PDA

View Full Version : ПОТРЕСЕНА СЪМ! :Х



smiirnoff
03-06-2011, 09:26
Вчера даваха предаването Отечествен фронт - Педофил в Отечествен фронт. Докато го гледах просто бях шокирана. Пускам клиповете, за тези, които не са го гледали. Просто внимавайте какво правите в интернет... Аз останах без думи, а заключителната реч на Карбовски беше страхотна.


1. http://vbox7.com/play:9cf31de2
2. http://vbox7.com/play:70f0a8bc
3. http://www.vbox7.com/play:36008b69

Карбовски:
"Ние сме в мрежата и ви чакаме да си го покажете. Дори и да не ви осъдят, остава надеждата, че все някой от вашия квартал е останал да раздава правосъдие и ще ви пребие, както трябва, ако законът е твърде нежен към Вас ПЕДОФИЛИ, майка ви мръсна!"

Просто внимавайте :?

Реших, че това е правилният раздел. Ако не, преместете темата (((:
Извинявам се на модераторите за грубите клипчета и думи.

TrickyAngel
03-06-2011, 09:37
И аз го гледах. Пълен ужас.. Кой би му се хванал на тоя?! "аз съм млад, красив и благонадежден.." - да, бе, а аз съм сляпа.. Не, наистина.. Такива педофили са отвратително нещо, родителите трябва да гледат децата си какво правят в интернет пространството.. Принципно и родителите са виновни, защото не общуват с децата си. И каква е тази мания "майка ми е стара, тя не разбира"?! Много грешна представа за родителското тяло има днешната младеж..
Аз имах един подобен случей, обаче по телефона.. Нито той ме знаеше коя съм, нито аз кой е той, но той продължаваше да ми звъни. Дадох го в полицията. Ха, да видим след това звънял ли е.
За такива извратеняци има само едно - затвор!! :-x

modjodjodjo
03-06-2011, 10:41
Къде къде е имало и по шокиращи серии на Отечествен фронт, но все пак според мен родителите в по-голяма степен са безпомощни над този проблем. В природата на тинейджърите е да правят глупости и ако един родител си няма и на понятие какво е това скайп или пък сайт за запознанство незнам как ще предотвратят една такава ситуация.
В държавата няма закони и съответно педофилите не изпитват страх към държавата. Я да го тикнат за 10 години да видим дали отново ще се занимава с такива работи

Greennight
03-06-2011, 10:44
Ооо почти всички серии на Отечествен фронт са добри,не е само тая :)

StolenBliss
03-06-2011, 10:48
И аз го гледах тва. Дано всички момичета имат повече акъл и не се хващат на такива обяви и простотии :х Искаше ми се накрая наистина да си уредят среща и да отиде тая жена с всичките камери и сичко да му видя физиономията на тоя изверг. И накрая кво 6 месеца условна присъда пфффф

yeeee
03-06-2011, 10:53
Лелеее :shock: аз го гледах само на края когато си свали панталоните сега ще го изгледам цялото...ОМГ има ги всякакви :o Ии браво на Карбовски за речта

LaChupacabra
03-06-2011, 11:58
БЕЗ КОМЕНТАР! доживотен затвор за такива изверги...

teenems
03-06-2011, 13:48
АА думите на Карбовски накрая бяха страхотни!

Иначе ужасен е тоя.Никога не бих му се хванала,само като му видя външния вид.Че и адски глупав,не може да пише правилно..Що за гадини загорели има :smt108 :smt078

yolaiza
03-06-2011, 17:22
най-добре да не коментирам :shock: :shock: :shock:

yolaiza
03-06-2011, 17:22
най-добре да не коментирам :shock: :shock: :shock: :-x

Sunwell
03-06-2011, 17:45
И аз го гледах, отвратителна, жалка гледка.

Violenza
03-06-2011, 18:29
Задържан е за 24 часа. Че какво е направил човечецът, че да го задържат за повече...
При положение, че има такива безспорни доказателства, не мога да разбера защо не се действа. Абсурдно е просто.

И съм против затвора в такива случаи - смъртна присъда трябва да има!

Concussion
03-06-2011, 18:42
Ами човекът просто е болен... То в тая държава доста болни хора има... Не че го оправдавам, но докато има глупави деца и прости родители, докато всичко в милата ни родина е с главата надолу ще стават и такива неща... Ще слушаме как някой си залял някой друг с киселина и присъдата му била глоба от 300 лв... как поради лекарска грешка умряло 4-годишно детенце и същия този лекар за наказание бил глобен с 800 лв, докато в Америка шофьор бива уволнен заради това че е прегазил снежен човек /т'ва съвсем сериозно ви го казвам, истински случай е!!!/ и как мангалите разрушават страната ни докато България просто не изчезне от картата. Казвала съм го и преди и сега ще го кажа - трябва пак да има робство в тая забравена от Бога страна. Ние просто си го заслужаваме!!! Дали обаче тогава ще има пак такива като Левски и Ботев??? Никой не знае. :?

