PDA

View Full Version : Добре защо стана така ... ; хх



kakadutu
03-04-2011, 22:38
Здравейте : ) Искам да ви споделя нещо ... с едно момче от съседния клас се запозахме 2009 и от тогава някак си станахме много близки даже прекалено заспочнахме да се харесваме но един ден се скарахме и се дразнехме с други момчета и момичета но си личеше че все още се обичаме Един ден бяхме на р.д. на една приятелка той се забиваше пред очите ми с най-добрата ми приятелка и това ме съсипа след като свърши рождения ден си тръгнахме на спирката на автобуса седяхме и аз му казах че искам нещо да му кажа и го попитах - ако сега ти кажа че те обичам кво ще се промени ? той остана без думи а аз заплаках той за да ме отешии ме гушна и преди да си тръгне ме целуна ...
Добре забива се с приятелката ми а пък ме целува мен защо го прави кво ще означава това .. ? :-o

Alabalaportokala
03-04-2011, 22:51
Опциите са няколко

1) Иска да те накара да ревнуваш най- вероятно да провери дали го обичаш, може би да те подразни

2) Обича те, но не иска да покаже слабост, а напротив иска да покаже сила като 1 вид забива друго момиче. С други думи казано "може" без теб

3) Въобще не те обича, а сълзите ти са събудили в него "съжаление" и те е целунал колкото да не те довърши

4) Забива друга, за да има резерва...


Сега преосмисли кое ти се струва най- логично, защото ти си познаваш човека най- добре

saskou
03-04-2011, 23:08
Опциите са няколко

1) Иска да те накара да ревнуваш най- вероятно да провери дали го обичаш, може би да те подразни

2) Обича те, но не иска да покаже слабост, а напротив иска да покаже сила като 1 вид забива друго момиче. С други думи казано "може" без теб

3) Въобще не те обича, а сълзите ти са събудили в него "съжаление" и те е целунал колкото да не те довърши

4) Забива друга, за да има резерва...


Сега преосмисли кое ти се струва най- логично, защото ти си познаваш човека най- добре

Изкара дали го обичаш.... До това изречение просто спрях да чета. Ти и представа си нямаш какво е да обичаш някой. Колкото до темата.... Остави нещата да се случват!

FuckedUp
03-04-2011, 23:52
Детската градина.

MarkKnight
03-05-2011, 00:49
Детската градина.+


ти с трай още,че го "обичаш",а после се сърди,че се забива с момичета пред теб

ivcheto0o
03-05-2011, 05:10
Ние не можем да ти кажем какво иска той,просто поговорете.

keti1000
03-05-2011, 06:49
И аз имам подобна исторйка само,че при мен е малко по различно той ходи с една даже незнам дали ходят но както и да е и закача мен каниме на кафета .. и куп други работи ,затова говорете очи в очи тъка ще е най добре :-P

mechtaq_za_teb
03-05-2011, 08:48
Опциите са няколко

1) Иска да те накара да ревнуваш най- вероятно да провери дали го обичаш, може би да те подразни

2) Обича те, но не иска да покаже слабост, а напротив иска да покаже сила като 1 вид забива друго момиче. С други думи казано "може" без теб

3) Въобще не те обича, а сълзите ти са събудили в него "съжаление" и те е целунал колкото да не те довърши

4) Забива друга, за да има резерва...


Сега преосмисли кое ти се струва най- логично, защото ти си познаваш човека най- добреаз съм за третата опция

JoeBanana
03-05-2011, 08:52
иска ви и двете на задна ! http://store4.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

Autistic
03-05-2011, 08:58
Аз едно не мога да разбера - как така без да сте били заедно без да сте изживяли тези "страхотни моменти" от връзката как така го "Обичаш" май наистина не знаеш значението на тези думи ... по-скоро си увлечена по него и се филмираш :grin: няма как да го обичаш просто си привлечена и се чувстваш тъпо защото се е забил със приятелката ти и толкова.

cuttiepatuttie
03-05-2011, 09:28
Здравейте : ) Искам да ви споделя нещо ... с едно момче от съседния клас се запозахме 2009 и от тогава някак си станахме много близки даже прекалено заспочнахме да се харесваме но един ден се скарахме и се дразнехме с други момчета и момичета но си личеше че все още се обичаме Един ден бяхме на р.д. на една приятелка той се забиваше пред очите ми с най-добрата ми приятелка и това ме съсипа след като свърши рождения ден си тръгнахме на спирката на автобуса седяхме и аз му казах че искам нещо да му кажа и го попитах - ако сега ти кажа че те обичам кво ще се промени ? той остана без думи а аз заплаках той за да ме отешии ме гушна и преди да си тръгне ме целуна ...
Добре забива се с приятелката ми а пък ме целува мен защо го прави кво ще означава това .. ? :-o

Моного познато!!
еми значи, мила, познаваш ги момчетата.. Забивал е твойта фр, защото все още те обича, а ти си го размекнала като си мъ задала въпроса ти и си заплакала и той е показал всъщност какъв е и какви да му чувствата към теб ...
:-)

minionka
03-05-2011, 11:51
По скоро те съжалява... не знам, обаче земете седнете и поговорете като големи хора (зависи на колко сте де).

tanch3t093
03-05-2011, 11:56
И аз мисля, че е третата опция... Момче е, вси1ко може да се очаква. Обаче ти трябва да говориш с него и да се разберете, ние не можем да ти кажем какво изпитва той.

bogzfaggot
03-05-2011, 12:04
Най-малкото от уважение към теб не ги се забил с най-добрата ти приятелка.Не знам въобще как се занимаваш с него.Обича те грънци.Заеби го и си продължи живота.

yeeee
03-05-2011, 12:50
Любов ли бе да го опишеш? :д

VaMpiRKaTaaa
03-05-2011, 13:50
Иска и двете ви.
Сама прецени дали си заслужава ..
ВРЕМЕТО
НЕРВИТЕ
СЪЛЗИТЕ
ЛЪЖИТЕ,които ще получиш
ударите,които ще ти нанесе.
За теб НЕ знам,но аз ,ако имам мъж,НЕ го деля.