PDA

View Full Version : Приятели-предатели...



212121
03-06-2011, 08:57
Разкажете как най-добрите Ви приятели са ви предавали и защо :(

212121
03-06-2011, 09:01
:x Аз си мислех едно момиче че е най-добрата ми приятелка а кво започна да ми завижда и да ми прави мрасно един савет от мен не се доверявайте на никой... :shock: :shock: :shock: Незнам чуствам се толко предадена кажете ми кво да правя... :(:(:(

Mi6inka
03-06-2011, 09:12
Добре дошла в реалния свят ;)

Evie
03-06-2011, 09:41
Ами няма какво да направиш...просто спри да поддържаш контакти с нея и си намери нови приятели :) да мен също са ме предавали 2 пъти досега и беше много гадно защото втория път беше намесено и момче...но сега знам, че е за добро защото разбрах кои са ми истинските приятели :)

212121
03-06-2011, 11:04
И в моя случай има момче :-o Ще ми е трудно да се отдрапна от нея защото е мн. нахална,но ще направя всичко възможно и дори така ще и го върна... иска време [/b]

Evie
03-06-2011, 11:19
По-добре не й го връщай, няма смисъл...просто й кажи, че не искаш да ти е приятелка и че искаш да те остави на мира и това е...няма смисъл да се занимаваш с нея защото едва ли заслужава :?

mayaaa
03-06-2011, 12:20
На моята "BFF" (или поне така си мислих) споделих кой харесвам и вече знаят 6-ма от класа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

212121
03-06-2011, 14:01
И аз като и кажа нещо и уж си малчи и кво после всички знаят и мн ме дразни когато ме лажи и в очите дори И аз съм такъв човек че трябва да и го върна на 100% защото не може все от мен да минава :S

Evie
03-06-2011, 14:10
Ами най-доброто решение е да се направиш, че не ти пука защото това най-много ще я подразни, но щом искаш да й отмъстиш просто издай нейните тайни, но пък така падаш на нейното ниво затова просто прекрати отношенията си с нея...и все пак ако си решила да й го върнеш вече ти казах как :)

212121
03-06-2011, 17:59
Благодаря ти много за сега ще се правя че незнам нищо и ще започна да я отбягвам и накрая да забрави че съществувам... :grin:

mayaaa
03-06-2011, 18:30
Ами най-доброто решение е да се направиш, че не ти пука защото това най-много ще я подразни.
Може и да започне да разправя още по-широко нейните тайни за да я накара да се ядоса. Не се знае. :?

vagarious
03-06-2011, 20:01
Като се замисля - досега не са ме предавали, слава богу.
Но като слушам приятелките си, стигам до извода- за да не бъда предадена някога от някого, просто НИКАКВИ лични неща от моя живот Не споделям, с никой.Никой не го заслужава.С мен могат да споделят всичко, но аз със тях ВСИЧКО-НЕ!!!
Страхувам се и пазя дистанция, радвам се, че се научих.Трудно е, но е по-сигурно. :)

212121
03-07-2011, 13:28
Браво на теб и ние да бяхме така... :)

KaPrIzZcHeTo
03-07-2011, 13:36
Като се замисля - досега не са ме предавали, слава богу.
Но като слушам приятелките си, стигам до извода- за да не бъда предадена някога от някого, просто НИКАКВИ лични неща от моя живот Не споделям, с никой.Никой не го заслужава.С мен могат да споделят всичко, но аз със тях ВСИЧКО-НЕ!!!
Страхувам се и пазя дистанция, радвам се, че се научих.Трудно е, но е по-сигурно. :)

GossipGirl89
03-07-2011, 14:13
Нормално. Всеки в един момент от живота си е бил предаван от приятели по някакъв начин. В такива моменти е важно и да се изяснят навреме нещата кой прав, кой крив и т.н., защото има случаи, в които човек прави неща, които не осъзнава, а после сяда и се оплаква как били постъпили с него. Последният път, в който си развалих отношенията с едно момиче беше точно такъв - скарахме се за пълни глупости и в момент на ярост и нерви й наговорих неща, за които в последствие разбрах, че не съм била права. Тъпото е, че стана прекалено късно и на тоя етап поддържаме някакви уж приятелски взаимоотношения, но нищо не е както преди.
Просто не доверявайте лични неща на всеки и недейте и да съдите прибързано, защото понякога не всичко е такова, каквото изглежда :)

ri41
03-07-2011, 14:50
Много много съм била предавана от приятелки, за това вече на никого не се доверявам

anna93
03-07-2011, 15:13
Това е реалността. И на мен ми се е случвало да ме предават хора, които до вчера съм мислила за приятели/приятелки. Но се случва - дори с даден човек да сте приятели от много години винаги може да има причина, която приятеля/приятелката да стане предател.

mayaaa
03-07-2011, 19:50
Много много съм била предавана от приятелки, за това вече на никого не се доверявам
+1
За жалост май няма друг избор :-k :-k

VaMpiRKaTaaa
03-08-2011, 07:45
а3 от години вярвам само на себе си.

flower757
03-08-2011, 21:51
Добре дошла в реалния свят ;)

+ .. а какво да правиш ли..
1.Не се доверявай на никого напълно;
2.Отмъщение-никога - прави се на хладнокръвна и тя все някак ще и стане тъпо и трябва да има промяна .. :-o
3.Не е дошъл краят на света,предполагам,така че намери си някой други ''приятели'' и така ..
4.Понякога послушай 6-тото си чувство .. :wink:

П.П. .. Да разкажа как са ме предавали ли-ми то не е за гордост , нито за радост-неща, които искат да се забравят , но мен лично буквално , точно , пределно ясно, за щастие и за сега не са ме предавали /Да чукна на дърво/ .. Ако случайно спирахме да сме '''бфф''' с някой , просто постепенно се раздалечавахме , но отношенията ни още се поддържат.. :) .. много е приятно , когато някой наистина стар приятел се сети за теб .. поддържайте и вие добри отношения!!

212121
03-18-2011, 12:20
Благодаря много на всички ви много ми помогнахте... :-)