PDA

View Full Version : Орална



malkasladkaku4ka
03-06-2011, 07:12
Наскоро в едно списание четох за момиче ,което испитва болка при орална любов и реших да пусна темичка. ( и на мен ми се случи ) Момичетата , случвало ли ви се е ? А вие момчета каква ви е техниката (правите ли го нежно и т.н и т.н ? :) И от какво може да се получат тези болки , много си вкарва езика , много е груб ..... ? Да и да допълна девствена съм :)

fakesmiles
03-06-2011, 08:44
Ако е груб е нормално да те боли понякога. При много жени ако се възбудят клитора става болезнен на допир,и ако е груб с език/пръст ще те боли.Кажи му да е по-нежен или да не се концентрира само там.

martini
03-06-2011, 20:18
Зависи много от партньора. Бившия ми приятел не се справяше добре и мен ме болеше и колкото и да сме се опитвали да се улучим определено ми беше неприятно предпочитах да не ми го прави. Приятелят ми сега го прави върховно. По-нежно трябва да е и да те следи точно на кои части и с кои движения най-мн те побърква, да те"разучи" и няма да изпитваш повече болка. :)

straus
03-07-2011, 07:06
Ми ако тръгне да ти дъвче клитора като дъвка нормално да пискаш :D Иначе техниката ми е да се заигравам с клитора и устните, от време на време вкарам малко езичето и като усетя силна възбуда почвам да смуча :) Движения с език трябва да са все едно гъделичкаш... може би с малко повече сила, иначе нищо не става и даже изтръпва езика. Няма оплакали се :-D

DarkTemplar
03-07-2011, 09:55
Ми ако тръгне да ти дъвче клитора като дъвка нормално да пискаш :D Иначе техниката ми е да се заигравам с клитора и устните, от време на време вкарам малко езичето и като усетя силна възбуда почвам да смуча :) Движения с език трябва да са все едно гъделичкаш... може би с малко повече сила, иначе нищо не става и даже изтръпва езика. Няма оплакали се :-D
Подкрепям.

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 10:19
He.

netmon
03-07-2011, 10:42
Не е нормално :?