PDA

View Full Version : Объркана заради двама



ChocolateGirl
03-06-2011, 14:21
Здравейте!Искам да ви споделя моя проблем тъй като не съм попадала в подобна ситуация и незнам как да действам.
От доста време си харесвах едно момче,да го наречем К.,стана така,че преди 1 месец се запознахме и се хванахме.Странно се получи,че не беше такъв какъвто си го представях,оказа се доста срамежливо момче,със спокоен и малко слаб характер.Трудно се отпуска пред момичета и е нужно аз да го водя,тъй като явно съм по-опитната.Отначало нещата вървяха ок,но на мен бързо ми доскуча от това еднообразие,аз съм доста буйна натура и ми трябва силен човек отсреща.
Преди няколко дни се запознах с М.той е от типа лоши момчета,симпатичен е,има пари и му се носи слава на плейбой.По принцип не харесвам този вид-използвачи,но нещо в него ме грабна,можеби това,че е авантюрист и умее да предизвиква.
Сега ми е доста объркано,защото не искам да развалям връзката си с К,при условие,че той е много мил и внимателен с мен,а с М. сигурно всичко ще мине за 1 нощ,въпреки това го желая

Както казах незнам какво да правя,попринцип съм сериозен човек и не ми се е случвало да попадам в такова "чуждо" увлечение.

Sh@d0w
03-06-2011, 14:26
Прави това което чувстваш че е правилно.Да оставаш с един човек само от съжаление или само защото се държи мило с теб е грешка.След време ще трябва да го нараниш още повече.Щом вече нямаш чувства към него и усещаш,че друго те влече по-добре сложи край на тази връзка докато е време.

DarkkGirll
03-06-2011, 14:34
Прави това което чувстваш че е правилно.Да оставаш с един човек само от съжаление или само защото се държи мило с теб е грешка.След време ще трябва да го нараниш още повече.Щом вече нямаш чувства към него и усещаш,че друго те влече по-добре сложи край на тази връзка докато е време.

+1

Biiiitch
03-06-2011, 14:36
"One life, one shot - don't waste it."

Ако М. наистина ти е грабнал ума - go for it ! Недей да оставаш с К. само от съжаление, или за да не му стане гадно. Прави това, което смяташ за правилно; това което чувстваш.

Sh@d0w
03-06-2011, 14:43
"One life, one shot - don't waste it."

Или пък ако трябва да цитираме еминем би звучало така


You only get one shot, do not miss your chance to blow
This opportunity comes once in a lifetime yo

http://www.youtube.com/watch?v=97wFqZPmYn8

;)

ivcheto0o
03-06-2011, 14:48
Прави това което чувстваш че е правилно.Да оставаш с един човек само от съжаление или само защото се държи мило с теб е грешка.След време ще трябва да го нараниш още повече.Щом вече нямаш чувства към него и усещаш,че друго те влече по-добре сложи край на тази връзка докато е време.

ScarletBite
03-06-2011, 15:07
Понеже в К. ти липсва авантюризъм и каквото там беше, ти издигаш тези качества на пиедестрал. Появява се М., който е изтъкан баш от тези качества.
И си объркана.

Разбираемо.
Ама включи в сметките си и, че няма изцяло пълни, перфектни хора. Научи се да правиш компромиси.
Ако К. те прави щастлива, би било изключително глупаво да го зарязваш заради М., който тепърва ще си показва рогата.

Струва ми се, че от скука ще се нараниш и... ще изгубиш наистина стойностен човек. :)
Съветвам те да прекъснеш контактите си с М. Лоши момчета, пари, плейбои, ала-бала... Няма полза от такива хора. Само по-прогнили и от самите тях момичета са способни да ги въртят качествено и накрая да излязат сухи от цялата помия. :)

vls
03-06-2011, 15:15
Сложи себе си на първо място .. не забравяй че ти си най важната и трябва да пазиш себе си .. аз бих избрала М. :-)

