PDA

View Full Version : Нерви !!



b3b3t0y
03-05-2011, 18:38
Хей парти пипъл :-) Май тва е най-подходящия раздел за моя проблем .. мисляя.. Та ... на 15 съм и напоследък забелязвам,че съм изнервена почти през цялото време :( Изнервят ме дребни,незначителни неща, които преди нямаше да ми направят впечатление... Понякога многото информация (излишна) която получавам от разни хора,които ме мислят за изповедалня ми идва в повече... абе различни причини има да съм изнервена,ама въпроса ми е:
КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА УСПОКОЯ НЕРВИТЕ ? :-o
Благодаря предварително на тези които все пак решат да пишат :-)

loveyouforever
03-05-2011, 19:07
Ох и аз бях същата да ти кажа и сега е така понякога... единственият начин е да се опиташ сама да се успокояваш. Мене ме изнервяше най-малкото и сега ме изнервя и за повечето се мъча да си се успокоявам сама. Иначе вече съм на 18 и не е преминал тоя период... дано да се дължи на пубертета и скоро да изчезне.. :(

Biiiitch
03-05-2011, 19:07
Пий валериан.

monttitty
03-05-2011, 20:13
и аз съм така понякога..но когато отделя малко време на остана на саме със себе си ми е отразява много добре.....е така има дни в които се затварям в стаята ...и цял ден гледам филми...без никви телефони да говоря или дори скайп...на мен поне ми помага,а после като се вида с приятелите ми е супер кеф

ri41
03-05-2011, 20:31
и аз така като се поспра малко, да се отпусна сама, да се замисля малко и се успокоявам, иначе и аз имам две настроения и двете крайни или много весела и направо лигава или много гневна и бясна, то си е и до характер, ама на моменти съм много изнервена за дребни неща, понякога пък изпадам в депресии направо, един ден съм най-щастливата, друг ден мразя живота и всички около мен, много променлив човек съм и много емоционален, просто забави темпото и не се ангажирай с чужди мисли, радвай се на хубавите неща, не обръщай внимание на лошите :)

Mi6inka
03-06-2011, 06:37
може би е от възрастта.... не знам, а иначе просто сама си налагай, да не се ядосваш за глупости..наистина е абсолютно безмислесно да се трошат нерви за разни такива неща...
От колко време си така? Може да е просто моментно.И аз изпадам понякога в такива кризи, дето всичко ме дразни и целия свят ми е крив

b3b3t0y
03-06-2011, 15:32
Благодаря ви много на всички!!! :-) Ами като се замисля попринцип не съм от най-скопойните хора,обаче от скоро( месец може би) почти всяка вечер съм много изнервена :( Исках да ви питам как се успокоявате в такива ситуации? ( Освен,че оставате сами и се разсейвате с филми и т.н.) :)

mayaaa
03-06-2011, 18:47
Пие се витамин В комплекс.

ri41
03-06-2011, 19:08
дааа това за витамина наистина има връзка, аз по едно време бях много изнервена, будех се нощем, имах някво чувство за нереалност, сякаш не съм на себе си, беше ми замаяно и всичкото това беше заради много строг хранителен режим с много малко въглехидрати, тогава говорих с лекар и ми каза да ям хляб, яйца, черен дроб и зелена салата, но от тогава мина много време, общо взето без въглехидрати човек оглупява, а аз основно се хранех с млека, плодове и кашкавал :-|

gab4ooo
03-08-2011, 20:38
аз само не разбрах за нервите ти . имам впредвид че се ядосваш и искаш да попсуваш да си излееш гнева или просто някъв проблем който е на нервна почва . например мислиш за лоши болести и така . защото аз съм второто и нз как дасе изкарам от тия филми с болестите .

maniche19931
05-10-2011, 11:47
Виждам,че темата е доста стара вече но се притеснявам за състоянието си ..на 18 години съм винаги ме е било страх от болести и като ме заболи нещо дори да е безобидно си мисля,че съм болна от нещо .. бях по лекари за стомаха казаха ми че съм нервак по природа.Страхувам се защото напоследък съм много напрегната дори без причина особено вечер както си стоя се изнервям и немога да стоя на едно място сякаш полудявам незнам на какво се дължи пия валериан но мисля,че сама трябва да го преживея ...

Red_Hair
05-11-2011, 07:59
и аз бях доста нервен с родителите си с познатите си не съм всемал нищо успокоително,бащата на един приятел ме посъветва да започна да чета Библията,незнам дали от нагласата или от Библията,но сега не съм усещал изнервяне и не съм повъшавал тон може би от 2 седмици,което е очудващо дори и за мен защото се знам че съм доста импулсивен и неща на които съм реагирал преди сега ги приемам просто така... с усмивка :)

ri41
05-11-2011, 11:03
и аз бях доста нервен с родителите си с познатите си не съм всемал нищо успокоително,бащата на един приятел ме посъветва да започна да чета Библията,незнам дали от нагласата или от Библията,но сега не съм усещал изнервяне и не съм повъшавал тон може би от 2 седмици,което е очудващо дори и за мен защото се знам че съм доста импулсивен и неща на които съм реагирал преди сега ги приемам просто така... с усмивка :)
:shock: :shock: не думай и аз съм много нервна и избухлива, импулсивна на моменти крайна, но като малка не бях такава мисля, че е от пубертета, опитвам се да се справя с това но виждам, че съм безсилна не мога да се контролирам, в един момент съм весла и щастлива а в друг съм разплакана и отчаяна, изнервям се за най-малкото нещо

Greennight
05-11-2011, 11:08
Разходка сред природата.

Rolezzz
05-11-2011, 13:46
Моя пример не е подходящ но поне помага -> ЦЪК (http://www.tygerpipes.com/photo/983-0b.jpg)

NqkfaNikakva21
05-11-2011, 19:12
валериана не помага .. поне на мен
като си нервна ... дишай мноого дълбоко

gab4ooo
05-12-2011, 15:03
аз попринцип също почнах много да се изнервям по някой път имам чувството че някой слага прегради пред мен и немога да кажа какво мисля , затова всяка вечер хвърлям един бой на брат ми и все пак пребитата излизам аз но това няма значение и много ми помага :Д

endzeit
05-13-2011, 17:21
от възрастта е , но това не те оправдава . гледай да се контролираш , защото после може да съжаляваш много , например когато аз бях като теб удрях стените,скарах се с хората,който все още , след толкова години, не ми говорят... скочих да се бия с баща ми веднъж ....

kupi95
05-13-2011, 19:22
слушай музика