PDA

View Full Version : Какво да правя помогнете ми.. :(



ronnyy
03-06-2011, 14:51
Здравейте, искам да си споделя историята с вас и очаквам сериозни отговори, защото наистина не знам какво да правя. :neutral:
Преди близо 3 месеца започнах сериозна връзка с едно момче, аз съм на 17, а той на 25. За сега всичко върви идеално, държи се с мен прекрасно, всичко е по ноти. Дълго време исках нещата да се получат между нас, той ми беше първия и е много сериозен спрямо мен и сега съм много щастлива, но има един проблем. Преди 2-3 години бях много влюбена в един негов приятел, но нищо не съм предприемала, защото все си мислех, че едва ли ще му се занимава с 14-15 годишна пикла, а пък и той не показваше кой знае какъв интерес. В смисъл винаги се е държал супер добре с мен, защото ме познава от 5 годишна и винаги е бил мил с мен, и точно за това аз си мислех, че не ме приема по такъв начин. Мина време и нищо не излезе, имах си там напразни надежди, но общо взето се бях отказала от него + това той си имаше приятелка. И ето, че нещата със сегашния ми приятел се получиха и аз много искам да се запазят, но понеже всичките сме от един квартал и доста често се засичам със старата ми "любов". Напоследък когато и да се видим той ми говори някакви неща, прегръща ме, държи се страшно мило и не го забелязвам само аз. Говори ми с намеци, гледа ме много странно. Преди няколко дни бяхме в едно заведение и той седна до мен и ме прегърна и започна да ме гали по косата и да ми говори разни неща, и да ме целува по бузата, а аз се стъписах и се притесних страшно много, защото не знаех сегашния ми приятел какво ще си помисли, за щастие той нищо не беше видял. Та, целуваше ме по бузата и ми говореше, как ме познавал от много малка и много ме обичал (трябваше да звучи, че ме обича като приятел, но повярвайте ми, каза го по-различно). И аз не знаех какво да кажа, както и да е измъкнах се от ситуацията. Проблема е там, че сега само някъкви кофти мисли имам в главата, които не икам да си ги мисля. Защо когато тъкмо ми беше все едно за него и той сега реши да ме филмира? Не искам да прецаквам нещата с приятеля ми много ми е хубаво с него имам му безусловно доверие и искам да съм с него, но сега съм страшно объркана и не знам какво да правя, имам чувството, че почвам същата история като преди 2-3 години, не искам пак да се влюбвам в него, не искам да си развалям връзката..какво да правя? :(

MilanowPz
03-06-2011, 14:59
Иска да те наебе...

nikitka_
03-06-2011, 15:40
...

sladko_angel4e3
03-06-2011, 16:17
Опитай се да не мислиш за "старата си любов" и се съсредоточи в/у сегашната си връзка. Едва ли "старата ти любов" иска нещо сериозно. Ако оставиш приятеля си, накрая ще останеш сама и ще го нараниш напразно

Sh@d0w
03-06-2011, 16:42
Иска да те наебе...

имаш невероятната способност да виждаш очевдното :-o

mOBSCENE
03-06-2011, 16:50
"Старата ти любов" или иска да те мине,или се опитва да те изпробва,за да види колко държиш на приятеля си.Спри да мислиш за него.Дистанцирай се напълно,докато още не е станало много късно.


Напълно съгласна!Но винаги има едно `но`..ще се чудиш какво би било ако..

BlueFace
03-06-2011, 16:52
Той си те прегръща, целува, а ти седиш и нищо не правиш, въпреки че си имаш приятел...Сливи ли имаш в устата да го питаш какво е това отношение и какво цели с него...

П.П. Съгласен съм с теорията за ебането.

djipsito
03-06-2011, 22:21
Явно си от добрите момичета, които се опитват да излизат от ситуацията не директно и грубо, а по-деликатно, за да не ги приемат зле после... И старанието ти да те приемат добре (понеже сте една компания) ти пречи да бъдеш директна и да режеш. А точно това трябва да направиш, щото както ти казаха преди мен, този сигурно иска да прави секс с теб и нищо повече. Не бъди наивна и не си мисли, че иска нещо друго...
А има и друго, може да се опитва да те овърта и после да наговори една камара неща на приятеля ти и да ви раздели.
От опит знам, че тези по-големите усещат когато една "малка пикла" е влюбена в тях или просто има някви по-големи симпатии, той го е знаел 100 % и сега като си пораснала повече е решил да... те пробва. Не му се давай ако не искаш да развалиш връзката си...

Schneeflocke
03-07-2011, 00:47
Забележи как всички момчета се единодушно - иска да те мине. Кажи му, че поведението му те кара да се чувстваш неудобно. Ако продължи, поговори с приятели си.

Или, оправи си старата любов, майната му на новия. Твой избор, никой не може да ти даде верния съвет 8)

Sofff
03-07-2011, 03:36
Не искам да прецаквам нещата с приятеля ми много ми е хубаво с него имам му безусловно доверие и искам да съм с него - ако наистина мислеше това нямаше да се съмняваш какво искаш .
Гледай да страниш известно време от т.нар ти голяма любов и осъзнай кво искаш .

Rorschach
03-07-2011, 07:19
Това е като махане на лепенка - трябва да се направи бързо и категорично - с един замах, ако решиш да се лигавиш и да пробваш с намеци, побутвания или бла-бла - ще се преебеш и после теб ще те боли.

Режи и продължавай напред.

galin4o0o
03-07-2011, 09:36
Вие знаете ли какво е като ви напъне а ? :D .. "В кръга на шегата"


Момиче дръж си на приятеля..на мен ми е ясно,че си сексуално привлечена от този твой "стар приятел" и 100% си се замисляла дали ще е по-добре с него..не се лъжи дръж си на приятеля...и избягвай много контакти с този човек.Не си заслужава за 10 минути удоволствие ...после месеци страдание :]

VaMpiRKaTaaa
03-07-2011, 09:44
Rony,сладка си,вече си почти на 18..нормално е да те харесват.
Но ,казвала съм го и преди,ще го кажа и сега,виждаш колко трудно получаваш това,което искаш,в твоя случай гаджето ти,обичате се..сериозен е,не си проваляй връзката,само заради някакво детско увлечение..После ще съжаляваш.

Cucko0
03-07-2011, 11:59
пробва те..дори да оставиш приятеля си заради "старата любов '' нещата няма да продължат дълго ..не си струва ,не се занимавай

vagarious
03-07-2011, 12:07
Не се подлъгвай ... не бъди наивна да си мислиш, че тоя иска нещо сериозно.Сещаш се и сама, а и преди мен ти го казаха.
Отърви се от тези мисли за него, защото от 2 стола ще останеш на земята.Внимавай много, щом държиш на сегашния си приятел.

ronnyy
03-07-2011, 17:50
Мерси много на всички :)

umri
03-07-2011, 21:38
. . . . . .
Гледаш кат зомби е... та уреждам за Resident Evil 5? Главна роля 1млн хонорар. Снимките започват 2012 септември.

Отпусни се и гледай нормално... кво са правиш на говедо на снимката ти.

ronnyy
03-08-2011, 17:50
. . . . . .
Гледаш кат зомби е... та уреждам за Resident Evil 5? Главна роля 1млн хонорар. Снимките започват 2012 септември.

Отпусни се и гледай нормално... кво са правиш на говедо на снимката ти.

Моля? Не искам да "ма" уреждаш никъде. Какъв ти е проблема, само не мога да разбера..?