PDA

View Full Version : Възможно ли е да е цветна бременност ?!



fenkaaa
03-06-2011, 00:59
Както в една друга тема бях казала,пия противозачатъчни Диане 35 :) Четох,че ако се пият редовно шансовете да забременееш са минимални.Притеснява ме това,че някой път когато спя в приятеля ми пропускам една таблетка.. да речем спя в тях в събота,пропусна таблетката за събота и я пия чак в неделя вечерта и на другия ден ги изравнявам и ги продължавам редовно.През това време той свърши в мен и когато свърших хапчетата и се предполага че до 1-2 дена макс през това време трябва да ми дойде,не ми дойде ( последното изпих в неделя т.е макс до вторник трябваше да ми дойде) Петък вечерта отидох до тоалетна - цапаше ми.След това отидох още 2-3 пъти и нямаше нищо.Събота вече ми дойде ( тоест вчера ),а новата таблетка с хапчета започвам в понеделник.. Притеснява ме това че много закъсня,сега ще ми върви 1-2 дена до като не започна нова опаковка,а до сега не ми се е случвало.. възможно ли е да е цветна бременност ? Съжелявам че темата е по дълга,просто исках подробно да опиша как стоят нещата :) Ще съм благодарна ако няма глупави коментари,а такива които биха ми помогнали.. наистина се притеснявам,както казвам отдавна ги пия и до сега не ми се е случвало.. Благодаря предварително :)

Schneeflocke
03-06-2011, 05:21
Имаш 2 варианта:
Питай врачка
Купи тест за бременност, 2 лева ли са, колко ли(при всички положения не са скъпи)
И следващия път си вземи хапчето като ходиш при гаджето. Ако не ти се влачи опаковката, изрежи го с ножичка.

kalpazanka
03-06-2011, 07:57
Сори, възможно е.

За капак си го пише в листовката.

kiki1991
03-06-2011, 09:10
най-добре ще направиш да идеш на гинеколог!!!