PDA

View Full Version : Пари



life92
03-05-2011, 01:05
Та проблема е - имам спешна нужда от пари, не много но все пак няма значение за какво. Изпадала съм на няколко пъти в криза и се дразна вече, много е гадно когато свикнеш всеки ден да си имаш парички даваш за какво ти падне и в един момент оставаш без точно когато най-много ти трябват :o Споделете по какъв начин вие сте изкарвали.. аз преди продавах цигари без бандерол и понякога трева, но не ми се иска да продължавам. Кажете какви далаверки сте правили вие. На тези които отговорят на въпроса ми сериозно - благодаря.

Nakadah
03-05-2011, 05:26
Та проблема е - имам спешна нужда от пари, не много но все пак няма значение за какво. Изпадала съм на няколко пъти в криза и се дразна вече, много е гадно когато свикнеш всеки ден да си имаш парички даваш за какво ти падне и в един момент оставаш без точно когато най-много ти трябват :o Споделете по какъв начин вие сте изкарвали.. аз преди продавах цигари без бандерол и понякога трева, но не ми се иска да продължавам. Кажете какви далаверки сте правили вие. На тези които отговорят на въпроса ми сериозно - благодаря.

За да имаш пари първо трябва да се научиш как да ги харчиш!

Disrespect
03-05-2011, 07:04
Ха, аз мислех, че за работа ще питаш... еех жалко, имах едно предложение с добро заплащане, ама явно ще продължавам да търся :(

NqmamName
03-05-2011, 07:09
На колко си години бе,дилър? Ако си достатъчно голям да продаваш трева,то си и достатъчно голям и да почнеш да работиш като ти трябват пари. Аз как си изкарвам пари няма значение,всеки ако каже какви далавери прави къде ще му излезне края?

Greennight
03-05-2011, 08:24
Еми като си свикнал всеки ден да даваш пари за каквото ти падне така е...Трябва малко да си правиш сметката.Тва с дилърството няя стане,щото после,ако куките те пипнат отиваш на топло и после хептем няма да имаш пукнат лев...

ArrowsOfDeath
03-05-2011, 10:55
Научи се да си вадиш парите с честен труд, а не с некви далаверки.

Rorschach
03-05-2011, 11:15
Easy come, easy go...


после пак сълзи, аз не бих ти помогнал, защото си "далавераджия", който търси съвети в тийнпроблем... :lol:

baceto
03-05-2011, 20:56
дано те затворят и да те изкривят в някое районно, ама да ти пръснат дзурлата от шамари и палки!!!

StolenBliss
03-05-2011, 22:08
Изпадала си в кризи само щото си нямала парички за даване насам и натам ? О, уоу и далаверки с трева и цигари без бандерол на 18, уоу. Що не се хванеш да поработиш, а ?

Pliok0019
03-05-2011, 22:11
Еми като си свикнал всеки ден да даваш пари за каквото ти падне така е...Трябва малко да си правиш сметката.Тва с дилърството няя стане,щото после,ако куките те пипнат отиваш на топло и после хептем няма да имаш пукнат лев...
Да, ама тогава няма да ти трябват.

reoffender
03-05-2011, 22:11
зЕми се осъзнай :-o един бой може и да ти помогне.