PDA

View Full Version : Устни



sunnyreni
03-05-2011, 08:43
Някъде четах за някаква маска за устни. Значи първо поръсвате си устните с захар за премахване на мъртвата кожа и след това ги намзвате с мед за подхранване. Какво ще кажете, според вас ще има ли успех? :D

kiki1991
03-05-2011, 08:48
за медът със сигорност,миналата седмица моите си ги мазах с мед защото бяха напукани и от 2 пъти ми мина

GrippingBosh
03-05-2011, 08:49
Доколкото съм чела като си миеш зъбите слагаш захарта на устните и търкаш , после слагаш мед и държиш колкото можеш повече за да ги подхрани
Аз лично всяка сутрин и вечер с четката само ги масажирвам , после и с кърпата хах и вечер спя с маалко мед на устните ,не се въртя и не се цапам :-D

FuckingFreak
03-05-2011, 08:49
http://www.youtube.com/watch?v=eajIxcf0ZZA

Ето едно клипче, използва мед, захар и вазелин.. И да, наистина е много ефективно ....и вкусно 8-)

MegiBoOm
03-05-2011, 08:51
Аз принципно нямам много сухи или изпръхнали устни, но след като си направих тази "маска" за устата оттогава нямам проблем:

2 суп.лъж. мед
1 суп.лъж. захар
около 1ч.лъж. вазелин

Смесваш всичко това, докато не стане еднородна смес и намазваш на устните.Стоиш около 2-5 мин. и избърсваш със салфетка - после стават рай!

ПС: докато го напиша вече постнаха клипчето 8-)

sunnyreni
03-05-2011, 08:54
Аз сега ще го направя, че от студа устните са ми ужасни, апък гланцовете и балсамите не помагат :?

vagarious
03-05-2011, 09:19
Аз миналата година го пробвах, точно, когато устните ми бяха много зле - значи мисля, че 3 пъи го правих: ръся малко захар на мокра уста и след това с четката за зъби много леко търкам(хах) .. то си се усеща и така в родължение на 2-3мин. После измивам, всичко е точно и намазвам с мед.Аз доста обилно слагах, но пък през нощта нямах проблеми.После устните ми бяха невероятни.
Пък и само мед да слагаш - никак не е зле, особено зимата.
Захарта и четката са за премахване на мъртвата кожа, вместо даги чоплим. :-D :)

Pamaa
03-05-2011, 10:06
само с четка за зъби масажирам :P

LipSy
03-05-2011, 10:27
Меда съм сигуна, че може да помогне, обаче за захарта не знам! :-D