PDA

View Full Version : едно момче



s0s3xy
03-05-2011, 18:27
Здравейте,съфорумници, съжелявам за баналната тема, но оставам с надеждата, че някои от вас все пак ще ми помогнат.
Харесала съм си едно момче от моя град и имам голямото желание да се запозная с него, но просто не намирам начин да го направя.Той е с 3 години по-голям от мен, бях го срещнала случайно един път и ми се наби в очите, после му намерих фб, но нито съм му искала приятелство, нито съм му писала, защото НЕ искам да се запознаем чрез интернет (писнало ми е от всички фейсбук/скайп и прочие глупости).Няма къде да го срещна, нямаме общи приятели само няколко общи познати,с които съм на "здравей"- "здрасти", имам брат, който е на неговите години и има приятели, които са приятели и на въпросното момче,но той самият не го познава(дори не го знае на физионимия ;д). Та ако има някой мил човечец, който да ми помогне с идеи как да се запозная, ще му бъда адски благодарна.

Моля ви без упреци, нападки, спам ..

imjsfd
03-05-2011, 18:32
Ами ако наистина няма как да се срещнете по друг начин, искай му приятелство във фейсбук и си уговорете среща. Разбрах, че не искаш по този начин, но щом няма друг...

BlueFace
03-05-2011, 18:32
Ами понеже няма къде да се срещнете и нямате общи приятели/ компания ще трябва да използваш помощта на интернета. Поискай му приятелство във фейсбук, питай го за телефонен номер или дали му се излиза на кафе. Не си разменяйте скайпове, за да няма твърде много интернет комуникация ;) Това е моята идея, надявам се да съм ти помогнал, успех ;)

mayaaa
03-05-2011, 18:39
Щом брат ти има общи приятели с него разбери каде ще ходи (състезания и проче) и "случайно" отиди на същото място.

s0s3xy
03-05-2011, 18:49
Това последното със състезанията е добра идея,благодаря ти много.
Ако някой друг има подобни може да сподели.. :)

mayaaa
03-05-2011, 19:01
Това последното със състезанията е добра идея,благодаря ти много.
Ако някой друг има подобни може да сподели.. :)
За нищо. :) Радвам се, че помогнах. :wink:

malkataa
03-05-2011, 21:17
Въпреки, че си написала, че не искаш да се запознаете така мисля, че щом нямате общи познати освен направо да отидеш и да се запознаеш с него няма друг начин, но в случай, че не можеш да се престрашиш да го направиш най-добре му изпрати покана за приятелство, пишете си известно време и нещата ще се развият от само себе си ;)

autumn666
03-05-2011, 21:32
Ами можеш да се мотаеш с брат ти и приятелите му, които познават момчето, известно време и след това да им кажеш, че го харесваш и да ги помолиш да те запознаят... не мога да измисля друго, освен наистина да не го добавиш във Фейсбук :D

Nakadah
03-05-2011, 21:45
чукни му на вратата

s0s3xy
03-06-2011, 09:17
чукни му на вратата
хахахах нз де живее 8-)

ПП Благодаря за мненията.

Ssummerjam
03-06-2011, 12:25
Като имате общи познати, поразпитай малко къде се мотае, за да отидеш и ти и да се засечете. От там нататък според ситуацията ще прецениш как да действаш. :)

s0s3xy
03-06-2011, 14:01
Ами хубаво де, но с тея познати не сме седнали да си говорим, не са ми особени приятели, както казах по-рано като се засечем си казваме по едно здрасти и това е, и сега изведнъж да тръгна да ги разпитвам за тва момче :D

bloodyred
03-06-2011, 14:18
Много сте бързи някои бе хаха.. Щом няма друг начин, търси му приятелство, но НЕ СИ уговаряйте среща, както някой по-горе те посъвества. Или поне не го прави ти .. пиши му, примерно общи неща, не как ти е номера още от първия чат .. но най-добре, ако слушаш мен излизай с брат си, все някога ще попаднете в една компания и искаш не искаш ще се запознаеш, ако пък не ти се чака - първият вариант.

MilanowPz
03-06-2011, 15:02
Фани го за хуя.. и той сам ще иска да се запознаете :) :grin:

Biiiitch
03-06-2011, 15:13
Опитай се да станеш малко по-близка с общите ви познати, за да можеш по този начин ти да излизаш с тях и да виждаш въпросното момче. А ако не стане така - фейсбук. Друго май не става. :?

mayaaa
03-06-2011, 18:23
Опитай се да станеш малко по-близка с общите ви познати, за да можеш по този начин ти да излизаш с тях и да виждаш въпросното момче. А ако не стане така - фейсбук. Друго май не става. :?
Не е задължително... Може да помолиш брат си да поразучи... :wink:

Biiiitch
03-06-2011, 18:25
Опитай се да станеш малко по-близка с общите ви познати, за да можеш по този начин ти да излизаш с тях и да виждаш въпросното момче. А ако не стане така - фейсбук. Друго май не става. :?
Не е задължително... Може да помолиш брат си да поразучи... :wink:

Да, това също. Не се сетих за него.

s0s3xy
03-06-2011, 18:35
Извинявам се за въпроса, но какво по-точно трябва да го накарам да разучи??

Biiiitch
03-06-2011, 18:40
Извинявам се за въпроса, но какво по-точно трябва да го накарам да разучи??

Просто поговори с него. Едва ли ще ти откаже.

superstar01
03-06-2011, 19:13
Az kato trugnah na uroci po risuwane edno mom4e mi be6e simpati4no no ne go hareswah dori ne znaeh dali e 2 ili 3 godini po golqmo ot men :D .Prosto mi be6e simpati4no!Mi kakto si roweh w priqtelite v facebook i mu vidqh profila i mu pratih pokanka i toi q prie i se sbligihme goworim si probwai ima effect. 8-) Az ne hareswah onowa mom4e i nikoga ne sum go hareswala ,no stanahme priqteli. 8) Pri teb moge da ima i po golqm effect :lol: pogelawam ti go!

superstar01
03-06-2011, 19:13
Az kato trugnah na uroci po risuwane edno mom4e mi be6e simpati4no no ne go hareswah dori ne znaeh dali e 2 ili 3 godini po golqmo ot men :D .Prosto mi be6e simpati4no!Mi kakto si roweh w priqtelite v facebook i mu vidqh profila i mu pratih pokanka i toi q prie i se sbligihme goworim si probwai ima effect. 8-) Az ne hareswah onowa mom4e i nikoga ne sum go hareswala ,no stanahme priqteli. 8) Pri teb moge da ima i po golqm effect :lol: pogelawam ti go!

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 10:37
3ближете си.
3аговори го.

Deni9688
03-07-2011, 18:55
Ами ако наистина няма как да се срещнете по друг начин, искай му приятелство във фейсбук и си уговорете среща. Разбрах, че не искаш по този начин, но щом няма друг...

+1