PDA

View Full Version : как да направя мускули вкъщи



sucre94
03-05-2011, 12:43
на 17г. съм висок около 170 и нещо нз точно тежа около 60 кг и сам слаб по натура не че не се храня просто съм си тaкъв как мога да направя мускули вкащи но не от онези животни а искам да сам oформен и да повиша физическата си сила как мога да го направя в смисъл да ми кажете точни упражнения които са ефективни в случая благодаря предварително

DownloadVirus
03-05-2011, 14:01
Кажи кво имаш у вас какво оборудване и ще ти кажем..

И пиши по-грамотно или ако не можеш повтори първи и втори клас :?

Greennight
03-05-2011, 14:08
В твоя случай най-важен е хранителният режим.Яж повече протеин.Вземи си дъмбели,ако нямаш и прави различни упражнения.Ако искаш да качиш маса прави с по-тежко и по-малко повторения.Да речем с дъмбелите за бицепс почни като за начало с 8-10 кила по 8 повторения-4 серии и така.Аз например правя лицевите и клаканията с чанта пълна с гири 8-) -става 13 кила и като направя 3 серии по 12 повторения лицеви с тая чанта,после ми се разказва играта :lol: Важно е да развиваш всичко мускули,за да изглежда тялото добре.Не както беше писано в една скорошна тема-почнал да тренира от 2 седмици,но вече иска плочки да прави,не става така...

Everytime
03-05-2011, 14:25
на 17г. съм висок около 170 и нещо нз точно тежа около 60 кг и сам слаб по натура не че не се храня просто съм си тaкъв как мога да направя мускули вкащи но не от онези животни а искам да сам oформен и да повиша физическата си сила как мога да го направя в смисъл да ми кажете точни упражнения които са ефективни в случая благодаря предварително

храниш се явно не както трябва (:

а за тренировките вкъщи почни първо със лицеви опори (широк и тесен хват),кофички и коремни преси.

sucre94
03-05-2011, 14:44
а това че пуша и цигари и други работи :D :D :D пречи ли

DownloadVirus
03-05-2011, 14:53
Много ясно,че пречи...

Що за тъпи въпроси.Проста логика..

Кажи кво оборудване имаш.

sucre94
03-05-2011, 15:17
имам гири и някви тежести дето сам съм си ги праел вкъщи които са около 12-15 кг. мога и на лостове да ходя междудруготу искам да питам дали коремните с главата надолу на лост са по ефективни щото на мене така ми се струва

firstdiesel
03-05-2011, 17:58
с ядене, тренировки и постоянство :)

гледай да правиш упражнения, които натоварват повече мускулни групи :) като клекове, кофички, набирания, рамени преси, лицеви опори .......

DownloadVirus
03-05-2011, 18:47
Така като ми казваш разбирам,че нямаш кой знае какво оборудване.Има какво да направиш,но,за да се добие представа ако искаш снимай цялото си оборудване и може и да ти изкарам седмична програма!

Everytime
03-06-2011, 08:26
а това че пуша и цигари и други работи :D :D :D пречи ли

даже може да минеш на пури преди и след тренировка :lol: :lol:

DownloadVirus
03-06-2011, 10:41
Вземи си протеин дето се пуши ако искаш.

mayaaa
03-06-2011, 12:48
И пиши по-грамотно или ако не можеш повтори първи и втори клас :?
За да не е спам:
Трябва да ядеш повече белтъчини (главно яйца) и да вдигаш по-дълго време леки гири, а не кратко време тежки.

Ebaticirka
03-06-2011, 13:17
Енергията ти идва от въглехидратите, тоест за да вдигаш по-дълго се приемат повече въглехидрати.Колкото и да се тъпчеш с белтъци, ще усвояваш само част от тях...

DownloadVirus
03-06-2011, 16:11
Енергията ти идва от въглехидратите, тоест за да вдигаш по-дълго се приемат повече въглехидрати.Колкото и да се тъпчеш с белтъци, ще усвояваш само част от тях...

Да,обаче преди тренировка е добре да яде въглехидрати с малко захар.

Ebaticirka
03-06-2011, 17:16
Енергията ти идва от въглехидратите, тоест за да вдигаш по-дълго се приемат повече въглехидрати.Колкото и да се тъпчеш с белтъци, ще усвояваш само част от тях...

Да,обаче преди тренировка е добре да яде въглехидрати с малко захар.

Предтренировъчното хранене е друга тема, трябват и белтъчини, не само въглехидрати(комплексни).... ...

DownloadVirus
03-06-2011, 18:15
То е ясно,че трябва и протеин!

Ама говорим сега за въглехидратите.

Saphire
03-06-2011, 19:08
Кой те вкара във филма, че ако почнеш тренировки във зала с фитнес оборудване ще станеш "животоно" демек културист :D :D :D

Отивай в залата и прави упражнения с тежести и със собствено тегло и стига си се вкарвал във филми. Дали това дали онова. С 2 думи ако тренираш е по - добре отколкото да не. Спри да задаваш допълнителна информация, ами вземи се разтърси в нета, защото само за началните знания имаш да четеш 30 - 40 минути... без да навлизаш в тънкостите за качване на ММ

пп. отностно корема. Най - развиващо е вдигане на крака от вис, изпънати, което се съмнявам, че можеш в момента.

#Daiki
01-01-2016, 09:58
абе, пич както казваш си слаб и искаш да тренираш самостоятелно , килограмите за 1-2 месеца е НЕВЪЗМОЖНО да се качат , просто забрави ако искаш за 1-2 месеца без да си си нагласил хранителен режим така по-добре да си тренираш ти предлагам , ЗДРАВИ ТРЕНИРОВКИ.
Спорт му е майката.
Постоянство му е майката.

Indistinct
01-01-2016, 12:29
абе, пич както казваш си слаб и искаш да тренираш самостоятелно , килограмите за 1-2 месеца е НЕВЪЗМОЖНО да се качат , просто забрави ако искаш за 1-2 месеца без да си си нагласил хранителен режим така по-добре да си тренираш ти предлагам , ЗДРАВИ ТРЕНИРОВКИ.
Спорт му е майката.
Постоянство му е майката.

Темата е от 2011... :D Ако е тренирал досега да е влязъл във форма.

tochko
01-01-2016, 12:30
Дайки, темата е от преди 5 години

AnarchyBoy
01-01-2016, 12:43
За да не е спам:
Трябва да ядеш повече белтъчини (главно яйца) и да вдигаш по-дълго време леки гири, а не кратко време тежки.

кви глупости говориш ти? ;д

Rakshy
01-01-2016, 18:47
спрете да ъпвате стари теми, за бога