TrickyAngel
03-06-2011, 19:19
Нашата законодателна система е такава.. Всичко остава безнаказано. Жалко само за децата...

iiordanova
03-06-2011, 19:42
Жалка гледка. Нямам думи.
Смъртна присъда за такива изроди!!
Скоро и в "Хрътките" имаше такова разследване - репортерката даже отиде на среща с него , гледайте го ако не сте.

vagarious
03-06-2011, 19:52
Хм сега ще изгледам клипчетата.
Прочетох всички коментари и също искам да изкажа мнение - наистина огромна вина имат родителите.Наскоро с приятелките ми си говорихме как един ден живот и здраве, ще възпитаваме децата си - абе мечтаехме си и аз заявих:"Моето дете ще има достъп до компютър вкъщи от 5кл нататък(може и по-късно), НО няма да използва интернет.Не знам какво ще е тогава и какви технологии ще има, но то няма да използва интернет..." след което едната ми приятелка каза:"Е, ти смотано ли ще го правиш .. Луда ли си !? " Ето така гледах :shock:
Като гледам малката ми братовчетка, която е 3клас с какво възпитание е и с каква култура откъм компютри и интернет - шокирана съм.Аз това няма да го допусна и честно казано - да го е страх човек, детенце да си има.

След като изгледам - пак ще коментирам. :shock:

Concussion
03-06-2011, 20:24
vagarious , моите уважения, няма как да изолираш детето си от света, който го заобикаля. Не можеш и нямаш право да го капсулираш с надеждата че това ще го предпази по някакъв начин. Не е въпроса в това да му забраниш да използва интернет, а да го научиш и възпиташ как да го използва, и не само интернет, а как да постъпва правилно в живота по принцип. Едно умно и интелигентно дете няма да се занимава с подобни глупости, защото ще знае че това застрашава сигурността и живота му. :)

o0ps
03-06-2011, 20:28
Много гнусен, много. И все едно и също мели. А че ще си изяде боя е... почти 100% сигурно.

vagarious
03-06-2011, 20:54
vagarious , моите уважения, няма как да изолираш детето си от света, който го заобикаля. Не можеш и нямаш право да го капсулираш с надеждата че това ще го предпази по някакъв начин. Не е въпроса в това да му забраниш да използва интернет, а да го научиш и възпиташ как да го използва, и не само интернет, а как да постъпва правилно в живота по принцип. Едно умно и интелигентно дете няма да се занимава с подобни глупости, защото ще знае че това застрашава сигурността и живота му. :)

Естествено, съгласна съм с теб.Знам, че липста на интернет вкъщи не е гаранция, че няма да ме излъже и да отиде на гости у приятел и там да види каквото иска.Не е гаранция, че детето ми ще е защитено от комуникацията му с приятели, където също ще чуе и види грозни неща.
Знам, разбирам го.Говорех специално за възпитанието над интернета, а колкото до цялостното му изграждане като личност, вече влизат други фактори, които отговарят именно за неговото изграждане. :)

modjodjodjo
03-06-2011, 20:59
Замислете се колко от вас пушат и се крият от родителите си?
Това е абсолютно същото, всички родители казват, че не е хубаво да се пуши, но повечето тинейджъри го правят или са си дърпали по един път, ей така от глупост.
Това признак на лошо възпитание ли е?!
Аз бих казал, че съм възпитан добре, но пак съм правил един куп глупости. Всичко си е природа и ако има някакъв начин, с който един родител може да предотврати една педофилска заплаха, то според мен е много деликатен и не се опира само до едното възпитание. Естествено, че родителите не трябва да изпускат съвсем нишката, но за мен главния виновник си остават законите и държавата. Като няма педофили, няма да има и пострадали деца

vagarious
03-06-2011, 21:05
Естествено, че родителите не трябва да изпускат съвсем нишката, но за мен главния виновник си остават законите и държавата. Като няма педофили, няма да има и пострадали деца

А защо има пострадали деца !? -Защото по-голям процент от тях, сами търсят "услугите" на такива изроди като този и именно липсата на истински стабилно възпитание, ги подлъгва и сами се впускат в "новото" за тях. :)

vagarious
03-06-2011, 21:40
Напълно сигурна съм, че и тримата сте ме разбрали адски погрешно. :wink: