PDA

View Full Version : Без Удоволствие



LoVe3e
03-05-2011, 12:36
Здравейте :)
Моя проблем е такав, досега съм правила 5пъти секс...и през тези 5пъти не съм испитала хубаво чувство....Имам предвид не ме боли но и не испитвам удоволствие...Правили сме го в различни пози и пак нищо...Моля Ви ако някой разбира или е имал подобен или същия проблем моля за съвет... :)

DarkTemplar
03-05-2011, 12:42
Отпускаш ли се достатъчно? С подходяща нагласа ли си всеки път, щом го правите (т.е. да НЕ го правиш по задължение)?

LoVe3e
03-05-2011, 12:44
Да отпускам се ... Много съм възбудена, овлажнявам се много но просто нищо...никакво удоволствие ...

BiGBaDWolF
03-05-2011, 12:54
http://vbox7.com/play:0e743e4f


прави го на тая музика може да помогне .. :razz: :razz:

Falashk0
03-05-2011, 12:56
пробвай Мисионерска с високо вдигнати крака .. разцепва G точката. Ако и тогава не изпитваш удоволствие просто си от хората, които нямат такова :>

teenems
03-05-2011, 15:01
а обичаш ли /имаш ли чувства към човека с който го правиш?

tanch3t093
03-05-2011, 17:22
Ако това са ти първите 5 пъти е нормално да не изпитваш удоволствие, и аз бях така. Обаче по натам вече няма да има проблем, предполагам :)

anonymous708973
03-05-2011, 17:31
Правила съм го бая повече от 5 пъти и имам същия проблем.
Явно трябва време.

DevilWish
03-05-2011, 17:33
Moята най-добра приятелка също така.Първите 6 пъти дори мноооого я болеше и продължаваше да кърви.След това болката изчезна, но удоволствие няма. А сега вече /мина месец от тогава/ удоволствието постепенно се появява обратно ;)

housse
03-05-2011, 20:33
Кажи на прителят ти да пробва малко с език и полсе малко с пръсти. Според мен най-ефективно е стимулиране на клитора с език и 1-2 прасчета вав влагалището, които от време на време да движи наляво надясно.

kusoagaki
03-06-2011, 01:26
Аз пък съм момче и незнам защо последния път като правих секс с едно момиче скоро преди няколко дни абе чесно дори неми беше хубаво ебах си я на харабия само ама неми беше кеф и никакви чувства а просто до колкото да я задоволя нея.

Та мисълта ми е че може би липсва офф.....казах си че няма да го казвам повече но все пак.... ЛЮБОВ !

Dollystar
03-06-2011, 08:55
Аз пък съм момче и незнам защо последния път като правих секс с едно момиче скоро преди няколко дни абе чесно дори неми беше хубаво ебах си я на харабия само ама неми беше кеф и никакви чувства а просто до колкото да я задоволя нея.

Та мисълта ми е че може би липсва офф.....казах си че няма да го казвам повече но все пак.... ЛЮБОВ !


А нея поне задоволи ли я? :D

anonymous768631
03-06-2011, 09:03
Аз пък съм момче и незнам защо последния път като правих секс с едно момиче скоро преди няколко дни абе чесно дори неми беше хубаво ебах си я на харабия само ама неми беше кеф и никакви чувства а просто до колкото да я задоволя нея.

Та мисълта ми е че може би липсва офф.....казах си че няма да го казвам повече но все пак.... ЛЮБОВ !


А нея поне задоволи ли я? :D

Този, като му чета коментарите, сигурно е някоя 12-годишна пинга... За какво задоволяване говорим...

А ти, хипопотам, нямаш оправдание... Ти си момче... Не може да не ти е кеф, защото няма любов... Това си е женски специалитет... Ти си просто една импотентна 12-годишна пъпка със самочувствие до небето!

kiki1991
03-06-2011, 09:16
в началото повечето момичета са така..със времето ще почнеш да изпитваш..но не забравяй че 90% зависи от партньора

SmilezZz
03-06-2011, 16:14
Съгласна съм - в началото е така.. След време ще започнеш да изпитваш удоволствие.. (:

NomNomNom
03-06-2011, 16:26
Мастурбираш ли, сама стигаш ли до оргазъм?
И аз само от секс не усещам удоволствие, ама ако преди това ми е работено по клитора, след това по време на секс също -умирам от кеф.

Пробвай сама, обясни му на него, пробвайте различни неща и т.н.

LoVe3e
03-06-2011, 18:56
Мастурбираш ли, сама стигаш ли до оргазъм?
И аз само от секс не усещам удоволствие, ама ако преди това ми е работено по клитора, след това по време на секс също -умирам от кеф.

Пробвай сама, обясни му на него, пробвайте различни неща и т.н.

Стигала съм до клиторен оргазъм...С гаджето ми сме пробвали много пози, много неща имам предвид с пръсти език играе си с клитора ми и т.н обаче не нищо по време на секс нищо...Първите няколко вкарвания ме боли и след това нищо...Според мен не е нормално не знам, не знам...

krem4et0
03-06-2011, 19:01
Да си още време. 5 пъти са нищо.
А иначе аз правя секс от 5 години и съм така. Не, че не ми е приятно, ама вагинален оргазъм - огромна рядкост. И до човек си е!