ScarletBite
03-06-2011, 15:31
Сложи себе си на първо място .. не забравяй че ти си най важната и трябва да пазиш себе си .. аз бих избрала М. :-)
Ама ти сериозно ли?! :D :D :D

ReTarDeT
03-06-2011, 16:26
Зависи какво искаш...
Ако искаш връзка за 1 вечер избери М.
Ако искаш по-дълга и стабилна връзка с свестно и стеснително момче избери К. ( вероятноста от изневяра при стеснителни и срамежливи момчета е по-малка отколкото playboy-а )
Ти решаваш!

djipsito
03-06-2011, 22:12
Искаш и харесваш К, ама нещо ви куца, сигурно тръгва от секса, поява се М и нещо те е бъзикнал, знаеш какъв е и си любопитна какво ще е с него, ама не искаш да оставяш К.
Може би харесваш К, мил е и така нататък, ама я няма тръпката, а при М го има само сексуалното влечение, а ти си мислиш че може и да си с него.. сигурно го искаш подсъзнателно, иначе осъзнаваш кой от двамата е по-добър.

Анализирай се и се опитай да разделиш любовните чувства от сексуалните, ако си изпитвала такива и от двата вида и ако се познаваш добре, ще разплетеш възела...
Няма правилно и грешно, избори много ще имаш да правиш, опознавай себе си за да ти е по-лесно.. Както ти идва отвътре така действай, като допуснеш грешка, ще се научиш и при следващия избор ще знаеш...

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 09:50
Направи това,което ти се иска на тебе.
Но имай предвид,че трудно се намират добри момчета.
Тъй като и аз съм ,като теб дива,бих предпочела лошото момче.
Щом толко ти харесва другият преспи с него,зада ти мине мерака..дна нощ..нещо незначително.Но не си проваляй връзката.

Cucko0
03-07-2011, 11:55
помисли дали си струва да приключваш една връзка... за една нощ с М (ами ако е повече от 1 нощ ,ако има някаква надежда за вас ?!) ... дали си струва да изтървеш питомното за да гониш дивото

ChocolateGirl
03-07-2011, 15:49
Благодаря за много-то съвети,наистина си помислих добре по темата и засега ще се опитам да потисна влечението си към М.Както някой по-горе каза,може би това е само в сексуална насока и ще премине.
А и нещо друго,както ви казах моя приятел К. е малко срамежлив,мисля,четова го кара да не действа прибързано и да бъде скучен до някаква степен,тоест не ме познава и не би предприел нещо ново.Аз така си обяснявам нещата.Засега ще оставя нещата както са си и ще поизчакам,за да видя какво ще стане по-натътък.
Още веднъж мерси,поемам по пътя на разума!

umri
03-07-2011, 21:25
Както казах незнам какво да правя,пОпрИнЦиП съм сериозен човек и не ми се е случвало да попадам в такова "чуждо" увлечение.
Аз знам какво ще стане. Не защото съм ясновидец или евреин в Уолстрийт, а защото това е един алгоритъм, при който независимо какви са константите и променливите, резултата е един и същ. И аз и ти знаем какъв ще бъде той.

lixofana
03-08-2011, 05:44
Много добре те разбирам, била съм в твоята ситуация. Аз лично избрах лошото момче и не съжалявах. Но всеки човек е различен, така че няма гаранция дали и при теб ще е така. Вгледай се в самата себе си и разбери какви точно са чувствата ти към всяко от момчетата. И в никакъв случай не остовай с приятеля ти само за да не го нараниш или защото е свестен!

ChocolateGirl
03-09-2011, 15:10
Ти си к***а със съвест. Няма нищо, ще ти мине. Съвестта де, не другото.

Айде без обиди,моля!Запази си малоумните коментари за себе си,мисля,че няма нужда да определяш каква съм при условие,че изобщо не ме познаваш!Тук съм за да получа съвет,а не да да случам празните приказки на хора като теб!

Благодаря на останалите за съветите :)

justwondering
03-09-2011, 16:23
А защо не говориш с К. и не му обясниш как се чувстваш? Според мен би те изненадал, ако само му кажеш къде греши :)