай, няма да те изяде .... не е толкова страшно 8-)

Сигурен съм, че това са думите, които използва всеки един педофил :lol:

pricelessxv
03-05-2011, 16:11
я спри да си просиш комплименти http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

хаххх това ме разби :razz: :razz: :razz:

Та, иначе по темата.. Стахуваш се от обвързване ;)

vagarious
03-05-2011, 16:30
Авторке - аз и ти см напълно еднакви личности, честно !?
Това все едно аз съм го писала, наистина..... :shock:

DevilWish
03-05-2011, 17:00
^^Това НЯМА такова значение,грозна ли е,ако е готин човек.
Авторке,просто се опитай да се отпуснеш.
И не бягай като се опитат да се сбилижат с теб.
Съгласна.

GregoryHouse
03-05-2011, 17:15
^^Това НЯМА такова значение,грозна ли е,ако е готин човек.
Авторке,просто се опитай да се отпуснеш.
И не бягай като се опитат да се сбилижат с теб.
Съгласна.

AXAXAXAXaaaaaaaaaagxhaxhagxhaxgahxagxhaxgaxhagxhag xah... ...сигурно...продължавайте да си го повтаряте...познавам много "готини като човек" момичета...ама даже не искам да си легна с тях...камо ли да ги правя гаджета...

VaMpiRKaTaaa
03-05-2011, 17:22
^^GEORGyHOUSE
E,твоето мнение,мeн не ме вълнува.
а3 казвам,за мене как е.
А и ,въобще не ме грее коя би вкарал в леглото си..

GregoryHouse
03-05-2011, 21:40
Теб може да не те вълнува, но факта си е факт. На грозотии никой не налита, колкото и да са "готини като хора." Евентуално и те намират своята грозна половинка и така започва началото на един нещастен като цяло брак.

Има значение, не се лъжете. Това е като мита "Размера няма значение." Всички знаем от кого и защо е измислен. :lol: :lol:

А иначе темата ми намирисва на фейк! Но в случай, че не е ще кажа само едно. Живей си живота както ти е кеф, прави това което ТИ искаш, а не което "трябва."

RedLabel
03-06-2011, 08:47
Може наистина да си грозна, а те да те лъжат за да те вкарат в кревата? :razz:


да иначе :D :D :D :D :D