PDA

View Full Version : Към модераторите и администраторите



Rorschach
03-06-2011, 14:16
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=392846&start=45


1. Темата е отделена от контекста на друга тема, където бях обиден от модераторката shstrudel

2. Администраторът, който е отделил темата и е оставил моят пост в началото - да си предупреди модераторите как се заключват теми. Особено такива, които са манипулирани от тях самите.

;)

shadow4e
03-06-2011, 14:28
Ти явно пак не схвана.

Администратор е отделил постовете /използвал е сплит бутонът/, явно с някаква цел, а ти минаваш и я заключваш. :-o

Rorschach
03-06-2011, 14:28
Скандала стана вчера след като твоята колежка започна да прави квалификации и да се заяжда, а това че ти днес мина и реши да заключиш темата и то с такъв коментар е съвсем отделен въпрос. Особено след като аз още вчера съм престанал с провокациите (след твое предупреждение, за което те похвалилх дори, че е доста адекватно), но днес получавам обида + доста неетично отношение от твоя страна, както и от страна на този, който е разделил мненията и е оставил моето да е водещо.


Аз като потребител заслужавам да се ползвам с уважението на модераторите. Ако някой от екипа ви има личен проблем с мен и затова имате подобно отношение - по-добре го кажете кратко и ясно, за да знам да предприема и аз някакви действия.

Rorschach
03-06-2011, 14:37
И понеже темата изчезна удобно:

http://i52.tinypic.com/2ypi34o.jpg


Какви са тези коментари, когато точно напрежението е паднало?



Едит:

Също ще съм благодарен да не използваш лични имена. :)


Едит2:

Ще се извиниш на администратора?
А на мен някой ще ми се извини ли?


За всичко?

Rorschach
03-06-2011, 14:47
Разбирам :)

Значи можеш да кажеш, че това са селски драми и да ме обидиш, но не виждаш причина да се извиниш, а дори и да не ми дадеш възможност да се защитя?

Браво, браво...


А ще може ли следващият път да обръщаш внимание на подробностите преди да ме обиждаш?
И да - сигурна си била, че напрежението ще ескалира - в съда най-солидните доказателства са от сорта на: "аз съм убеден, че той беше готов да наруши закона". ;)

Rorschach
03-06-2011, 14:53
А ти продължаваш да не разбираш, че да заключиш темата с такава реплика е обидно. ;)

Rorschach
03-06-2011, 14:58
Всъщност зарежете...


Заключете темата - наистина не ми се занимава вече, споделих си мнението където трябва още преди седмица, а сега е ясно, че ще си има отношение.



Едит: Аз пробвах като мъж - казах всичко директно, но не получих отговор. Всички се направиха на луди и си мълчаха. Сега сигурно се говори много, когато знаят, че ме няма. :)