PDA

View Full Version : Искам да отмъстя на едни моми



vik0883
03-05-2011, 18:06
Има едни момичета, които от две години ме тормозят, заплашват, обиждат и си правят с мен каквото искат, и се мислят за най-надутите кифли в целия квартал. Те са четири момичета на 14,15,16 и 17 г. Две от тях дори ме преджобват, за да ми искат пари. Дори публикуват преправена от тях хронология, написана с лъжи и глупости за мен.
Не знам дали тук е мястото на темата.
Искам да отмъстя на тези момичета, но честно и цивилизовано, по граждански да бъде. Не искам да има кървища, побоища, псувни и т.н. Искам да ги направя за смях, така че да се чувстват по-нисши от мен и да не се смятат за нещо повече.
Моля пишете по темата. Който няма какво да пише, да не пише!

loveyouforever
03-05-2011, 19:15
Те за да го правят значи са по - нисши... Еми не им се давай толкова. Ако като минават ти казват " Мръдни" или нещо от сорта им казвай "Вие мръднете ве" и си продължи по пътя каквото и да викат след теб се едно не те ебе, ако ти препречат пътя ми мини през тях ве, ако искат да те преджобят - удари им един не им се давай така... ако трябва говори с някого, кажи и на директора - ето ти честен и цивилизован начин да си получат заслуженото, казваш че те тормозят, че ти крадат парите и те унижават и не можеш да търпиш повече! Най- малкото 100% трябва да ги накажат. Имам чувството че се имат за някои от онея тиийнейджърските сериалчета дето има едни, които като са богати и красиви всички им се подчиняват.. тея леко са объркали мястото където да си изживяват тийнейджърските мечти, а хора като теб не бива да им стават пособие за това... ако сам/а не си помогнеш на първо време никой не може да ти помогне.. потърси помощ просто ако не се справиш сам/а. :)

Greennight
03-05-2011, 19:36
Те те джобят,а ти искаш да ги направиш за смях цивилизовано?Аз къвто съм избухлив,ако прелее чашата и са момичета ще ги ошамаря по бързата процедура 8-) Ако си момче и им позволяваш да праят такива неща е срамно..

mayaaa
03-05-2011, 19:52
Те за да го правят значи са по - нисши... Еми не им се давай толкова. Ако като минават ти казват " Мръдни" или нещо от сорта им казвай "Вие мръднете ве" и си продължи по пътя каквото и да викат след теб се едно не те е**, ако ти препречат пътя ми мини през тях ве, ако искат да те преджобят - удари им един не им се давай така... ако трябва говори с някого, кажи и на директора - ето ти честен и цивилизован начин да си получат заслуженото, казваш че те тормозят, че ти крадат парите и те унижават и не можеш да търпиш повече! Най- малкото 100% трябва да ги накажат. Имам чувството че се имат за някои от онея тиийнейджърските сериалчета дето има едни, които като са богати и красиви всички им се подчиняват.. тея леко са объркали мястото където да си изживяват тийнейджърските мечти, а хора като теб не бива да им стават пособие за това... ако сам/а не си помогнеш на първо време никой не може да ти помогне.. потърси помощ просто ако не се справиш сам/а. :)
+1

vik0883
03-05-2011, 20:19
Те за да го правят значи са по - нисши... Еми не им се давай толкова. Ако като минават ти казват " Мръдни" или нещо от сорта им казвай "Вие мръднете ве" и си продължи по пътя каквото и да викат след теб се едно не те е**, ако ти препречат пътя ми мини през тях ве, ако искат да те преджобят - удари им един не им се давай така... ако трябва говори с някого, кажи и на директора - ето ти честен и цивилизован начин да си получат заслуженото, казваш че те тормозят, че ти крадат парите и те унижават и не можеш да търпиш повече! Най- малкото 100% трябва да ги накажат. Имам чувството че се имат за някои от онея тиийнейджърските сериалчета дето има едни, които като са богати и красиви всички им се подчиняват.. тея леко са объркали мястото където да си изживяват тийнейджърските мечти, а хора като теб не бива да им стават пособие за това... ако сам/а не си помогнеш на първо време никой не може да ти помогне.. потърси помощ просто ако не се справиш сам/а. :)
Момче съм и това е лошото. Чувствам се унизен от мисълта, че някакво момиче ме е надвило. Бих предпочел да съм прибран в районното заради бобой над момче, отколкото това. Ние не учим в едно даскало, те са от моя квартал.

Greennight
03-05-2011, 20:23
Малеее човек,как ще оставяш някви путки да те джобят бе ? 8-) Ти не си ли поне малко як ?На колко си ?На мен,ако ще 4 жени на по 30 да се опитат да ме джобят такива шамари ще им отвъртя,че няма да станат...Жените нямат никва сила бе човек(освен ако не са културистки или боркини)как ще им се оставяш...оказвай им съпротива...П.П на колко си и откъде ?

vik0883
03-05-2011, 20:37
Малеее човек,как ще оставяш някви п**** да те джобят бе ? 8-) Ти не си ли поне малко як ?На колко си ?На мен,ако ще 4 жени на по 30 да се опитат да ме джобят такива шамари ще им отвъртя,че няма да станат...Жените нямат никва сила бе човек(освен ако не са културистки или боркини)как ще им се оставяш...оказвай им съпротива...П.П на колко си и откъде ?
Да, як съм. Но ако извикат момчета да ме набият, кво правя аз?

Greennight
03-05-2011, 20:58
Викаш и ти твои хора ? Или ги пребиваш така,че после да не смеят дори да извикат някой ?!

StolenBliss
03-05-2011, 21:45
По принцип съм против тия работи побоища и тъй нататък, но тия са някви .. както ги описваш. Земи им се озъби веднъж и ги заплаши, че ако не те оставят на мира, ще стане лошо. Така съвсем сериозно да се спекат, пък после вече ще се види.. На такива индивиди тряя да им се покаже тва-онова за да си седнат на тъпите задници малко, независимо момичета или момчета са.

TheDrift
03-05-2011, 22:54
Батка незнам на колко си ,но как позволяваш на 4 кифлета да те джобят за пари ти приятели нямаш ли ???Моя съвет е да им се озъбиш другия път като ти искат пари...Ако виканат хора :razz: :razz: да те бият,не знам кои ще се навият 5 човека да бият 1 примерно...Ако си над 15-16 озъбваш им се и после си зимаш една тръба и си я слагаш в ракава на якето или блузата пък нека дойдат да те бият :x И ПАК ТИ КАЗВАМ ТИ ПРИЯТЕЛИ НЯМАШ ЛИ ???

autumn666
03-06-2011, 11:27
Ти нямаш ли си приятели?! И кво като викнат някви момчета да те пребият, ти не можеш ли да викнеш? Как ше оставяш някви тъпи кифли да те джобят и унижават, имаш ли поне малко достойнство бе пич? :D Да не ти пука че са момичета... Те са видяли, че те е страх от тях и за тва се възползват, удари им един и толкова. :D

beautifullslayer
03-06-2011, 15:40
Давай по женски ! Хвани ги за чорлавите коси и ги влачи по земята ! С тея да искаш да се оправяш по цивилизован начин ..мм няма да стане ! Те не разбират 'щото са по тъпи от риби !

Biiiitch
03-06-2011, 15:47
Те за да го правят значи са по - нисши... Еми не им се давай толкова. Ако като минават ти казват " Мръдни" или нещо от сорта им казвай "Вие мръднете ве" и си продължи по пътя каквото и да викат след теб се едно не те е**, ако ти препречат пътя ми мини през тях ве, ако искат да те преджобят - удари им един не им се давай така... ако трябва говори с някого, кажи и на директора - ето ти честен и цивилизован начин да си получат заслуженото, казваш че те тормозят, че ти крадат парите и те унижават и не можеш да търпиш повече! Най- малкото 100% трябва да ги накажат. Имам чувството че се имат за някои от онея тиийнейджърските сериалчета дето има едни, които като са богати и красиви всички им се подчиняват.. тея леко са объркали мястото където да си изживяват тийнейджърските мечти, а хора като теб не бива да им стават пособие за това... ако сам/а не си помогнеш на първо време никой не може да ти помогне.. потърси помощ просто ако не се справиш сам/а. :)
Момче съм и това е лошото. Чувствам се унизен от мисълта, че някакво момиче ме е надвило. Бих предпочел да съм прибран в районното заради бобой над момче, отколкото това. Ние не учим в едно даскало, те са от моя квартал.


МОМЧЕ СИ И ПОЗВОЛЯВАШ НА НЯКВИ ПАЧИ ДА ТЕ ДЖОБЯТ !?!?!?!?!?! WTF бе ? Айде 2 шамара и готово. Омг, момче да позволява на момичета да се държат така... О, Господи !

vik0883
03-06-2011, 15:58
Ти нямаш ли си приятели?! И кво като викнат някви момчета да те пребият, ти не можеш ли да викнеш? Как ше оставяш някви тъпи кифли да те джобят и унижават, имаш ли поне малко достойнство бе пич? :D Да не ти пука че са момичета... Те са видяли, че те е страх от тях и за тва се възползват, удари им един и толкова. :D
Аз мислено си представям как ги затапвам и им крещя, но винаги като съм наживо, си гълтам езика и те ме надвиват.
НО ВЕЧЕ СЪМ ДРУГ И ЩЕ ИМ ПОКАЖА С КОГО СИ ИМАТ РАБОТА! ;)

theonlyone123
03-06-2011, 16:03
Най-доброто отмъщение е да не правиш нищо . Съдбата ще им го върне. Ти кво се занимаваш с тях ? Така им показваш,че ти пука и още повече ще почнат да те обиждат . Живей си живота и ги игнорирвай ;) . Не се занимавай с хора под твоето ниво ;д ;)

Sunwell
03-06-2011, 16:22
Най-доброто отмъщение е да не правиш нищо . Съдбата ще им го върне.
Глупости. Ако чака на съдбата по-добре да се примири с факта, че нищо, никога няма да се промени.
Трябва да прави точно обратното на нищо. Покажи им, че си силна, знаеш как. Отговаряй им, достойно, атакувай ги винаги когато ти се отвори възможност.
Грешно мислите другарчета, че са по нисши и така нататък. Ако за вас това да сте унижавани е признак на величие пхаха.
По-силния е нападателя, по-слабия е жертвата.
Просто трябва да покажеш, че не си слаба.

drogba333
03-06-2011, 19:05
Значи виж бих те посаветвал да направиш следното
Когато си вървите в даскалото минаваш мн смело през коридора на даскалото и като видиш някоя от кифлите викаш някои твои фр за да не си сам и я пляскаш по задника . Гаранция после тя няма да се заяжда с теб
:-P
П.П разбрах че си момче и не мисля че би било проблем за теб

LifeSucks7
03-06-2011, 22:34
Най-доброто отмъщение е да не правиш нищо . Съдбата ще им го върне. Ти кво се занимаваш с тях ? Така им показваш,че ти пука и още повече ще почнат да те обиждат . Живей си живота и ги игнорирвай ;) . Не се занимавай с хора под твоето ниво ;д ;)

Да бе! Еми пич, нахрани ги едно хубаво и ги бий едновременно. :)

fenastz
03-07-2011, 14:34
НАСИЛИЕ НАСИЛИЕ
НАСИЛИЕ